- Org.nr.
- 926 875 108
- Adresse
- Gamle Forusveien 1, 4031 Stavanger
- Bransje
- Oppføring av bygninger
Driftsresultat−39 712ikke oppgitt
Årsresultat−1 148 337ikke oppgitt
Egenkapital−238 398−8,4 % av eiendelene
Komplett Holding AS er et aksjeselskap innen oppføring av bygninger, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 875 108
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 04.10.2026
- Stiftet
- 01.03.2021
- Registrert
- 26.03.2021
- Adresse
- Gamle Forusveien 1, 4031 Stavanger
- Kommune
- Stavanger
- Aksjekapital
- 1 370 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i andre selskap samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 39 712 | 31 750 | 31 750 | 36 569 | 67 214 |
| Sum driftskostnader | 39 712 | 31 750 | 31 750 | 36 569 | 67 214 |
| Driftsresultat | −39 712 | −31 750 | −31 750 | −36 569 | −67 214 |
| Annen renteinntekt | 108 330 | 110 937 | 93 754 | 49 999 | - |
| Verdiøkning markedsbaserte omløpsmidler | - | 22 763 | 7 463 | - | - |
| Sum finansinntekter | 108 330 | 133 700 | 101 217 | 49 999 | - |
| Verdireduksjon markedsbaserte omløpsmidler | 33 828 | - | - | 25 187 | 45 424 |
| Nedskrivning av andre finansielle anleggsmidler | 1 166 247 | 433 000 | - | - | - |
| Annen rentekostnad | 360 | 13 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 1 200 435 | 433 013 | - | 25 187 | 45 424 |
| Netto finans | −1 092 105 | −299 313 | 101 217 | 24 812 | −45 424 |
| Resultat før skatt | - | - | 69 467 | −11 756 | −112 638 |
| Resultat før skattekostnad | −1 131 816 | −331 063 | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 16 521 | 17 418 | 583 | - | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 68 884 | −11 756 | −112 638 |
| Årsresultat | −1 148 337 | −348 481 | 68 884 | −11 756 | - |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −1 148 337 | −348 481 | 68 884 | −11 756 | −112 638 |
| Totalresultat | −1 148 337 | −348 481 | 68 884 | −11 756 | −112 638 |
| Udekket tap | −1 148 337 | −354 051 | 68 884 | −11 756 | −112 638 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | 5 570 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −1 148 337 | −348 481 | 68 884 | −11 756 | −112 638 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Investering i datterselskap | 980 754 | 2 147 001 | 474 500 | 474 500 | 599 500 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | 1 665 000 | 1 665 000 | 15 000 |
| Lån til tilknyttet selskap og felles kontrollert virksomhet | 557 500 | 557 500 | 557 500 | 500 000 | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 66 950 | 66 950 | 499 950 | - | 499 950 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 605 204 | 2 771 451 | 3 196 950 | 3 139 450 | 1 114 450 |
| Sum anleggsmidler | 1 605 204 | 2 771 451 | 3 196 950 | 3 139 450 | 1 114 450 |
| Andre kortsiktige fordringer | 298 020 | 254 690 | 143 753 | 49 999 | - |
| Konsernfordringer | 900 000 | 900 000 | 900 000 | 900 000 | - |
| Sum fordringer | 1 198 020 | 1 154 690 | 1 043 753 | 949 999 | - |
| Andre finansielle instrumenter | 17 854 | 51 681 | 28 918 | 21 455 | 46 642 |
| Sum investeringer | 17 854 | 51 681 | 28 918 | 21 455 | 46 642 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 17 045 | 9 534 | 49 381 | 142 756 | 162 575 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 17 045 | 9 534 | 49 381 | 142 756 | 162 575 |
| Sum omløpsmidler | 1 232 919 | 1 215 906 | 1 122 053 | 1 114 211 | 209 217 |
| Sum eiendeler | 2 838 123 | 3 987 357 | 4 319 003 | 4 253 661 | 1 323 667 |
| Aksjekapital | 1 310 000 | 1 310 000 | 1 310 000 | 1 310 000 | 1 310 000 |
| Overkurs | 9 500 | 9 500 | 9 500 | 9 500 | 9 500 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | −5 570 | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 1 319 500 | 1 319 500 | 1 313 930 | 1 313 930 | 1 313 930 |
| Udekket tap | 1 557 898 | 409 561 | 55 510 | 124 394 | 112 638 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 557 898 | −409 561 | −55 510 | −124 394 | −112 638 |
| Sum egenkapital | −238 398 | 909 939 | 1 258 420 | 1 189 536 | 1 201 292 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | 16 521 | 17 418 | 583 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 3 060 000 | 3 060 000 | 3 060 000 | 3 064 125 | 122 375 |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 076 521 | 3 077 418 | 3 060 583 | 3 064 125 | 122 375 |
| Sum gjeld | 3 076 521 | 3 077 418 | 3 060 583 | 3 064 125 | 122 375 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 838 123 | 3 987 357 | 4 319 003 | 4 253 661 | 1 323 667 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,40▲ | 0,40 | 0,37 | 0,36 | 1,71 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −12,90▼ | 3,38 | 2,43 | 2,58 | 0,10 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 2,0 %▼ | 2,5 % | 1,6 % | 0,5 % | −5,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −8,4 %▼ | 22,8 % | 29,1 % | 28,0 % | 90,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Trond Rygg | 1972 |
| Styremedlem | Ernst Andre Berge | 1980 |
| Revisor | CEDRA NORGE AS935 416 779 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- RYLO INVEST AS50,0 %Hafrsfjord · 50 ordinære aksjer
- Urskjell Invest AS50,0 %Hommersåk · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- HELT RENT TJENESTER AS70,0 %815 847 822 · 140 000 ordinære aksjer
- 920 426 131 · 1 950 ordinære aksjer
- ETOA EIENDOM AS50,0 %926 819 097 · 74 990 A-aksjer
- SKLLS AS0,81 %918 653 600 · 3 333 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.