- Org.nr.
- 821 320 852
- Adresse
- Åsenhagen 23G, 2020 Skedsmokorset
- Bransje
- Snekkerarbeid
Driftsresultat393 148ikke oppgitt
Årsresultat1 393 148ikke oppgitt
Egenkapital−498 007−24 987,8 % av eiendelene
LMR BYGG & VEDLIKEHOLD AS er et aksjeselskap innen snekkerarbeid, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 821 320 852
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.10.2026
- Stiftet
- 01.08.2018
- Registrert
- 30.08.2018
- Adresse
- Åsenhagen 23G, 2020 Skedsmokorset
- Kommune
- Lillestrøm
- Næring
- 43.320 SnekkerarbeidSnekkerarbeid i Lillestrøm (232)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- LMR BYGG & VEDLIKEHOLD AS936 984 452 · LILLESTRØM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Tidligere navn
- 2YOU GAMING GROUP AS30.08.2018 til 16.01.2026
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | 4 638 | 1 738 | 4 216 | 14 473 |
| Sum driftskostnader | −393 148 | 4 640 | 1 738 | 4 216 | 14 473 |
| Driftsresultat | 393 148 | −4 640 | −1 738 | −4 216 | −14 473 |
| Annen finanskostnad | - | - | - | - | 925 010 |
| Sum finanskostnader | −1 000 000 | - | - | - | 925 010 |
| Netto finans | 1 000 000 | 0 | 0 | 0 | −925 010 |
| Resultat før skatt | 1 393 148 | −4 640 | −1 738 | −4 216 | −939 483 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −939 483 |
| Årsresultat | 1 393 148 | −4 640 | −1 738 | −4 216 | −939 483 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −939 483 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | −939 483 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum finansinntekter | 0 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | - | 74 990 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 74 990 |
| Andre finansielle instrumenter | - | - | - | - | −1 000 000 |
| Sum investeringer | - | - | - | - | −1 000 000 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 47 201 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 47 201 |
| Sum omløpsmidler | 1 993 | −891 154 | −883 763 | −882 025 | −877 809 |
| Sum eiendeler | 1 993 | −891 154 | −883 763 | −882 025 | −877 809 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
| Overkurs | - | - | - | - | 10 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 40 000 | 34 430 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 1 912 239 |
| Sum opptjent egenkapital | −538 007 | −1 931 154 | −1 923 763 | −1 922 025 | −1 912 239 |
| Sum egenkapital | −498 007 | −1 891 154 | −1 883 763 | −1 882 025 | −1 877 809 |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | - | - | - | 1 000 000 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | - | 1 000 000 |
| Sum langsiktig gjeld | 500 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Sum gjeld | 500 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | −877 809 |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | - | - | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,00▼ | −0,53 | −0,53 | −0,53 | −0,53 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −88,4 %▼ | 0,5 % | 0,2 % | 0,5 % | 1,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −24 987,8 %▼ | 212,2 % | 213,2 % | 213,4 % | 213,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Øyvind Hagen | 1960 |
| Regnskapsfører | TSHK ACCOUNTING AS931 869 086 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Morten Rognstad50,0 %f. 1977 · Skedsmokorset · 1 000 ordinære aksjer
- Nordbotten Consulting AS50,0 %Kolsås · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.