- Org.nr.
- 916 657 161
- Telefon
- 934 45 670
- Adresse
- Flaenbakken 2F, 2070 Råholt
- Bransje
- Regnskapsføring og bokføring
Driftsresultat74 3714,8 % margin
EBITDA89 215før av- og nedskrivninger
Årsresultat72 4594,7 % margin
Egenkapital642 70464,7 % av eiendelene
Kuleramma Regnskap AS er et aksjeselskap innen regnskapsføring og bokføring, stiftet 2016.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 916 657 161
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 03.10.2026
- Stiftet
- 21.01.2016
- Registrert
- 01.02.2016
- Adresse
- Flaenbakken 2F, 2070 Råholt
- Telefon
- 934 45 670
- Kommune
- Eidsvoll
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Kuleramma Regnskap AS916 686 145 · EIDSVOLL
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Salg av tjenester innen økonomi og regnskap, samt dertil tilhørende virksomhet, herunder å delta i andre selskaper med liknende virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 421 081 | 1 273 223 | - | - | - |
| Annen driftsinntekt | 123 790 | 124 176 | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 1 544 871 | 1 397 399 | 1 498 741 | 1 430 176 | 1 275 105 |
| Varekostnad | 180 | 2 200 | 7 484 | 19 749 | 13 645 |
| Lønnskostnad | 1 156 947 | 1 096 986 | 1 051 797 | 973 055 | 937 208 |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 14 844 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 298 528 | 309 622 | 219 257 | 226 776 | 207 901 |
| Sum driftskostnader | 1 470 499 | 1 408 808 | 1 278 537 | 1 219 580 | 1 158 754 |
| Driftsresultat | 74 371 | −11 409 | 220 204 | 210 597 | 116 351 |
| Annen renteinntekt | 18 560 | 19 635 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 18 560 | 19 635 | 10 980 | 2 249 | 1 081 |
| Annen rentekostnad | 27 | 2 316 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 27 | 2 316 | 696 | 1 780 | 1 185 |
| Netto finans | 18 533 | 17 319 | 10 284 | 469 | −104 |
| Resultat før skatt | 92 904 | 5 910 | 230 488 | 211 065 | 116 246 |
| Skattekostnad på resultat | 20 445 | 1 322 | 50 764 | 46 429 | 25 574 |
| Årsresultat | 72 459 | 4 588 | 179 724 | 164 636 | 90 672 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 72 459 | 4 588 | - | - | - |
| Totalresultat | 72 459 | 4 588 | - | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 72 459 | 4 588 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 72 459 | 4 588 | - | - | - |
| Kundefordringer | 102 933 | 94 566 | - | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 36 020 | 18 631 | - | - | - |
| Sum fordringer | 138 952 | 113 197 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 854 116 | 763 718 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 854 116 | 763 718 | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 993 069 | 876 915 | 935 382 | 793 074 | 724 226 |
| Sum eiendeler | 993 069 | 876 915 | 935 382 | 793 074 | 724 226 |
| Sum anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 612 704 | 540 244 | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 612 704 | 540 244 | 535 656 | 355 932 | 191 296 |
| Sum egenkapital | 642 704 | 570 244 | 565 656 | 385 932 | 221 296 |
| Leverandørgjeld | 14 458 | 15 330 | - | - | - |
| Betalbar skatt | 20 445 | 1 322 | - | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 108 069 | 91 651 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 207 393 | 198 368 | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 350 365 | 306 671 | 369 726 | 335 724 | 502 930 |
| Sum gjeld | 350 365 | 306 671 | 369 726 | 407 142 | 502 930 |
| Sum egenkapital og gjeld | 993 069 | 876 915 | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 71 418 | 0 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,83▼ | 2,86 | 2,53 | 2,36 | 1,44 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,55▲ | 0,54 | 0,65 | 1,05 | 2,27 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 9,9 %▲ | 0,9 % | 26,8 % | 28,1 % | 16,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 4,8 %▲ | −0,8 % | 14,7 % | 14,7 % | 9,1 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 4,7 %▲ | 0,3 % | 12,0 % | 11,5 % | 7,1 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 64,7 %▼ | 65,0 % | 60,5 % | 48,7 % | 30,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Kuleramma Regnskap AS4,8 %
1,5 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
0 %51015
AIDER AS1,3 % 1 607,6 mill.1 343 ansatte 2025
Kuleramma Regnskap AS4,8 % 1,5 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
AZETS INSIGHT AS10,7 % 1 566,8 mill.907 ansatte 2025
Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS12,6 % 845,6 mill.585 ansatte 2025
0 %51015
De tre andre er de største selskapene i næringskode 69.202.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Inger-Lene Fagertun Nannestad | 1971 |
| Styrets leder | Inger-Lene Fagertun Nannestad | 1971 |
| Styremedlem | Tom-Bjørnar Nannestad | 1968 |
| Revisor | BLOM & FOSSAN AS936 072 550 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Inger-Lene Fagertun Nannestad100,0 %f. 1971 · Maura · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.