- Org.nr.
- 991 773 185
- Adresse
- Sandakerveien 105, 0483 Oslo
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−110 616ikke oppgitt
Årsresultat4 902 335ikke oppgitt
Egenkapital12 371 71099,6 % av eiendelene
INNJE AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2007.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 991 773 185
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 20.09.2026
- Stiftet
- 03.09.2007
- Registrert
- 03.11.2007
- Adresse
- Sandakerveien 105, 0483 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Oslo (14 328)
- Aksjekapital
- 105 600
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i aksjer, andre verdipapirer, eiendom, konsulentvirksomhet og det som hører med.
Tidligere navn
- Skarven Investment AS03.11.2007 til 22.10.2012
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | 14 780 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 95 836 | - | - | 16 150 | 27 684 |
| Sum driftskostnader | 110 616 | 128 352 | 43 742 | 16 150 | 27 684 |
| Driftsresultat | −110 616 | −128 352 | −43 742 | −16 150 | −27 684 |
| Inntekt på investering i tilknyttet selskap | - | - | - | 1 080 000 | 360 000 |
| Annen renteinntekt | 191 620 | - | - | 13 450 | 1 356 |
| Annen finansinntekt | 4 874 394 | - | - | 438 794 | 591 141 |
| Sum finansinntekter | 5 066 014 | 444 968 | 2 405 822 | 1 532 244 | 952 497 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 22 000 | 50 000 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | 43 705 | 123 257 |
| Verdireduksjon markedsbaserte omløpsmidler | 4 750 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 4 750 | 699 716 | - | 65 705 | 173 257 |
| Netto finans | 5 061 264 | −254 748 | 2 405 822 | 1 466 538 | 779 240 |
| Resultat før skatt | - | −383 100 | 2 362 080 | 1 450 388 | 751 556 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 1 450 388 | 751 556 |
| Resultat før skattekostnad | 4 950 649 | - | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 48 314 | - | - | - | - |
| Årsresultat | 4 902 335 | −383 100 | 2 362 080 | 1 450 388 | 751 556 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 4 902 335 | - | - | 1 450 388 | 751 556 |
| Totalresultat | 4 902 335 | - | - | 1 450 388 | 751 556 |
| Avsatt til annen egenkapital | 4 902 335 | - | - | 1 450 388 | 751 556 |
| Sum overføringer og disponeringer | 4 902 335 | - | - | 1 450 388 | 751 556 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 5 017 005 | - | - | 5 210 000 | 2 930 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 250 000 | - | - | 6 328 140 | 4 048 140 |
| Sum anleggsmidler | 250 000 | 5 017 005 | 6 593 667 | 6 328 140 | 4 048 140 |
| Andre kortsiktige fordringer | 3 473 | - | - | 395 | 144 395 |
| Sum fordringer | 3 473 | - | - | 395 | 144 395 |
| Markedsbaserte aksjer | 6 900 | - | - | - | 1 641 108 |
| Sum investeringer | 6 900 | - | - | - | 1 641 108 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 12 159 651 | - | - | 989 999 | 1 908 504 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 12 159 651 | - | - | 989 999 | 1 908 504 |
| Sum omløpsmidler | 12 170 024 | 2 837 280 | 2 726 948 | 990 394 | 3 694 007 |
| Sum eiendeler | 12 420 024 | 7 854 285 | 9 320 615 | 7 318 534 | 7 742 147 |
| Investering i datterselskap | - | - | - | 1 118 140 | 1 118 140 |
| Aksjekapital | 105 600 | - | - | 160 000 | 160 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 105 600 | 105 600 | 160 000 | 160 000 | 160 000 |
| Annen egenkapital | 12 266 110 | - | - | 6 798 535 | 5 928 147 |
| Sum opptjent egenkapital | 12 266 110 | 7 713 776 | 9 160 615 | 6 798 535 | 5 928 147 |
| Sum egenkapital | 12 371 710 | 7 819 376 | 9 320 615 | 6 958 535 | 6 088 147 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | 359 999 | 1 654 000 |
| Betalbar skatt | 48 314 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 48 314 | 34 909 | - | 359 999 | 1 654 000 |
| Sum gjeld | 48 314 | 34 909 | 0 | 359 999 | 1 654 000 |
| Sum egenkapital og gjeld | 12 420 024 | - | - | 7 318 534 | 7 742 147 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 251,89▲ | 81,28 | - | 2,75 | 2,23 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,27 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 48,9 %▲ | 3,7 % | 28,4 % | 20,1 % | 11,9 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,6 %▲ | 99,6 % | 100,0 % | 95,1 % | 78,6 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jens-Morten Wembstad | 1964 |
| Styremedlem | Inni Holm Wembstad | 2000 |
| Styremedlem | Jesper Holm Wembstad | 1998 |
| Regnskapsfører | STICO CONSULT AS945 429 348 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Jens-Morten Wembstad100,0 %f. 1964 · Oslo · 1 056 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- MOCCO HOLDING AS1,36 %931 802 399 · 50 000 ordinære aksjer
- Zelluna ASA0,00 %996 713 008 · 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.