- Org.nr.
- 921 183 542
- Adresse
- Rosengangen 10, 1536 Moss
- Bransje
- Dataprogrammeringstjenester
INOR INVEST AS er et aksjeselskap innen dataprogrammeringstjenester, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 921 183 542
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 27.08.2026
- Stiftet
- 25.06.2018
- Registrert
- 20.07.2018
- Adresse
- Rosengangen 10, 1536 Moss
- Kommune
- Moss
- Aksjekapital
- 800 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
2
- INOR INVEST AS921 217 226 · MOSS
- Shangri Tandoori932 065 207 · MOSS · Drift av restauranter
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Digital produkter, applikasjoner, ERP, VFX og tjenester for Turisme, audio-visual produksjon. Inhouse Informasjonteknologi produktutvikling, systemutvikling, prosjekter. Guide og veiledningstjenester innen turisme i Norge og Norden. Audio-visual production, studio, film produksjon, webserie produksjon, short film produksjon, TV Serie og co-produksjon support i Norge og norden. Informasjon og veiledningstjenester for turisme i norden, medvirke i andre selskaper innen samme virksomhet, samt alt som hører naturlig til dette. Informasjongivning og videreformidler produkter og tjenester for turistene i Norge or norden igjennom fysisk og internettbasert aktivitet. Konsulenttjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med sammenfallende virksomhet. Å drive konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi, andre tjenester tilknyttet informasjonsteknologi. Informasjonstjenester, Konsulents-, rådgivnings- og meglingstjenester for virksomheter, institusjoner og interessentgrupper innen strategi-, prosjekt-, produkt-, markeds-, forretnings- og virksomhetsutvikling på et strategisk og operasjonelt nivå og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med sammenfallende virksomhet. Outsourcing inkluderer utvikling og forvaltning av applikasjoner, personaladministrasjon, innkjøp og kundeservice. Audio-visual produksjon, studio, co-produksjon, film produksjon, webserie produksjon, short film produksjon, TV Serie og tjenester som inngår i dette og virksomhetsutvikling på et strategisk og operasjonelt nivå og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med sammenfallende virksomhet. Videre inngår det i selskapets virksomhet å markedsføre og levere computer hardware, samt aktiviteter tilknyttet dette. Kjøp og salg av optiske varer og tjenester. Handel med optiske varer samt det som naturlig står i forbindelse med dette. Eksport og import av alle type varer. Utvikling av nye forretningskonsepter og handel, eiendomsutvikling og rådgivning, utbygging, utleie av eiendom, utleie av andre driftsmidler samt deltagelse som aksjonær eller på annen måte i andre foretak. Pedagogiske tjenester, utdanning, rådgivning til kommende eller eksisterende organisasjoner som dekker hele spekteret av tjenester. Kjøp og salg av aksjer, varer og tjenester eller på annen måte gjøre seg interessert i andre virksomheter og foretagender.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | 359 273 | 265 955 | 519 157 |
| Sum driftsinntekter | 1 279 422 | 415 783 | 359 273 | 265 955 | 519 157 |
| Lønnskostnad l, 2, 3, | - | - | - | - | 516 848 |
| Varekostnad | - | 181 061 | - | 60 821 | - |
| Lønnskostnad | - | 378 004 | 337 835 | 974 134 | - |
| Annen driftskostnad | - | 249 233 | 4 503 | 29 257 | 27 441 |
| Sum driftskostnader | 1 422 773 | 808 298 | 342 337 | 1 064 211 | 544 289 |
| Driftsresultat | −143 351 | −392 515 | 16 936 | −798 256 | −25 132 |
| Annen finansinntekt ( | - | - | - | - | 0 |
| Sum finansinntekter | 79 | - | - | - | 0 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 1 234 |
| Sum finanskostnader | 35 | 158 | - | - | 1 234 |
| Netto finans | 44 | −158 | - | - | −1 233 |
| Resultat før skatt | −143 306 | −392 673 | 16 936 | −798 256 | −26 366 |
| Skattekostnad på resultat | - | −86 388 | −220 756 | - | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 237 692 | −798 257 | −26 366 |
| Årsresultat | −131 732 | −306 285 | 237 692 | −798 256 | −26 366 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | 237 692 | −798 257 | - |
| Totalresultat | - | - | 237 692 | −798 257 | - |
| Udekket tap | - | - | 237 692 | −798 256 | −26 366 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 237 692 | −798 256 | −26 366 |
| Utsatt skattefordel | - | - | 220 756 | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 220 756 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 318 718 | 307 144 | 220 756 | 31 500 | 31 500 |
| Kundefordringer | - | - | 164 052 | 161 120 | 164 052 |
| Sum fordringer | - | - | 164 052 | 161 120 | 164 052 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 302 535 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | 222 324 | 27 117 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 222 324 | 27 117 | 302 535 |
| Sum omløpsmidler | 5 257 | 63 338 | 386 376 | 188 237 | 466 588 |
| Sum eiendeler | 323 975 | 370 482 | 607 132 | 219 737 | 498 088 |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | - | 31 500 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | 31 500 | 31 500 |
| Andre fordringer | - | - | - | - | 31 500 |
| Aksjekapital | - | - | 800 000 | 800 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 800 000 | 800 000 | 800 000 | 800 000 | 430 000 |
| Udekket tap | - | - | 931 773 | 1 169 465 | 371 209 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 369 790 | −1 238 058 | −931 773 | −1 169 465 | −371 209 |
| Sum egenkapital | −569 790 | −438 058 | −131 773 | −369 465 | 58 791 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | −522 | −4 476 | −758 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | - | - | 36 131 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | 26 910 | 40 276 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | - | - | 250 000 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 462 517 | 553 402 | 403 924 |
| Sum kortsiktig gjeld | 893 765 | 808 540 | 738 905 | - | 439 297 |
| Sum gjeld | 893 765 | 808 540 | 738 905 | 589 202 | 439 297 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | 607 132 | 219 737 | 498 088 |
| aksjer å kr 1,00) | - | - | - | - | 430 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,01▼ | 0,08 | 0,52 | - | 1,06 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,57▲ | −1,85 | −5,61 | −1,59 | 7,47 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −41,3 %▲ | −80,3 % | 4,1 % | −222,4 % | −5,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −11,2 %▲ | −94,4 % | 4,7 % | −300,1 % | −4,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −10,3 %▲ | −73,7 % | 66,2 % | −300,1 % | −5,1 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −175,9 %▼ | −118,2 % | −21,7 % | −168,1 % | 11,8 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 62.100.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Anita Priyadarshini Pusala | 1975 |
| Styrets leder | Ananta Swaroop Pusala | 1969 |
| Styremedlem | Anita Priyadarshini Pusala | 1975 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Ananta Swaroop Pusala83,8 %f. 1969 · Moss · 670 000 A-aksjer
- ANITA PRIYADARSHINI PUSALA16,3 %f. 1975 · Moss · 130 000 A-aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- GRØNNERE MILJØ AS100,0 %914 300 266 · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.