- Org.nr.
- 920 828 922
- Adresse
- c/o Kontorfelleskapet 1724, Tyinvegen 5151, 2975 Vang I Valdres
- Bransje
- Kontortjenester
Driftsresultat64 6058,6 % margin
Årsresultat63 7738,5 % margin
Egenkapital1 0630,6 % av eiendelene
Lukkeleik AS er et aksjeselskap innen kontortjenester, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 920 828 922
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 24.09.2026
- Stiftet
- 30.04.2018
- Registrert
- 08.05.2018
- Adresse
- c/o Kontorfelleskapet 1724, Tyinvegen 5151, 2975 Vang I Valdres
- Kommune
- Vang
- Næring
- 82.100 Kontortjenester
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Lukkeleik AS920 845 924 · VANG
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Salg av tenester innanfor administrasjon, prosjektleiing og kommunikasjon (både tekstbasert og visuell kommunikasjon).
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 506 205 |
| Annen driftsinntekt | - | - | - | - | 120 000 |
| Sum driftsinntekter | 753 404 | 731 040 | 763 265 | 571 650 | 626 205 |
| Varekostnad | - | - | - | 65 149 | 35 894 |
| Lønnskostnad | - | - | - | 363 929 | 451 686 |
| Annen driftskostnad | - | - | - | 207 654 | 146 074 |
| Sum driftskostnader | 688 799 | 752 546 | 776 345 | 636 732 | 633 654 |
| Driftsresultat | 64 605 | −21 506 | −13 080 | −65 082 | −7 449 |
| Anna renteinntekt | - | - | - | - | 36 |
| Sum finansinntekter | 148 | 175 | 71 | 51 | 36 |
| Annan rentekostnad | - | - | - | - | 77 |
| Sum finanskostnader | 980 | 539 | 907 | 142 | 77 |
| Netto finans | −832 | −364 | −836 | −91 | −41 |
| Resultat før skatt | 63 773 | −21 871 | −13 916 | −65 174 | −7 490 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −7 490 |
| Årsresultat | 63 773 | −21 871 | −13 916 | −65 174 | −7 490 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −7 490 |
| Overført annen egenkapital | - | - | - | - | −7 490 |
| Sum overføringar og disponeringar | - | - | - | - | −7 490 |
| Sum anleggsmiddel | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 142 461 |
| Sum bankinnskot, kontantar og liknande | - | - | - | - | 142 461 |
| Sum omløpsmiddel | 176 763 | 150 523 | 199 696 | 60 724 | 142 461 |
| Sum eiendeler | 176 763 | 150 523 | 199 696 | 60 724 | 142 461 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 30 000 |
| Annan innskoten eigenkapital | - | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskoten eigenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | 13 820 |
| Sum opptent eigenkapital | −23 367 | −87 141 | −65 270 | −51 354 | 13 820 |
| Sum egenkapital | 1 063 | −62 711 | −40 840 | −26 924 | 38 250 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 9 183 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | - | - | 44 303 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 50 726 |
| Sum kortsiktig gjeld | 175 701 | 213 234 | 240 536 | 87 648 | 104 211 |
| Sum gjeld | 175 701 | 213 234 | 240 536 | 87 648 | 104 211 |
| Sum eigenkapital og gjeld | - | - | - | - | 142 461 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,01▲ | 0,71 | 0,83 | 0,69 | 1,37 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 165,29▲ | −3,40 | −5,89 | −3,26 | 2,72 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 39,6 %▲ | −12,2 % | −10,0 % | −64,0 % | −5,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 8,6 %▲ | −2,9 % | −1,7 % | −11,4 % | −1,2 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 8,5 %▲ | −3,0 % | −1,8 % | −11,4 % | −1,2 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 0,6 %▲ | −41,7 % | −20,5 % | −44,3 % | 26,8 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Lukkeleik AS8,6 %
0,8 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−2,5 %0,02,55,07,510,0
PG KJØP AS−0,0 % 1 487,7 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
EP ENGROS AS0,5 % 1 587,9 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
VVS NORGE AS1,8 % 1 255,3 mill.13 ansatte 2025
Lukkeleik AS8,6 % 0,8 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
−2,5 %0,02,55,07,510,0
De tre andre er de største selskapene i næringskode 82.100.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Anne Marte Før | 1981 |
| Styrets leder | Anne Marte Før | 1981 |
| Regnskapsfører | SLIDRE REGNSKAP SA970 035 036 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- ANNE MARTE FØR100,0 %f. 1981 · Lomen · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.