- Org.nr.
- 927 568 225
- Telefon
- 454 90 357
- Adresse
- Industrivegen 20, 2069 Jessheim
- Bransje
- Tannlegetjenester
Driftsresultat122 8364,9 % margin
EBITDA140 569før av- og nedskrivninger
Årsresultat135 1725,4 % margin
Egenkapital−234 045−72,8 % av eiendelene
Jessheim Eidsvoll Tannlegevakt AS er et aksjeselskap innen tannlegetjenester, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 927 568 225
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 10.10.2026
- Stiftet
- 21.06.2021
- Registrert
- 23.08.2021
- Adresse
- Industrivegen 20, 2069 Jessheim
- Telefon
- 454 90 357
- Kommune
- Ullensaker
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- 1 til 4
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Jessheim Eidsvoll Tannlegevakt AS827 602 612 · ULLENSAKER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Tannhelsetjenester.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 2 489 800 | 2 643 274 | 2 346 500 | 2 154 209 | 9 101 |
| Sum driftsinntekter | 2 489 800 | 2 643 274 | 2 346 500 | 2 154 209 | 9 101 |
| Varekostnad | 227 582 | 362 857 | 200 897 | 206 911 | 148 634 |
| Lønnskostnad | - | - | - | - | 10 908 |
| Lønnskostnad Il, | 1 284 192 | 1 565 063 | 509 596 | 173 534 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 17 733 | 23 333 | 30 701 | 31 980 | - |
| Annen driftskostnad | 837 457 | 1 146 615 | 1 165 224 | 843 606 | 350 864 |
| Sum driftskostnader | 2 366 964 | 3 097 868 | 1 906 417 | 1 256 031 | 510 406 |
| Driftsresultat | 122 836 | −454 594 | 440 083 | 898 178 | −501 306 |
| Annen renteinntekt | 129 | - | 251 | - | 43 |
| Sum finansinntekter | 129 | 0 | 251 | 0 | 43 |
| Annen rentekostnad | −12 207 | −14 786 | 1 933 | 3 985 | - |
| Sum finanskostnader | −12 207 | −14 786 | 1 933 | 3 985 | - |
| Netto finans | 12 336 | 14 786 | −1 682 | −3 984 | 43 |
| Resultat før skatt | 135 172 | −439 808 | 438 401 | 894 194 | −501 262 |
| Skattekostnad | - | - | 97 810 | 86 445 | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 807 748 | −501 262 |
| Årsresultat | 135 172 | −439 808 | 340 591 | 807 749 | −501 262 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −501 262 |
| Ordinært utbytte | - | - | 300 000 | - | - |
| Udekket tap | 135 172 | −399 217 | 0 | 501 262 | −501 262 |
| Annen egenkapital | 0 | −40 591 | 40 591 | 306 486 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 340 591 | 807 748 | −501 262 |
| Utvikling | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Konsesjoner, patenter, lisenser, varemerker ol. | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Maskiner og anlegg | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Skip, rigger, fly og lignende | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 56 154 | 73 887 | 97 219 | 127 920 | - |
| Sum varige driftsmidler | 56 154 | 73 887 | 97 219 | 127 920 | - |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | - | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 56 154 | 73 887 | 97 219 | 127 920 | 0 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | 0 | 8 412 | - |
| Kundefordringer | 0 | 13 531 | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | 0 | 8 412 | 12 488 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 265 344 | 226 469 | 798 108 | 1 315 501 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 265 344 | 226 469 | 798 108 | 1 315 501 | 874 690 |
| Sum omløpsmidler | 265 344 | 240 000 | 798 108 | 1 323 913 | 887 177 |
| Sum eiendeler | 321 498 | 313 886 | 895 327 | 1 451 833 | 887 177 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 0 | 0 | 40 591 | 306 486 | - |
| Udekket tap | 264 045 | 399 217 | - | 0 | 501 262 |
| Sum opptjent egenkapital | −264 045 | −399 217 | 40 591 | 306 486 | −501 262 |
| Sum egenkapital | −234 045 | −369 217 | 70 591 | 336 486 | −471 262 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | 0 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 91 102 | - | - | - | - |
| Leverandørgjeld | −14 817 | −25 951 | −177 | −123 695 | −39 543 |
| Betalbar skatt | - | - | 97 810 | 86 445 | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 68 156 | 133 897 | 159 818 | 1 892 | - |
| Utbytte | - | - | 300 000 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 411 103 | 500 703 | 267 285 | 1 150 705 | 1 397 983 |
| Sum kortsiktig gjeld | 555 543 | 683 103 | 824 736 | 1 115 347 | 1 358 439 |
| Sum gjeld | 555 543 | 683 103 | 824 736 | 1 115 347 | 1 358 439 |
| Sum egenkapital og gjeld | 321 498 | 313 886 | 895 327 | 1 451 833 | 887 177 |
| Selskapskapital | - | - | - | 30 000 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,48▲ | 0,35 | 0,97 | 1,19 | 0,65 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −2,37▼ | −1,85 | 11,68 | 3,31 | −2,88 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 38,7 %▲ | −75,2 % | 37,5 % | 76,8 % | −56,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 4,9 %▲ | −17,2 % | 18,8 % | 41,7 % | −5 508,3 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 5,4 %▲ | −16,6 % | 14,5 % | 37,5 % | −5 507,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −72,8 %▲ | −117,6 % | 7,9 % | 23,2 % | −53,1 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Jessheim Eidsvoll Tannlegevakt AS4,9 %
2,5 mill. 1 til 4 ansatte 2025
0 %51015
Jessheim Eidsvoll Tannlegevakt AS4,9 % 2,5 mill.1 til 4 ansatte 2025
Colosseumklinikken AS6,0 % 1 855,0 mill.808 ansatte 2025
ORIS DENTAL AS11,3 % 2 260,5 mill.879 ansatte 2025
Odontia Klinikkdrift AS11,7 % 497,3 mill.231 ansatte 2025
0 %51015
De tre andre er de største selskapene i næringskode 86.230.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Inder Jeet Singh Dhindsa | 1984 |
| Styrets leder | Inder Jeet Singh Dhindsa | 1984 |
| Regnskapsfører | SCANDIA REGNSKAP AS911 801 787 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- INDER JEET SINGH DHINDSA100,0 %f. 1984 · Sørum · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.