- Org.nr.
- 922 762 961
- Adresse
- Parkveien 53B, 0256 Oslo
- Hovedeier
- EXARO OMSORG AS, 100 %
Konvallstien 4 og 6 AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 922 762 961
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 06.10.2026
- Stiftet
- 20.02.2019
- Registrert
- 18.05.2019
- Adresse
- Parkveien 53B, 0256 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo (12 326)
- Aksjekapital
- 200 125
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Konvallstien 4 og 6 AS922 967 814 · ASKER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg, utleie, utvikling, tilretteleggelse, samt forvaltning av fast eiendom, samt andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, herunder kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Videre også deltakelse i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftsinntekt | 1 783 585 | 1 659 065 | - | - | 974 735 |
| Sum driftsinntekter | 1 783 585 | 1 659 065 | 1 247 321 | 1 024 166 | 976 785 |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 268 900 | 268 900 | 268 900 | 268 900 | 269 000 |
| Annen driftskostnad | 364 622 | 449 460 | 233 323 | 227 883 | 602 521 |
| Sum driftskostnader | 633 522 | 718 360 | 502 223 | 496 783 | 871 521 |
| Driftsresultat | 1 150 063 | 940 705 | 745 098 | 527 382 | 105 265 |
| Annen renteinntekt | 67 | 123 | 112 | 16 | 2 606 |
| Annen finansinntekt | - | 4 895 | 2 970 | 2 629 | - |
| Sum finansinntekter | 67 | 5 018 | 3 082 | 2 645 | 2 606 |
| Rentekostnad til foretak i samme konsern | 202 320 | 223 906 | 235 342 | 265 193 | 286 971 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | - | 90 |
| Sum finanskostnader | 202 320 | 223 906 | 235 342 | 265 193 | 287 061 |
| Netto finans | −202 253 | −218 888 | −232 260 | −262 548 | −284 455 |
| Resultat før skatt | 947 811 | 721 817 | 512 838 | 264 834 | −179 191 |
| Skattekostnad på resultat | 225 905 | 166 459 | 112 825 | 55 284 | −35 991 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 400 013 | 209 550 | −143 200 |
| Årsresultat | 721 906 | 555 358 | 400 013 | 209 550 | −143 200 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −10 024 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | −133 176 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 721 906 | 555 358 | 400 013 | 209 550 | - |
| Totalresultat | 721 906 | 555 358 | 400 013 | 209 550 | - |
| Avgitt konsernbidrag | 800 935 | 616 118 | 443 954 | 126 121 | - |
| Avsatt til annen egenkapital | −79 029 | −60 760 | −43 941 | 83 429 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 721 906 | 555 358 | 400 013 | 209 550 | −143 200 |
| Salgsinntekt | - | - | 1 247 321 | 1 024 166 | 2 050 |
| Tomter, bygninger o.a. fast eiendom | 4 755 408 | 5 024 308 | 5 293 208 | 5 562 108 | - |
| Sum varige driftsmidler | 4 755 408 | 5 024 308 | 5 293 208 | 5 562 108 | 5 831 008 |
| Sum anleggsmidler | 4 755 408 | 5 024 308 | 5 293 208 | 5 562 108 | 5 831 008 |
| Andre fordringer | - | - | - | - | 10 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | 66 000 | - | - |
| Konsernfordringer | 3 825 373 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 3 825 373 | - | 66 000 | - | 10 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 370 719 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 67 488 | 476 162 | 326 254 | 176 111 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 67 488 | 476 162 | 326 254 | 176 111 | 370 719 |
| Sum omløpsmidler | 3 892 861 | 476 162 | 392 254 | 176 111 | 370 728 |
| Sum eiendeler | 8 648 269 | 5 500 470 | 5 685 462 | 5 738 219 | 6 201 736 |
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | - | - | - | - | 5 831 008 |
| Aksjekapital | 200 125 | 200 125 | 200 125 | 200 125 | - |
| Overkurs | 258 597 | 258 597 | 258 597 | 258 597 | 258 597 |
| Annen innskutt egenkapital | 3 825 373 | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 4 284 095 | 458 722 | 458 722 | 458 722 | 453 152 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 10 024 |
| Annen egenkapital | −115 894 | −36 865 | 23 895 | 67 836 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −115 894 | −36 865 | 23 895 | 67 836 | −10 024 |
| Sum egenkapital | 4 168 201 | 421 857 | 482 617 | 526 558 | 443 128 |
| Utsatt skatt | - | - | 7 318 | 19 711 | 35 991 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | 7 318 | 19 711 | 35 991 |
| Langsiktig konserngjeld | 3 444 938 | 4 282 723 | 4 566 645 | 5 019 610 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 3 444 938 | 4 282 723 | 4 566 645 | 5 019 610 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 3 444 938 | 4 282 723 | 4 573 963 | 5 039 321 | 0 |
| Leverandørgjeld | 8 290 | 5 995 | 5 | 1 | 3 838 |
| Betalbar skatt | - | - | - | 1 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 1 026 840 | 789 895 | 569 172 | 161 693 | 5 754 417 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 59 710 | 10 645 | 4 191 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 035 130 | 795 890 | 628 882 | 172 340 | 5 758 608 |
| Sum gjeld | 4 480 068 | 5 078 613 | 5 202 845 | 5 211 661 | 5 758 608 |
| Sum egenkapital og gjeld | 8 648 269 | 5 500 470 | 5 685 462 | 5 738 219 | 6 201 736 |
| å kr 2 001,25) | - | - | - | - | 200 125 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 3,76▲ | 0,60 | 0,62 | 1,02 | 0,06 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,07▼ | 12,04 | 10,78 | 9,90 | 13,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 16,3 %▼ | 16,9 % | 13,1 % | 8,9 % | 1,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 64,5 %▲ | 56,7 % | 59,7 % | 51,5 % | 10,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 40,5 %▲ | 33,5 % | 32,1 % | 20,5 % | −14,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 48,2 %▲ | 7,7 % | 8,5 % | 9,2 % | 7,1 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 68.200.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Fabian Traran Haugan | 1982 |
| Styrets leder | Johan Kristian Sekkenes Hamre | 1987 |
| Styremedlem | Bjørn Herman Arntzen | 1982 |
| Styremedlem | Fredrik Kjos Brask | 1986 |
| Revisor | BDO AS993 606 650 | - |
| Regnskapsfører | LANGSETH SERVICES AS994 883 291 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- EXARO OMSORG AS100,0 %Asker · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- EXARO HOLDING AS
- EXARO OMSORG AS100,0 %
- Østråt AS100,0 %
- GISKE OMSORG AS100,0 %
- Cognica AS100,0 %
- Tingvoll Omsorg AS100,0 %
- Klokkergården Omsorg AS100,0 %
- Havnås AS100,0 %
- Kroerveien 51 AS100,0 %
- Lyngbakken Eiendom AS100,0 %
- Konvallstien 4 og 6 AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.