- Org.nr.
- 927 552 922
- Adresse
- Stian Konradsen, c/o Klauva AS, Bjørnenga 42, 1364 Fornebu
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−5 000ikke oppgitt
Årsresultat−25 911ikke oppgitt
Egenkapital239 51695,3 % av eiendelene
Klauva AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 927 552 922
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 10.09.2026
- Stiftet
- 18.07.2021
- Registrert
- 19.08.2021
- Adresse
- Stian Konradsen, c/o Klauva AS, Bjørnenga 42, 1364 Fornebu
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Bærum (2 565)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i aksjer og eiendom, annet som naturlig faller sammen med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 5 000 | - | - | - | - |
| Sum driftskostnader | 5 000 | 6 748 | - | - | - |
| Driftsresultat | −5 000 | −6 748 | - | - | - |
| Annen finanskostnad | 22 011 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 22 011 | 1 214 | - | - | - |
| Netto finans | −22 011 | 182 869 | - | - | - |
| Resultat før skatt | −27 011 | 176 120 | 0 | - | - |
| Skattekostnad på resultat | −1 100 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −25 911 | 176 426 | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −25 911 | - | - | - | - |
| Totalresultat | −25 911 | - | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | −25 911 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −25 911 | - | - | - | - |
| Ordinært resultat før skattekostnad | - | - | - | 0 | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 0 | 0 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | - | 184 083 | - | - | - |
| Utsatt skattefordel | 1 406 | - | - | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 1 406 | - | - | - | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 59 000 | - | - | 59 000 | 59 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 59 000 | - | - | 59 000 | 59 000 |
| Sum anleggsmidler | 60 406 | 59 306 | 59 000 | 59 000 | 59 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | - | 30 000 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 30 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 190 858 | - | - | 30 000 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 190 858 | - | - | 30 000 | - |
| Sum omløpsmidler | 190 858 | 212 868 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum eiendeler | 251 264 | 272 174 | 89 000 | 89 000 | 89 000 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | 4 |
| Annen innskutt egenkapital | 59 000 | - | - | 59 000 | 59 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 89 000 | 89 000 | 89 000 | 89 000 | 4 |
| Annen egenkapital | 150 516 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 150 516 | 176 426 | - | - | - |
| Sum egenkapital | 239 516 | 265 426 | 89 000 | 89 000 | 89 000 |
| Ansvarlig lånekapital | 11 748 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 11 748 | - | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 11 748 | 6 748 | 0 | 0 | 0 |
| Sum gjeld | 11 748 | 6 748 | 0 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 251 264 | - | - | 89 000 | 89 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,05▲ | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,9 %▼ | 98,2 % | - | - | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 95,3 %▼ | 97,5 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Stian Konradsen | 1989 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- STIAN KONRADSEN100,0 %f. 1989 · Fornebu · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Resultatinvest AS44,4 %981 545 095 · 59 000 B-aksjer
- Bluenord ASA0,00 %987 989 297 · 324 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.