- Org.nr.
- 923 937 765
- Adresse
- Undrumsdalveien 249, 3176 Undrumsdal
- Bransje
- Oppføring av bygninger
Driftsresultat−479ikke oppgitt
Årsresultat−3 253ikke oppgitt
Egenkapital2 706 32367,4 % av eiendelene
JADA STYLING AS er et aksjeselskap innen oppføring av bygninger, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 937 765
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 30.09.2026
- Stiftet
- 05.11.2019
- Registrert
- 26.11.2019
- Adresse
- Undrumsdalveien 249, 3176 Undrumsdal
- Postadresse
- Postboks 105
- Kommune
- Tønsberg
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- JADA STYLING AS923 989 021 · TØNSBERG
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Møbelutleie, styling/innredning av boliger, kjøp/salg av eiendommer og tomter, utvask av boliger og annen boligrelatert virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 479 | - | - | 13 683 | 9 779 |
| Sum driftskostnader | 479 | 22 190 | 25 499 | 13 683 | 48 759 |
| Driftsresultat | −479 | 587 810 | 1 078 502 | 1 241 317 | 1 641 686 |
| Annen renteinntekt | 83 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 83 | - | - | - | - |
| Annen rentekostnad | 2 857 | - | - | 99 668 | - |
| Sum finanskostnader | 2 857 | 26 545 | 78 126 | 99 668 | 119 866 |
| Netto finans | −2 774 | −26 545 | −78 126 | −99 668 | −119 866 |
| Resultat før skatt | - | 561 265 | 1 000 376 | 1 141 649 | 1 521 820 |
| Skattekostnad på resultat | - | - | - | 249 400 | 315 948 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 892 249 | - |
| Resultat før skattekostnad | −3 253 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −3 253 | 437 256 | 780 158 | 892 249 | 1 205 872 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −3 253 | - | - | 892 249 | - |
| Totalresultat | −3 253 | - | - | 892 249 | - |
| Avgitt konsernbidrag | - | - | - | 468 000 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | - | 424 249 | - |
| Overført fra annen egenkapital | −3 253 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −3 253 | - | - | 892 249 | - |
| Salgsinntekt | - | - | - | 1 255 000 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 610 000 | 1 104 000 | 1 255 000 | 1 690 444 |
| Varekostnad | - | - | - | - | 38 980 |
| Investering i datterselskap | 3 933 423 | - | - | 3 933 423 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 3 933 423 | - | - | 3 933 423 | - |
| Sum anleggsmidler | 3 933 423 | 3 933 423 | 3 933 423 | 3 933 423 | 3 933 423 |
| Andre kortsiktige fordringer | 75 000 | - | - | 75 000 | - |
| Sum fordringer | 75 000 | - | - | 75 000 | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 6 502 | - | - | 8 683 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 6 502 | - | - | 8 683 | - |
| Sum omløpsmidler | 81 502 | 80 756 | 96 762 | 83 683 | 104 891 |
| Sum eiendeler | 4 014 925 | 4 014 179 | 4 030 185 | 4 017 106 | 4 038 314 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 2 676 323 | - | - | 1 462 162 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 2 676 323 | 2 679 576 | 2 242 320 | 1 462 162 | 1 037 913 |
| Sum egenkapital | 2 706 323 | 2 709 576 | 2 272 320 | 1 492 162 | 1 067 913 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | - | 1 000 000 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | 1 000 000 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 400 000 | 1 000 000 | 1 585 000 |
| Betalbar skatt | - | - | - | 117 400 | - |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | 54 802 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 979 339 | - | - | 706 500 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 329 263 | - | - | 646 242 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 308 602 | 1 304 603 | 1 357 865 | 1 524 944 | 1 385 402 |
| Sum gjeld | 1 308 602 | 1 304 603 | 1 757 865 | 2 524 944 | 2 970 402 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 014 925 | - | - | 4 017 106 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,08 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,48 | 0,48 | 0,77 | 1,69 | 2,78 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,0 %▼ | 14,6 % | 26,8 % | 30,8 % | 40,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | 96,4 % | 97,7 % | 98,9 % | 97,1 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | 71,7 % | 70,7 % | 71,1 % | 71,3 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 67,4 %▼ | 67,5 % | 56,4 % | 37,1 % | 26,4 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Mads Erik Ansgar Danielsen | 1959 |
| Styrets leder | Mads Erik Ansgar Danielsen | 1959 |
| Styremedlem | Synne Christine Jarnfeldt | 1970 |
| Regnskapsfører | KUNST & KULTUR REGNSKAP AS991 908 501 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- GEIR ANDERSEN51,7 %f. 1964 · Oslo · 155 ordinære aksjer
- SYNNE CHRISTINE JARNFELDT48,3 %f. 1970 · Nøtterøy · 145 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- PENE ROM BOLIGSTYLING AS100,0 %923 566 864 · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.