- Org.nr.
- 999 075 029
- Adresse
- Berzu 14, Jadvydiskes, Lt-14258 Vilniaus Raj.
Driftsresultat9 215 78898,5 % margin
Årsresultat9 215 79898,5 % margin
Egenkapital14 473 99686,1 % av eiendelene
KG CONSTRUCTIONS UAB NUF er et norskregistrert utenlandsk foretak innen engroshandel med tømmer, trelast, byggevarer og sanitærutstyr.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 999 075 029
- Organisasjonsform
- Norskregistrert utenlandsk foretak
- Status
- Aktiv per 26.09.2026
- Stiftet
- Ikke oppgitt
- Registrert
- 12.12.2012
- Adresse
- Berzu 14, Jadvydiskes, Lt-14258 Vilniaus Raj.
- Aksjekapital
- Ikke oppgitt
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- KG CONSTRUCTIONS UAB NUF814 957 632
Kilde: Enhetsregisteret.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 9 354 103 | 0 | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 9 354 103 | 0 | - | - | - |
| Raw materials and consumables used | 101 659 | 0 | - | - | - |
| Other operating expenses | 36 656 | 36 700 | - | - | - |
| Sum driftskostnader | 138 315 | 36 700 | 111 043 | 195 948 | 847 800 |
| Driftøresultat | - | - | - | - | −847 800 |
| Driftsresultat | 9 215 788 | −36 700 | −111 043 | −195 948 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −111 043 | −195 953 | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | −111 043 | −195 953 | - |
| Annen renteinntekt | 10 | 1 | - | 6 | 2 159 |
| Sum finansinntekter | 10 | 1 | - | 6 | 2 159 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 11 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | - | 11 | - |
| Netto finans | 10 | 1 | - | −5 | 2 159 |
| Ordinært resultat før øskattekostnad | - | - | - | - | −845 641 |
| Ordinært reøultat etter øskattekostnad | - | - | - | - | −845 641 |
| Resultat før skattekostnad | 9 215 798 | −36 699 | - | - | - |
| Årsresultat | 9 215 798 | −36 699 | −111 043 | −195 953 | −845 641 |
| Annen egenkapital | - | - | −111 043 | −195 953 | −845 641 |
| Transfers to/from other equity | 9 215 798 | −36 699 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 9 215 798 | −36 699 | −111 043 | −195 953 | −845 641 |
| Annen driftskostnad | - | - | 111 043 | 171 573 | 495 266 |
| Varekostnad | - | - | - | 24 375 | 352 534 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kundefordringer | - | - | 5 369 057 | 5 530 147 | 5 995 081 |
| Andre fordringer | - | - | 999 | - | 131 158 |
| Accounts receivable | 11 692 629 | 0 | - | - | - |
| Other short-term receivables (0) | - | 2 799 | - | - | - |
| Konsernfordringer | 5 086 081 | 5 329 457 | - | - | - |
| Sum fordringer | 16 778 710 | 5 332 256 | 5 370 056 | 5 530 147 | 6 126 239 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 5 831 | 3 783 | 13 426 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Bank deposits, cash in hand, etc | 41 030 | 9 432 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 41 030 | 9 432 | 5 831 | 3 783 | 13 426 |
| Sum omløpsmidler | 16 819 740 | 5 341 688 | 5 375 887 | 5 533 930 | 6 139 665 |
| Sum eiendeler | 16 819 740 | 5 341 688 | 5 375 887 | 5 533 930 | 6 139 665 |
| Sum innskutt egenkapital | 0 | 0 | - | - | - |
| Other equity | 14 473 996 | 5 258 199 | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 14 473 996 | 5 258 199 | 5 294 897 | 5 405 940 | 5 601 893 |
| Sum egenkapital | 14 473 996 | 5 258 199 | 5 294 897 | 5 405 940 | 5 601 893 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 10 271 | 83 490 | 80 990 | 127 990 | 537 772 |
| Public duties payable | 2 335 473 | 0 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 345 744 | 83 490 | 80 990 | 127 990 | 537 772 |
| Sum gjeld | 2 345 744 | 83 490 | 80 990 | 127 990 | 537 772 |
| Sum egenkapital og gjeld | 16 819 740 | 5 341 689 | 5 375 887 | 5 533 930 | 6 139 665 |
| Annen egenkapital | - | - | 5 294 897 | 5 405 940 | 5 601 893 |
Nøkkeltall 2019 til 2023
| Nøkkeltall | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 7,17▼ | 63,98 | 66,38 | 43,24 | 11,42 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,16▲ | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,10 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 83,2 %▲ | −0,7 % | −2,0 % | −3,4 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 98,5 % | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 98,5 % | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 86,1 %▼ | 98,4 % | 98,5 % | 97,7 % | 91,2 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
KG CONSTRUCTIONS UAB NUF98,5 %
9,4 mill. ansatte ikke oppgitt 2023
−25 %0255075100
Byggmakker Handel AS−0,4 % 6 243,2 mill.1 375 ansatte 2025
Optimera AS−0,4 % 11 234,1 mill.2 661 ansatte 2025
Mestergruppen Byggevare AS4,8 % 8 762,3 mill.666 ansatte 2025
KG CONSTRUCTIONS UAB NUF98,5 % 9,4 mill.ansatte ikke oppgitt 2023
−25 %0255075100
De tre andre er de største selskapene i næringskode 46.830.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Mindaugas Grazys | 1983 |
| Revisor | VAAK REVISJON OG RÅDGIVNING AS987 632 380 | - |
| Oppl om foretaket i hjemlandet | KG CONSTRUCTIONS UAB999 075 061 | - |