- Org.nr.
- 929 416 384
- Adresse
- Nesbukta 6D, 1394 Nesbru
- Hovedeier
- SJT Invest AS, 100 %
- Bransje
- Drift av restauranter
Driftsresultat−957 121−49,8 % margin
EBITDA−844 747før av- og nedskrivninger
Årsresultat−784 734−40,9 % margin
Egenkapital−1 777 922−194,5 % av eiendelene
LØREN IZAKAYA AS er et aksjeselskap innen drift av restauranter, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 929 416 384
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 25.05.2022
- Registrert
- 24.06.2022
- Adresse
- Nesbukta 6D, 1394 Nesbru
- Kommune
- Asker
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- LØREN IZAKAYA AS929 728 092 · OSLO
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drive bar og restaurantvirksomhet, samt annet som naturlig står i denne forbindelse.
Tidligere navn
- LG Holding Invest AS24.06.2022 til 23.01.2023
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 826 969 | 3 329 464 | 1 412 512 | 0 |
| Annen driftsinntekt | 93 051 | 250 021 | 102 659 | - |
| Sum driftsinntekter | 1 920 020 | 3 579 485 | 1 515 170 | 0 |
| Varekostnad | 418 449 | 895 236 | 408 139 | 0 |
| Lønnskostnad | 1 204 871 | 2 090 517 | 1 117 315 | 0 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 112 374 | 118 150 | 84 528 | - |
| Annen driftskostnad | 1 141 447 | 1 081 695 | 931 433 | 7 967 |
| Sum driftskostnader | 2 877 141 | 4 185 598 | 2 541 416 | 7 967 |
| Driftsresultat | −957 121 | −606 113 | −1 026 246 | −7 967 |
| Annen renteinntekt | - | - | 19 | 1 |
| Annen renteinntekt (0) | - | 32 | - | - |
| Annen finansinntekt | 154 | 84 | 23 | - |
| Sum finansinntekter | 154 | 116 | 42 | 1 |
| Annen rentekostnad | 3 609 | 1 746 | 5 276 | 0 |
| Annen finanskostnad | 158 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 3 767 | 1 746 | −5 276 | 0 |
| Netto finans | −3 613 | −1 630 | −5 234 | 1 |
| Resultat før skatt | −960 734 | −607 743 | −1 031 479 | −7 966 |
| Skattekostnad | −176 000 | 0 | - | - |
| Årsresultat | −784 734 | −607 743 | −1 031 479 | −7 966 |
| Konsernbidrag | 624 000 | 0 | - | - |
| Udekket tap | −160 734 | −607 743 | −1 031 479 | −7 966 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | −1 031 479 | −7 966 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 0 | 392 240 | 435 229 | 0 |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 392 240 | 435 229 | 0 |
| Lån til foretak i samme konsern | 0 | 0 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 0 | 392 240 | 435 229 | 0 |
| Varer | 0 | 96 171 | 102 683 | 0 |
| Sum varer | - | - | 102 683 | 0 |
| Kundefordringer | 0 | 20 978 | 27 636 | 0 |
| Andre kortsiktige fordringer | 28 783 | 6 182 | 35 | - |
| Konsernfordringer | 800 000 | 0 | - | - |
| Sum fordringer | 828 783 | 27 160 | 27 671 | 0 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 85 120 | 15 631 | 27 808 | 22 035 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 85 120 | 15 631 | 27 808 | 22 035 |
| Sum omløpsmidler | 913 903 | 138 962 | 158 162 | 22 035 |
| Sum eiendeler | 913 904 | 531 202 | 593 391 | 22 035 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 1 807 922 | 1 647 188 | 1 039 445 | 7 966 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 807 922 | −1 647 188 | −1 039 445 | −7 966 |
| Sum egenkapital | −1 777 922 | −1 617 188 | −1 009 445 | 22 035 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | −10 835 | 129 652 | 160 160 | 0 |
| Skyldige offentlige avgifter | 10 328 | 59 686 | 118 190 | 0 |
| Kortsiktig konserngjeld | 2 525 200 | 1 750 000 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 167 132 | 209 051 | 1 324 486 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 691 825 | 2 148 390 | 1 602 836 | 0 |
| Sum gjeld | 2 691 825 | 2 148 390 | 1 602 836 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 913 904 | 531 202 | 593 391 | 22 035 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,34▲ | 0,06 | 0,10 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,51▼ | −1,33 | −1,59 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −132,4 %▼ | −107,8 % | −333,5 % | −36,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −49,8 %▼ | −16,9 % | −67,7 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −40,9 %▼ | −17,0 % | −68,1 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −194,5 %▲ | −304,4 % | −170,1 % | 100,0 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
LØREN IZAKAYA AS−49,8 %
1,9 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−60 %−40−20020
LØREN IZAKAYA AS−49,8 % 1,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
ZERO FIVE AS1,6 % 844,5 mill.1 269 ansatte 2025
Select Service Partner AS3,8 % 2 154,5 mill.2 269 ansatte 2025
KING FOOD AS8,5 % 1 784,8 mill.28 ansatte 2025
−60 %−40−20020
De tre andre er de største selskapene i næringskode 56.110.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Leping Jiang | 1986 |
| Styrets leder | Leping Jiang | 1986 |
| Regnskapsfører | CLOUD REGNSKAP AS919 793 783 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- SJT Invest AS100,0 %Nesbru · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- SJT Invest AS
- SJT Trading AS100,0 %
- LØREN IZAKAYA AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.