- Org.nr.
- 919 061 979
- Adresse
- Brovollvegen 270, 2345 Ådalsbruk
- Bransje
- Takarbeid
Driftsresultat−33 524−1,6 % margin
Årsresultat−34 446−1,6 % margin
Egenkapital107 09419,1 % av eiendelene
M&R TEAM AS er et aksjeselskap innen takarbeid, stiftet 2017.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 919 061 979
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 28.04.2017
- Registrert
- 30.05.2017
- Adresse
- Brovollvegen 270, 2345 Ådalsbruk
- Kommune
- Løten
- Næring
- 43.410 Takarbeid
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- M&R TEAM AS919 125 594 · LØTEN
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Utleie av arbeidskraft og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 1 779 773 |
| Sum driftsinntekter | 2 098 354 | 2 317 188 | 1 676 016 | 1 804 136 | 1 779 773 |
| Varekostnad | - | 63 534 | 74 774 | 68 949 | 139 007 |
| Lønnskostnad | - | 1 683 957 | 1 304 484 | 1 326 978 | 1 106 682 |
| Annen driftskostnad | - | 397 498 | 358 935 | 386 817 | 373 959 |
| Sum driftskostnader | 2 131 878 | 2 144 989 | 1 738 193 | 1 782 745 | 1 619 647 |
| Driftsresultat | −33 524 | 172 199 | −62 178 | 21 391 | 160 126 |
| Annen finansinntekt | - | - | - | - | 140 |
| Sum finansinntekter | 413 | 276 | 270 | 107 | 140 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | - | 2 424 |
| Sum finanskostnader | 1 335 | 270 | 1 241 | 804 | 2 424 |
| Netto finans | −922 | 6 | −971 | −697 | −2 284 |
| Resultat før skatt | −34 446 | 172 205 | −63 149 | 20 694 | 157 842 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | 23 990 | - | 4 559 | 12 167 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 145 675 |
| Årsresultat | −34 446 | 148 215 | −63 149 | 16 135 | 145 675 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | 145 675 |
| Totalresultat | - | - | - | - | 145 675 |
| Ordinært utbytte | - | - | - | - | 32 000 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 103 337 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | - | - | 10 338 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | 145 675 |
| Sum anleggsmidler | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kundefordringer | - | - | - | - | 159 921 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | - | 32 002 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 191 923 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 162 226 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 162 226 |
| Sum omløpsmidler | 561 315 | 608 719 | 301 428 | 395 788 | 354 149 |
| Sum eiendeler | 561 315 | 608 719 | 301 428 | 395 788 | 354 149 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | - | - | - | - | 10 338 |
| Sum opptjent egenkapital | 77 094 | 111 540 | −36 675 | 26 473 | 10 338 |
| Sum egenkapital | 107 094 | 141 540 | −6 675 | 56 473 | 40 338 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 46 942 |
| Betalbar skatt | - | - | - | - | 12 167 |
| Skyldig offentlige avgifter | - | - | - | - | 105 636 |
| Utbytte | - | - | - | - | 32 000 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 117 067 |
| Sum kortsiktig gjeld | 454 221 | 467 179 | 308 103 | 339 314 | 313 811 |
| Sum gjeld | 454 221 | 467 179 | 308 103 | 339 314 | 313 811 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 354 149 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,24▼ | 1,30 | 0,98 | 1,17 | 1,13 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 4,24▲ | 3,30 | −46,16 | 6,01 | 7,78 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −5,7 %▼ | 37,9 % | −17,8 % | 5,7 % | 45,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −1,6 %▼ | 7,4 % | −3,7 % | 1,2 % | 9,0 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −1,6 %▼ | 6,4 % | −3,8 % | 0,9 % | 8,2 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 19,1 %▼ | 23,3 % | −2,2 % | 14,3 % | 11,4 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
M&R TEAM AS−1,6 %
2,1 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %−505
Protan Entreprenør AS−8,0 % 377,3 mill.173 ansatte 2025
M&R TEAM AS−1,6 % 2,1 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
FLØYSAND TAK AS2,6 % 308,1 mill.160 ansatte 2025
A. Hansen Gruppen AS3,2 % 251,5 mill.113 ansatte 2025
−10 %−505
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.410.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marek Mai | 1979 |
| Regnskapsfører | ØKONOMIPARTNER HAMAR AS989 103 032 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MAREK MAI100,0 %f. 1979 · Ådalsbruk · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.