- Org.nr.
- 925 539 368
- Adresse
- Granveien 55, 1394 Nesbru
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−41 645ikke oppgitt
Årsresultat910 805ikke oppgitt
Egenkapital896 70196,7 % av eiendelene
LMLM Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 539 368
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 07.09.2026
- Stiftet
- 27.07.2020
- Registrert
- 02.09.2020
- Adresse
- Granveien 55, 1394 Nesbru
- Kommune
- Asker
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Asker (1 385)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Holdingselskap.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 13 219 | 15 718 |
| Sum driftskostnader | 41 645 | 12 381 | 12 153 | 13 219 | 15 718 |
| Driftsresultat | −41 645 | −12 381 | −12 153 | −13 219 | −15 718 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | 588 545 | 589 875 |
| Sum finansinntekter | 953 839 | 2 000 000 | 405 000 | 588 545 | 589 875 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | 1 768 | - |
| Annen finanskostnad | - | - | - | 20 725 | - |
| Sum finanskostnader | 1 389 | 173 | - | 22 493 | - |
| Netto finans | 952 450 | 1 999 827 | 405 000 | 566 052 | 589 875 |
| Resultat før skatt | 910 805 | 1 987 446 | 392 847 | 552 833 | 574 158 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 552 833 | 574 158 |
| Årsresultat | 910 805 | 1 979 414 | 392 847 | 552 833 | 574 158 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | 552 833 | - |
| Totalresultat | - | - | - | 552 833 | - |
| Ekstraordinært utbytte | - | - | - | 756 545 | 350 000 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 208 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | 223 950 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | - | −203 712 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | 552 833 | 574 158 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | 15 000 | 15 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | 15 000 | 15 000 |
| Sum anleggsmidler | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 15 000 | 15 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | 19 500 | - |
| Sum fordringer | - | - | - | 19 500 | - |
| Markedsbaserte aksjer | - | - | - | 15 275 | 200 000 |
| Sum investeringer | - | - | - | 15 275 | 200 000 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 38 950 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | 463 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 463 | 38 950 |
| Sum omløpsmidler | 896 857 | 728 916 | 112 126 | 35 238 | 238 950 |
| Sum eiendeler | 926 857 | 758 916 | 142 126 | 50 238 | 253 950 |
| Aksjekapital | - | - | - | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | - | 20 238 | 223 950 |
| Sum opptjent egenkapital | 866 701 | 691 396 | 85 013 | 20 238 | 223 950 |
| Sum egenkapital | 896 701 | 721 396 | 115 013 | 50 238 | 253 950 |
| Sum langsiktig gjeld | 14 488 | 14 488 | 12 113 | 0 | 0 |
| Sum gjeld | 30 156 | 37 520 | 27 113 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | 50 238 | 253 950 |
| å kr 300,00) | - | - | - | - | 30 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 15 668 | 23 032 | 15 000 | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 57,24▲ | 31,65 | 7,48 | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,03▼ | 0,05 | 0,24 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 108,2 %▼ | 441,2 % | 408,4 % | 378,3 % | 226,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 96,7 %▲ | 95,1 % | 80,9 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Linda Gram Egede-Nissen | 1979 |
| Styremedlem | Morten Gram Egede-Nissen | 1976 |
| Regnskapsfører | ON TIME REGNSKAP AS987 484 330 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- LINDA GRAM EGEDE-NISSEN100,0 %f. 1979 · Nesbru · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- GATHE + GRAM AS50,0 %925 808 741 · 500 ordinære aksjer
- SURFACE GROUP AS50,0 %930 783 447 · 500 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.