- Org.nr.
- 831 373 482
- Adresse
- Nordre Risvolltun 1H, 7036 Trondheim
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−78 584ikke oppgitt
Årsresultat589 818ikke oppgitt
Egenkapital8 202 55599,9 % av eiendelene
JARLS AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 831 373 482
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 24.02.2023
- Registrert
- 09.05.2023
- Adresse
- Nordre Risvolltun 1H, 7036 Trondheim
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Trondheim (2 451)
- Aksjekapital
- 86 250
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Er selv, eller gjennom hel- eller deleide selskaper, eller ved å samarbeide med andre selskaper, å forestå investeringsvirksomhet, herunder investering i aksjer, obligasjoner, selskapsandeler, fast eiendom, samt annen virksomhet som har naturlig sammenheng med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 78 584 | 13 795 | 643 |
| Driftsresultat | −78 584 | −13 795 | −643 |
| Sum finansinntekter | 669 364 | 659 348 | 4 812 770 |
| Sum finanskostnader | 962 | 372 | - |
| Netto finans | 668 402 | 658 976 | 4 812 770 |
| Resultat før skatt | 589 818 | 645 182 | 4 812 127 |
| Årsresultat | 589 818 | 605 671 | 4 796 246 |
| Sum anleggsmidler | 1 921 565 | 1 921 565 | 1 921 565 |
| Sum omløpsmidler | 6 289 327 | 5 730 684 | 5 101 383 |
| Sum eiendeler | 8 210 892 | 7 652 249 | 7 022 948 |
| Sum innskutt egenkapital | 2 210 821 | 2 210 821 | 2 210 821 |
| Sum opptjent egenkapital | 5 991 735 | 5 401 917 | 4 796 246 |
| Sum egenkapital | 8 202 555 | 7 612 738 | 7 007 067 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 8 337 | 39 511 | 15 881 |
| Sum gjeld | 8 337 | 39 511 | 15 881 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 754,39▲ | 145,04 | 321,23 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,01 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 7,4 %▼ | 8,8 % | 68,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,9 %▲ | 99,5 % | 99,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jarl Andreas Strømsnes | 1967 |
| Regnskapsfører | RETT REGNSKAP AS917 132 143 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- JARL ANDREAS STRØMSNES100,0 %f. 1967 · Trondheim · 7 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- UPHEADS TOPCO AS0,16 %928 786 528 · 9 169 preferanse aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.