- Org.nr.
- 926 357 956
- Adresse
- Damfaret 22C, 0671 Oslo
Driftsresultat−1 475ikke oppgitt
Årsresultat−1 264ikke oppgitt
Egenkapital233 56224,5 % av eiendelene
IVOL AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 357 956
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 13.10.2026
- Stiftet
- 11.11.2020
- Registrert
- 08.01.2021
- Adresse
- Damfaret 22C, 0671 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo (12 324)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Deltagelse i andre selskaper, investering i verdipapirer, samt eie, leie, utleie og drive fast eiendom. Bedriftsrådgivning og avholde arrangementer. Kjøp og salg av varer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 1 465 | 8 277 |
| Sum driftskostnader | 1 475 | 1 335 | 1 460 | 1 465 | 8 277 |
| Driftsresultat | −1 475 | −1 335 | −1 460 | −1 465 | −8 277 |
| Annen renteinntekt | - | - | - | 8 | - |
| Annen finansinntekt | - | - | - | 228 | 12 |
| Sum finansinntekter | 211 | 307 | 226 | 236 | 12 |
| Netto finans | 211 | 307 | −53 192 | 236 | 12 |
| Resultat før skatt | −1 264 | −1 028 | −54 652 | −1 229 | −8 265 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −1 229 | −8 265 |
| Årsresultat | −1 264 | −1 028 | −54 652 | −1 229 | −8 265 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | −1 229 | −8 265 |
| Totalresultat | - | - | - | −1 229 | −8 265 |
| Udekket tap | - | - | - | −1 229 | −8 265 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −1 229 | −8 265 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Sum finanskostnader | - | - | 53 418 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 925 902 | 0 | 0 | 0 | 200 312 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 91 424 |
| Andre Fordringer | - | - | - | 75 000 | - |
| Sum fordringer | - | - | - | 75 000 | - |
| Markedsbaserte aksjer | - | - | - | 285 604 | - |
| Sum investeringer | - | - | - | 285 604 | - |
| Bankinnskudd | - | - | - | 154 902 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 154 902 | 91 424 |
| Sum omløpsmidler | 27 661 | 829 826 | 460 854 | 515 506 | 91 424 |
| Sum eiendeler | 953 562 | 829 826 | 460 854 | 515 506 | 291 736 |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | - | 200 312 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | - | 200 312 |
| Aksjekapital | - | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Overkurs | - | - | - | 270 000 | 270 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 |
| Udekket tap | - | - | - | 9 494 | 8 265 |
| Sum opptjent egenkapital | −66 438 | −65 174 | −64 146 | −9 494 | −8 265 |
| Sum egenkapital | 233 562 | 234 826 | 235 854 | 290 506 | 291 736 |
| Langsiktig gjeld aksjonær | - | - | - | 225 000 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | 225 000 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 720 000 | 595 000 | 225 000 | 225 000 | 0 |
| Sum gjeld | 720 000 | 595 000 | 225 000 | 225 000 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | 515 506 | 291 736 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 3,08▲ | 2,53 | 0,95 | 0,77 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,1 % | −0,2 % | −0,3 % | −0,3 % | −2,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 24,5 %▼ | 28,3 % | 51,2 % | 56,4 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Håkon Høgetveit | 1987 |
| Regnskapsfører | SANNA REGNSKAP AS935 989 493 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- HÅKON HØGETVEIT100,0 %f. 1987 · Oslo · 300 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- VOUCH AS43,0 %930 248 096 · 12 900 ordinære aksjer
- Værkstedet AS13,3 %929 217 861 · 200 000 ordinære aksjer
- Støttehjulet AS12,6 %933 169 596 · 105 000 ordinære aksjer
- Støttehjulet 2 AS6,25 %935 181 895 · 105 000 ordinære aksjer
- 930 640 859 · 46 709 ordinære aksjer
- Packoorang AS0,18 %925 123 110 · 114 ordinære aksjer
- EZONE ENERGY AS0,17 %926 545 760 · 3 049 ordinære aksjer
- AIZE HOLDING AS0,15 %925 200 611 · 9 600 ordinære aksjer
- Campanyon AS0,10 %926 600 834 · 32 984 ordinære aksjer
- Fødsel AS0,08 %930 616 133 · 30 ordinære aksjer
Vis alle 11 · 1 til
- Mediumtall AS0,07 %923 667 326 · 2 925 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.