- Org.nr.
- 912 320 561
- Adresse
- Hesteskoen 7, 7540 Klæbu
Driftsresultat−40 879ikke oppgitt
Årsresultat−30 477ikke oppgitt
Egenkapital979 50299,9 % av eiendelene
JSN Invest AS er et aksjeselskap innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, stiftet 2013.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 912 320 561
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 05.06.2013
- Registrert
- 26.08.2013
- Adresse
- Hesteskoen 7, 7540 Klæbu
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Trondheim (1 168)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Rådgivning, konsulenttjenester og deltakelse i andre virksomheter, herunder investering i aksjer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Lønnskostnad | 0 | - | - | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 40 879 | - | - | 34 161 | 64 150 |
| Sum driftskostnader | 40 879 | 32 403 | 25 210 | 34 161 | 64 150 |
| Driftsresultat | −40 879 | −32 403 | −25 210 | −34 161 | −64 150 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | - | 1 060 |
| Annen finansinntekt (0) | - | - | - | 4 799 | - |
| Annen renteinntekt | 10 451 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 10 451 | 156 090 | 0 | 4 799 | 1 060 |
| Annen rentekostnad | 50 | - | - | 11 024 | 22 996 |
| Sum finanskostnader | 50 | 3 409 | 370 422 | 11 024 | 22 996 |
| Netto finans | 10 401 | 152 681 | −370 422 | −6 225 | −21 936 |
| Resultat før skatt | - | 120 278 | −395 632 | - | −86 087 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −86 087 |
| Resultat før skattekostnad | −30 477 | - | - | −40 386 | - |
| Skattekostnad | - | - | - | 0 | - |
| Årsresultat | −30 477 | 120 278 | −395 632 | −40 386 | −86 087 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −86 087 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | −86 087 |
| Annen egenkapital | −30 477 | - | - | −40 386 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | −40 386 | −86 087 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | 0 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 7 500 | - | - | 371 828 | 371 828 |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | 500 500 | 500 500 |
| Andre langsiktige fordringer | 446 451 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 453 951 | - | - | 872 328 | 872 328 |
| Sum anleggsmidler | 453 951 | 7 500 | 508 000 | 872 328 | 872 328 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | 383 714 | 791 809 |
| Sum fordringer | 0 | - | - | 383 714 | 791 809 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 251 281 |
| Sum investeringer | 0 | - | - | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 526 620 | - | - | 130 543 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 526 620 | - | - | 130 543 | 251 281 |
| Sum omløpsmidler | 526 620 | 1 003 354 | 381 701 | 514 257 | 1 043 090 |
| Sum eiendeler | 980 571 | 1 010 854 | 889 701 | 1 386 585 | 1 915 418 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | - |
| Overkurs | 2 680 | - | - | 2 680 | 2 680 |
| Sum innskutt egenkapital | 32 680 | 32 680 | 32 680 | 32 680 | 32 680 |
| Annen egenkapital | 946 822 | - | - | 739 441 | 779 827 |
| Sum opptjent egenkapital | 946 822 | 977 299 | 857 021 | 739 441 | 779 827 |
| Sum egenkapital | 979 502 | 1 009 979 | 889 701 | 772 121 | 812 507 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | - | - | 484 317 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | 484 317 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 484 317 |
| Kortsiktig konserngjeld | - | - | - | - | 624 688 |
| Konvertible lån | 0 | - | - | 0 | - |
| Leverandørgjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Betalbar skatt | - | - | - | 0 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 1 069 | - | - | - | −6 094 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 069 | 875 | 0 | 614 464 | 618 594 |
| Sum gjeld | 1 069 | 875 | 0 | 614 464 | 1 102 911 |
| Sum egenkapital og gjeld | 980 571 | - | - | 1 386 585 | 1 915 418 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 492,63▼ | 1 146,69 | - | 0,84 | 1,69 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,80 | 1,36 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −3,1 %▼ | 13,0 % | −2,2 % | −1,8 % | −3,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,9 % | 99,9 % | 100,0 % | 55,7 % | 42,4 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Bente Haugrønning | 1965 |
| Varamedlem | Jørgen Haugrønning Braa | 1993 |
| Regnskapsfører | RETT REGNSKAP AS917 132 143 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- BENTE HAUGRØNNING100,0 %f. 1965 · Klæbu · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Osloveien Utvikling AS25,0 %920 229 263 · 25 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.