- Org.nr.
- 928 469 530
- Adresse
- Industriveien 69, 7080 Heimdal
- Bransje
- Uoppgitt
Årsresultat315 326ikke oppgitt
Egenkapital1 453 08799,5 % av eiendelene
MADRI HOLDING AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 469 530
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 15.09.2026
- Stiftet
- 07.12.2021
- Registrert
- 04.01.2022
- Adresse
- Industriveien 69, 7080 Heimdal
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Trondheim (2 452)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Selv, eller gjennom hel- eller deleide selskaper, eller ved å samarbeide med andre selskaper, å forestå investeringsvirksomhet, herunder investering i aksjer, obligasjoner, selskapsandeler, fast eiendom, samt annen virksomhet som har naturlig sammenheng med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Annen renteinntekt | 23 220 | - | - | - |
| Annen finansinntekt | 300 000 | - | - | 300 000 |
| Sum finansinntekter | 323 220 | 319 035 | 509 457 | 300 000 |
| Annen rentekostnad | 16 | - | - | - |
| Annen finanskostnad | 1 012 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 1 028 | 1 320 | 6 | - |
| Netto finans | 322 192 | 317 715 | 509 451 | 300 000 |
| Resultat før skatt | - | 317 715 | 508 251 | 293 330 |
| Resultat før skattekostnad | 322 192 | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 6 866 | - | - | 513 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 292 817 |
| Årsresultat | 315 326 | 311 811 | 503 134 | 292 817 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 315 326 | - | - | 292 817 |
| Totalresultat | 315 326 | - | - | 292 817 |
| Avsatt til annen egenkapital | 315 326 | - | - | 292 817 |
| Sum overføringer og disponeringer | 315 326 | - | - | 292 817 |
| Annen driftskostnad | - | - | - | 6 670 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 200 | 6 670 |
| Driftsresultat | - | - | −1 200 | −6 670 |
| Sum driftsinntekter | - | - | 0 | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 495 507 | - | - | 495 507 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 495 507 | - | - | 495 507 |
| Sum anleggsmidler | 495 507 | 495 507 | 495 507 | 495 507 |
| Markedsbaserte aksjer | 249 888 | - | - | - |
| Sum investeringer | 249 888 | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 714 559 | - | - | 327 823 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 714 559 | - | - | 327 823 |
| Sum omløpsmidler | 964 446 | 648 159 | 835 561 | 327 823 |
| Sum eiendeler | 1 459 953 | 1 143 666 | 1 331 068 | 823 330 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 1 423 087 | - | - | 292 817 |
| Sum opptjent egenkapital | 1 423 087 | 1 107 762 | 795 951 | 292 817 |
| Sum egenkapital | 1 453 087 | 1 137 762 | 825 951 | 322 817 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | 6 866 | - | - | 513 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | 500 000 |
| Sum kortsiktig gjeld | 6 866 | 5 904 | 505 117 | 500 513 |
| Sum gjeld | 6 866 | 5 904 | 505 117 | 500 513 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 459 953 | - | - | 823 330 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 140,47▲ | 109,78 | 1,65 | 0,65 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,01 | 0,61 | 1,55 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | - | - | 47,2 % | 35,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,5 % | 99,5 % | 62,1 % | 39,2 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marte Augdal Drivenes | 1994 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MARTE AUGDAL DRIVENES100,0 %f. 1994 · Heimdal · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- OTTAR AUGDAL AS14,0 %938 524 831 · 7 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.