- Org.nr.
- 921 742 371
- Adresse
- Fossanveien 141, 3175 Ramnes
- Hovedeier
- NSG Invest AS, 100 %
- Bransje
- Annen undervisning ellers
Driftsresultat−18 417
Årsresultat−18 668
Egenkapital59 63379,0 % av eiendelene
Lykkeligevalg AS er et aksjeselskap innen annen undervisning ellers, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 921 742 371
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 23.09.2018
- Registrert
- 30.11.2018
- Adresse
- Fossanveien 141, 3175 Ramnes
- Kommune
- Tønsberg
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Undervisning- og kursvirksomhet innen helse og livsstil.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 8 522 | - | - | 86 347 | 120 843 |
| Sum driftsinntekter | 8 522 | 19 966 | 37 363 | 86 347 | 120 843 |
| Varekostnad | - | - | - | 12 097 | 9 514 |
| Annen driftskostnad | 26 939 | - | - | 48 984 | 80 555 |
| Sum driftskostnader | 26 939 | 40 376 | 37 320 | 61 081 | 90 069 |
| Driftsresultat | −18 417 | −20 410 | 42 | 25 266 | 30 774 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | 85 211 | 40 |
| Sum finansinntekter | - | - | 64 | 85 211 | 40 |
| Annen finanskostnad | 251 | - | - | 17 534 | 2 369 |
| Sum finanskostnader | 251 | 98 884 | 783 | 17 534 | 2 369 |
| Netto finans | −251 | −98 884 | −719 | 67 677 | −2 329 |
| Resultat før skatt | - | −119 294 | −677 | 92 943 | 28 445 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 6 258 |
| Skattekostnad på resultat | - | - | - | 24 197 | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 68 746 | 22 187 |
| Resultat før skattekostnad | −18 668 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −18 668 | −119 294 | −677 | 68 746 | 22 187 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −18 668 | - | - | 68 746 | 22 187 |
| Totalresultat | −18 668 | - | - | 68 746 | 22 187 |
| Avsatt til annen egenkapital | −18 668 | - | - | 68 746 | 22 187 |
| Sum overføringer og disponeringer | −18 668 | - | - | 68 746 | 22 187 |
| Lån til foretak i samme konsern | 55 000 | - | - | 105 000 | 105 000 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 55 000 | - | - | 105 000 | 105 000 |
| Sum anleggsmidler | 55 000 | 55 000 | 105 000 | 105 000 | 105 000 |
| Andre finansielle instrumenter | - | - | - | 98 677 | 30 508 |
| Sum investeringer | - | - | - | 98 677 | 30 508 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 20 515 | - | - | 34 696 | 55 734 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 20 515 | - | - | 34 696 | 55 734 |
| Sum omløpsmidler | 20 515 | 39 535 | 108 563 | 133 373 | 86 241 |
| Sum eiendeler | 75 515 | 94 535 | 213 563 | 238 373 | 191 241 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 29 633 | - | - | 168 272 | 99 526 |
| Sum opptjent egenkapital | 29 633 | 48 301 | 167 595 | 168 272 | 99 526 |
| Sum egenkapital | 59 633 | 78 301 | 197 595 | 198 272 | 129 526 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | 64 | 39 553 |
| Betalbar skatt | - | - | - | - | 6 258 |
| Annen kortsiktig gjeld | 15 883 | - | - | 15 904 | 15 904 |
| Sum kortsiktig gjeld | 15 883 | 16 234 | 15 968 | 40 101 | 61 715 |
| Sum gjeld | 15 883 | 16 234 | 15 968 | 40 101 | 61 715 |
| Sum egenkapital og gjeld | 75 515 | - | - | 238 373 | 191 241 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,29▼ | 2,44 | 6,80 | 3,33 | 1,40 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,27▲ | 0,21 | 0,08 | 0,20 | 0,48 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −21,7 %▼ | −13,2 % | 0,0 % | 51,4 % | 16,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −216,1 %▼ | −102,2 % | 0,1 % | 29,3 % | 25,5 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −219,1 %▲ | −597,5 % | −1,8 % | 79,6 % | 18,4 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 79,0 %▼ | 82,8 % | 92,5 % | 83,2 % | 67,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Nina Synnøve Grønbech | 1977 |
| Styrets leder | Nina Synnøve Grønbech | 1977 |
| Varamedlem | Steen Grønbech | 1963 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- NSG Invest AS100,0 %Ramnes · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- NSG Invest AS
- Lykkeligevalg AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.