- Org.nr.
- 931 192 566
- Adresse
- Røråslia 23, 3720 Skien
- Bransje
- Oppføring av bygninger
Driftsresultat−19 556ikke oppgitt
Årsresultat−19 631ikke oppgitt
Egenkapital753 47295,4 % av eiendelene
J-O HOLDING AS er et aksjeselskap innen oppføring av bygninger, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 931 192 566
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 05.09.2026
- Stiftet
- 20.03.2023
- Registrert
- 13.04.2023
- Adresse
- Røråslia 23, 3720 Skien
- Kommune
- Skien
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg, oppføring og utvikling av eiendommer, samt andre aktiviteter som naturlig har sammenheng med dette. Selskapet vil også ta del i andre selskaper, herunder investering i aksjer og andeler.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Annen driftskostnad | 19 556 | - | - |
| Sum driftskostnader | 19 556 | 16 533 | 120 |
| Driftsresultat | −19 556 | −16 533 | −120 |
| Annen renteinntekt | 87 | - | - |
| Sum finansinntekter | 87 | 13 | 700 019 |
| Annen rentekostnad | 162 | - | - |
| Sum finanskostnader | 162 | 107 | 0 |
| Netto finans | −75 | −94 | 700 019 |
| Resultat før skatt | −19 631 | −16 628 | 699 899 |
| Årsresultat | −19 631 | −16 628 | 695 301 |
| Annen egenkapital | −19 631 | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - |
| Investering i datterselskap | 0 | - | - |
| Investering i annet foretak i samme konsern | 100 000 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 100 000 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 100 000 | 100 000 | 70 000 |
| Kundefordringer | 685 212 | - | - |
| Sum fordringer | 685 212 | - | - |
| Sum investeringer | 0 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 4 760 | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 4 760 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 689 972 | 682 891 | 724 329 |
| Sum eiendeler | 789 972 | 782 891 | 794 329 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - |
| Ikke registrert kapitalforhøyelse | 64 430 | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | 0 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 94 430 | 94 430 | 94 430 |
| Annen egenkapital | 659 042 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 659 042 | 678 673 | 695 301 |
| Sum egenkapital | 753 472 | 773 103 | 789 731 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - |
| Leverandørgjeld | 0 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 36 500 | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 36 500 | 9 788 | 4 598 |
| Sum gjeld | 36 500 | 9 788 | 4 598 |
| Sum egenkapital og gjeld | 789 972 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 18,90▼ | 69,77 | 157,53 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,05▲ | 0,01 | 0,01 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −2,5 %▼ | −2,1 % | 88,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 95,4 %▼ | 98,7 % | 99,4 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | John-Ole Elseth Nordskog | 1999 |
| Regnskapsfører | FINANS & REGNSKAP AS986 103 708 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- John-Ole Elseth Nordskog100,0 %f. 1999 · Skien · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- 933 384 101 · 30 000 ordinære aksjer
- Nordskog Multibygg AS70,0 %991 069 003 · 70 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.