- Org.nr.
- 922 273 081
- Adresse
- Jansveien 17, 1354 Bærums Verk
- Bransje
- Oppføring av bygninger
Driftsresultat−181 698−54,9 % margin
EBITDA−123 087før av- og nedskrivninger
Årsresultat−139 933−42,2 % margin
Egenkapital842 87599,0 % av eiendelene
Kyllings Tømrertjenester AS er et aksjeselskap innen oppføring av bygninger, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 922 273 081
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 07.09.2026
- Stiftet
- 01.01.2019
- Registrert
- 04.03.2019
- Adresse
- Jansveien 17, 1354 Bærums Verk
- Kommune
- Bærum
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Kyllings Tømrertjenester AS811 931 012 · BÆRUM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Div. håndverkstjenester og annet som hører sammen med dette, samt investeringer i eiendom, andre foretak og verdipapirer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 331 216 | - | - | - | 406 028 |
| Sum driftsinntekter | 331 216 | 117 887 | 0 | - | 406 028 |
| Varekostnad | 282 630 | - | - | 7 473 | 301 506 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 58 611 | - | - | 17 030 | 22 408 |
| Annen driftskostnad | 171 673 | - | - | 66 063 | 182 114 |
| Sum driftskostnader | 512 914 | 252 023 | 56 421 | 90 566 | 506 028 |
| Driftsresultat | −181 698 | −134 136 | −56 421 | −90 566 | −100 000 |
| Annen finansinntekt | 3 045 | - | - | 239 | 269 |
| Sum finansinntekter | 3 045 | 744 354 | 1 300 367 | 239 | 269 |
| Annen finanskostnad | 749 | - | - | - | 294 |
| Sum finanskostnader | 749 | - | - | - | 294 |
| Netto finans | 2 296 | 744 354 | 1 300 367 | 239 | −25 |
| Resultat før skatt | - | 610 218 | 1 243 946 | −90 327 | −100 025 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | −19 872 | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −70 455 | −100 025 |
| Resultat før skattekostnad | −179 402 | - | - | - | - |
| Skattekostnad | −39 469 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −139 933 | 634 418 | 1 245 381 | −70 455 | −100 025 |
| Overføring til/fra fond | - | - | - | −70 455 | −100 025 |
| Ekstraordinært utbytte | 200 000 | - | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | −339 933 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −139 933 | - | - | −70 455 | −100 025 |
| Utsatt skattefordel | 105 288 | - | - | 40 183 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 105 288 | - | - | 40 183 | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lignende | 134 180 | - | - | 53 930 | 70 960 |
| Sum varige driftsmidler | 134 180 | - | - | 53 930 | 70 960 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | - | - | 1 000 000 |
| Lån til tilknyttet selskap og felles kontrollert virksomhet | - | - | - | 1 000 000 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Sum anleggsmidler | 239 468 | 249 054 | 82 605 | 1 094 113 | 1 070 960 |
| Kundefordringer | 32 650 | - | - | - | - |
| Andre fordringer | 22 084 | - | - | 250 | 250 |
| Sum fordringer | 54 734 | - | - | 250 | 250 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 556 795 | - | - | 22 829 | 88 125 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 556 795 | - | - | 22 829 | 88 125 |
| Sum omløpsmidler | 611 529 | 953 996 | 979 967 | 23 079 | 88 375 |
| Sum eiendeler | 850 997 | 1 203 050 | 1 062 572 | 1 117 192 | 1 159 335 |
| Selskapskapital | 30 000 | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | 124 090 |
| Overkurs | −8 500 | - | - | −8 500 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 21 500 | 21 500 | 21 500 | 21 500 | 154 090 |
| Annen egenkapital | 821 375 | - | - | 82 448 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 821 375 | 1 161 308 | 1 027 829 | 82 448 | - |
| Sum egenkapital | 842 875 | 1 182 808 | 1 049 329 | 103 948 | 154 090 |
| Konvertible lån | - | - | - | - | 1 000 000 |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | - | 1 000 000 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Leverandørgjeld | 8 122 | - | - | 13 244 | 3 242 |
| Betalbar skatt | - | - | - | - | 0 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | - | - | 2 003 |
| Sum kortsiktig gjeld | 8 122 | 20 242 | 13 244 | 13 244 | 5 245 |
| Sum gjeld | 8 122 | 20 242 | 13 244 | 1 013 244 | 1 005 245 |
| Sum egenkapital og gjeld | 850 997 | - | - | 1 117 192 | 1 159 335 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 75,29▲ | 47,13 | 73,99 | 1,74 | 16,85 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,01▼ | 0,02 | 0,01 | 9,75 | 6,52 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −17,4 %▼ | 53,9 % | 114,1 % | −7,9 % | −8,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −54,9 %▲ | −113,8 % | - | - | −24,6 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −42,2 %▼ | 538,2 % | - | - | −24,6 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,0 %▲ | 98,3 % | 98,8 % | 9,3 % | 13,3 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Kyllings Tømrertjenester AS−54,9 %
0,3 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−60 %−40−20020
Kyllings Tømrertjenester AS−54,9 % 0,3 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
SKANSKA NORGE AS2,7 % 15 214,7 mill.2 917 ansatte 2025
Veidekke Entreprenør AS3,5 % 16 185,7 mill.2 941 ansatte 2025
HENT AS5,9 % 9 406,9 mill.1 405 ansatte 2025
−60 %−40−20020
De tre andre er de største selskapene i næringskode 41.000.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Lars Christian Kylling | 1988 |
| Styrets leder | Lars Christian Kylling | 1988 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- LARS CHRISTIAN KYLLING100,0 %f. 1988 · Bærums Verk · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.