- Org.nr.
- 926 156 039
- Adresse
- c/o Petter Fagelund, Bernt Balchens vei 18, 1364 Fornebu
Driftsresultat−7 572ikke oppgitt
Årsresultat−7 601ikke oppgitt
Egenkapital−40 039−12,3 % av eiendelene
Leomax Holding AS er et aksjeselskap innen produksjon og utgivelse av musikk- og lydopptak, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 156 039
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 24.09.2026
- Stiftet
- 17.11.2020
- Registrert
- 10.12.2020
- Adresse
- c/o Petter Fagelund, Bernt Balchens vei 18, 1364 Fornebu
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 59.200 Produksjon og utgivelse av musikk- og lydopptakProduksjon og utgivelse av musikk- og lydopptak i Bærum (106)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Eierskap av ulike driftsselskaper og andre investeringer.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 7 572 | 7 844 | 16 358 | 19 709 | 12 935 |
| Sum driftskostnader | 7 572 | 7 844 | 16 358 | 19 709 | 12 935 |
| Driftsresultat | −7 572 | −7 844 | −16 358 | −19 709 | −12 935 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | −12 935 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −12 935 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | - | - | - |
| Annen rentekostnad | 29 | 12 | 12 | - | - |
| Sum finanskostnader | 29 | 12 | 12 | 0 | - |
| Netto finans | −29 | −12 | −12 | 0 | - |
| Resultat før skattekostnad | −7 601 | −7 856 | −16 370 | −19 709 | - |
| Årsresultat | −7 601 | −7 856 | −16 370 | −19 709 | 6 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −7 601 | −7 856 | - | - | −12 935 |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | - | - | - |
| Totalresultat | −7 601 | −7 856 | - | - | −12 935 |
| Udekket tap | −7 601 | −7 856 | −16 370 | −19 709 | −12 935 |
| Sum overføringer og disponeringer | −7 601 | −7 856 | −16 370 | −19 709 | −12 935 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 206 130 | 206 130 | 206 130 | 206 130 | 100 000 |
| Andre langsiktige fordringer | 90 000 | 90 000 | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 326 130 | 326 130 | 236 130 | 236 130 | 130 000 |
| Sum anleggsmidler | 326 130 | 326 130 | 236 130 | 236 130 | 130 000 |
| Sum varer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 583 | 183 | 222 | 2 292 | 3 131 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 583 | 183 | 222 | 2 292 | 3 131 |
| Sum omløpsmidler | 583 | 183 | 222 | 2 292 | 3 131 |
| Sum eiendeler | 326 713 | 326 313 | 236 352 | 238 422 | 133 131 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | 0 | −5 570 | 4 430 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 | 34 430 |
| Øreavrunding | 1 | - | - | - | - |
| Udekket tap | 70 040 | 62 439 | 54 583 | 32 643 | 12 935 |
| Sum opptjent egenkapital | −70 039 | −62 439 | −54 583 | −32 643 | −12 935 |
| Sum egenkapital | −40 039 | −32 439 | −24 583 | −8 213 | 21 496 |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | - | - | 100 000 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 120 117 | 112 117 | 14 300 | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 120 117 | 112 117 | 14 300 | 0 | 100 000 |
| Sum langsiktig gjeld | 120 117 | 112 117 | 14 300 | 0 | 100 000 |
| Annen kortsiktig gjeld | 246 635 | 246 635 | 246 635 | 246 635 | 11 635 |
| Sum kortsiktig gjeld | 246 635 | 246 635 | 246 635 | 246 635 | 11 635 |
| Sum gjeld | 366 752 | 358 752 | 260 935 | 246 635 | 111 635 |
| Sum egenkapital og gjeld | 326 713 | 326 313 | 236 352 | 238 422 | 133 131 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,27 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −9,16▲ | −11,06 | −10,61 | −30,03 | 5,19 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −2,3 %▲ | −2,8 % | −6,9 % | −10,6 % | −9,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −12,3 %▼ | −9,9 % | −10,4 % | −3,4 % | 16,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Petter Fagelund | 1988 |
| Styrets leder | Annette Victoria Karlstad Fagelund | 1988 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Annette Victoria Karlstad Fagelund50,0 %f. 1988 · Fornebu · 500 ordinære aksjer
- Petter Fagelund50,0 %f. 1988 · Fornebu · 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Slager AS100,0 %926 342 592 · 1 000 ordinære aksjer
- BILLY HOLDCO AS0,31 %925 924 458 · 2 424 ordinære aksjer
- DIGG HOLDING AS0,15 %923 622 330 · 1 150 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.