- Org.nr.
- 923 992 375
- Adresse
- Lupinveien 22, 1346 Gjettum
- Bransje
- Dataprogrammeringstjenester
Driftsresultat−74 484ikke oppgitt
Årsresultat−262 580ikke oppgitt
Egenkapital9 866 53996,5 % av eiendelene
JULO AS er et aksjeselskap innen dataprogrammeringstjenester, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 992 375
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 22.09.2026
- Stiftet
- 06.11.2019
- Registrert
- 02.12.2019
- Adresse
- Lupinveien 22, 1346 Gjettum
- Kommune
- Bærum
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- JULO AS934 705 122 · BÆRUM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Investeringsselskap, herunder investeringer i aksjer, eiendom og annet som står i naturlig forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 74 484 | - | - | 188 651 | 687 396 |
| Sum driftskostnader | 74 484 | 21 062 | 575 026 | 226 151 | 724 896 |
| Driftsresultat | −74 484 | −21 062 | −261 120 | −226 151 | −724 896 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | - | 8 244 938 |
| Annen renteinntekt | 3 | - | - | 11 | - |
| Annen finansinntekt (0) | - | - | - | 4 304 070 | - |
| Sum finansinntekter | 3 | 4 112 | 780 248 | 4 304 081 | 8 244 938 |
| Annen rentekostnad | 7 | - | - | 15 | 14 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 2 409 |
| Annen finanskostnad (0) | - | - | - | 2 995 | - |
| Tap ved realisasjon av aksjer og andeler | 188 092 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 188 099 | 2 179 808 | 158 187 | 3 010 | 2 423 |
| Netto finans | −188 096 | −2 175 696 | 622 061 | 4 301 071 | 8 242 515 |
| Resultat før skatt | - | −2 196 757 | 360 941 | - | 7 517 619 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 7 517 619 |
| Resultat før skattekostnad | −262 580 | - | - | 4 074 920 | - |
| Årsresultat | −262 580 | −2 196 757 | 360 941 | 4 074 920 | 7 517 619 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | 7 517 619 |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | - | - | - | 4 074 920 | - |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −262 580 | - | - | - | - |
| Totalresultat | −262 580 | - | - | - | - |
| Overført fra annen egenkapital | −262 580 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −262 580 | - | - | 4 074 920 | 7 517 619 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 313 906 | 0 | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | - | - | 37 500 | - |
| Avskrivning på driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | - | - | - | 37 500 |
| Investering i datterselskap | 10 139 039 | - | - | 511 402 | 69 100 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 3 525 | - | - | 160 259 | 199 425 |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | - | 160 259 |
| Andre fordringer | - | - | - | 195 985 | 195 985 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 10 142 564 | - | - | 867 646 | 624 769 |
| Sum anleggsmidler | 10 142 564 | 20 272 240 | 5 114 927 | 948 896 | 743 519 |
| Kundefordringer | - | - | - | 0 | 5 478 929 |
| Andre kortsiktige fordringer | 523 | - | - | - | - |
| Konsernfordringer | 82 278 | - | - | 11 244 531 | - |
| Sum fordringer | 82 800 | - | - | 11 837 882 | 5 840 183 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 801 | 1 758 825 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 93 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 93 | - | - | 801 | 1 758 825 |
| Sum omløpsmidler | 82 893 | 119 290 | 7 592 259 | 11 838 684 | 7 599 008 |
| Sum eiendeler | 10 225 458 | 20 391 531 | 12 707 186 | 12 787 580 | 8 342 527 |
| Konsesjoner, patenter, lisenser, varemerker og lignende rettigheter | - | - | - | 81 250 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | - | 81 250 | 118 750 |
| Konsesjoner, patenter, lisenser, varemerker ol. | - | - | - | - | 118 750 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 570 | - | - | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Annen egenkapital | 9 842 109 | - | - | 11 934 525 | 7 859 605 |
| Sum opptjent egenkapital | 9 842 109 | 10 102 324 | 12 299 081 | 11 934 525 | 7 859 605 |
| Sum egenkapital | 9 866 539 | 10 126 754 | 12 323 511 | 11 958 955 | 7 884 035 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 126 170 | - | - | 178 367 | 139 815 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 126 170 | - | - | 178 367 | 139 815 |
| Sum langsiktig gjeld | 126 170 | 9 722 449 | 363 462 | 178 367 | 139 815 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | 452 713 | 318 677 |
| Kortsiktig konserngjeld | 228 938 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 3 283 | - | - | 197 545 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 232 749 | 542 328 | 20 213 | 650 258 | 318 677 |
| Sum gjeld | 358 918 | 10 264 777 | 383 675 | 828 625 | 458 492 |
| Sum egenkapital og gjeld | 10 225 458 | - | - | 12 787 580 | 8 342 527 |
| Selskapskapital | - | - | - | 30 000 | - |
| kr 1 000,00) | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,36▲ | 0,22 | 375,61 | 18,21 | 23,85 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,04▼ | 1,01 | 0,03 | 0,07 | 0,06 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,5 %▼ | −0,1 % | 4,1 % | 38,6 % | 90,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | −83,2 % | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | 115,0 % | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 96,5 %▲ | 49,7 % | 97,0 % | 93,5 % | 94,5 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marlene Julo | 1982 |
| Varamedlem | Cornelia Petronella Ovidie Stensby Van Der Laak | 1996 |
| Regnskapsfører | BOK AS932 082 837 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MARLENE JULO100,0 %f. 1982 · Gjettum · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Reltime AS52,9 %926 809 288 · 6 283 924 121 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.