- Org.nr.
- 919 419 296
- Adresse
- Rudssletta 35, 1351 Rud
Driftsresultat−20 424ikke oppgitt
Årsresultat561 270ikke oppgitt
Egenkapital2 796 42776,6 % av eiendelene
Julien Bakery Investment AS er et aksjeselskap innen andre egeninvesteringsselskaper, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 919 419 296
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 06.09.2026
- Stiftet
- 20.06.2017
- Registrert
- 16.08.2017
- Adresse
- Rudssletta 35, 1351 Rud
- Kommune
- Bærum
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Selskapets formål er privat investeringsvirksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 13 435 | 11 716 |
| Sum driftskostnader | 20 424 | 22 487 | 15 363 | 13 435 | 11 716 |
| Driftsresultat | −20 424 | −22 487 | −15 363 | −13 435 | −11 716 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | 200 000 | 320 000 |
| Sum finansinntekter | 612 650 | 70 000 | 130 000 | 200 000 | 320 000 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 245 | 6 029 |
| Sum finanskostnader | 30 957 | 245 | 245 | 245 | 6 029 |
| Netto finans | 581 693 | 69 755 | 129 755 | 199 755 | 313 971 |
| Resultat før skatt | 561 270 | 47 268 | 114 392 | 186 321 | 302 255 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 186 321 | 302 255 |
| Årsresultat | 561 270 | 47 268 | 103 079 | 186 321 | 302 255 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | 186 321 | 302 255 |
| Overføringer annen egenkapital | - | - | - | - | 302 255 |
| Totalresultat | - | - | - | 186 321 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | - | 186 321 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | 186 321 | 302 255 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Lønnskostnad | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Skattekostnad | 0 | 0 | 11 313 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | 1 392 234 | 1 392 234 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | 1 392 234 | 1 392 234 |
| Sum anleggsmidler | 3 549 021 | 1 392 234 | 1 392 234 | 1 392 234 | 1 392 234 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | 693 732 | 507 591 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 693 732 | 507 591 |
| Sum omløpsmidler | 102 537 | 858 704 | 808 369 | 693 732 | 507 591 |
| Sum eiendeler | 3 651 558 | 2 250 939 | 2 200 604 | 2 085 967 | 1 899 825 |
| Aksjekapital | - | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | - | 2 043 496 | 1 857 175 |
| Sum opptjent egenkapital | 2 766 427 | 2 205 157 | 2 146 576 | 2 043 496 | 1 857 175 |
| Sum egenkapital | 2 796 427 | 2 235 157 | 2 176 576 | 2 073 496 | 1 887 175 |
| Sum langsiktig gjeld | 833 349 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 424 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | 12 470 | 12 226 |
| Sum kortsiktig gjeld | 21 782 | 15 781 | 24 028 | 12 470 | 12 650 |
| Sum gjeld | 855 131 | 15 781 | 24 028 | 12 470 | 12 650 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | 2 085 967 | 1 899 825 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 4,71▼ | 54,41 | 33,64 | 55,63 | 40,13 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,31▲ | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 20,1 %▲ | 2,1 % | 5,3 % | 9,4 % | 16,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 76,6 %▼ | 99,3 % | 98,9 % | 99,4 % | 99,3 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Julien Jean Fabien L´hermite | 1981 |
| Regnskapsfører | TANDEM AS947 857 169 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- JULIEN JEAN FABIEN L´HERMITE100,0 %f. 1981 · Høvik · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Oslobakeriet AS39,0 %918 271 414 · 39 ordinære aksjer
- BAKE ME UP AS7,50 %926 276 581 · 2 250 ordinære aksjer
- Nordbake AS2,00 %991 992 219 · 109 520 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.