- Org.nr.
- 915 108 032
- Telefon
- 477 58 881
- Adresse
- Nyveien 13B, 1369 Stabekk
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−2 238ikke oppgitt
Årsresultat−1 787ikke oppgitt
Egenkapital2 93716,6 % av eiendelene
Mafias Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2015.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 915 108 032
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 06.03.2015
- Registrert
- 12.03.2015
- Adresse
- Nyveien 13B, 1369 Stabekk
- Telefon
- 477 58 881
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Bærum (2 574)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringsbransjen: Aktiv og varig investering i aksjer og andre verdipapir samt aktiv forvaltning av egne midler og investeringer i eiendom og andre liknende varige aktiva.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | 0 | 0 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 2 238 | - | - | 4 210 | 4 149 |
| Sum driftskostnader | 2 238 | 4 211 | 4 485 | 4 210 | 4 149 |
| Driftsresultat | −2 238 | −4 211 | −4 485 | −4 210 | −4 149 |
| Annen finansinntekt | −53 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | −53 | −56 | - | - | 0 |
| Netto finans | −53 | −56 | 0 | - | 0 |
| Resultat før skatt | −2 291 | −4 267 | −4 485 | −4 210 | −4 149 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −4 149 |
| Skattekostnad | −504 | −7 129 | - | - | - |
| Årsresultat | −1 787 | 2 862 | −4 485 | −4 210 | −4 149 |
| Udekket tap | −1 787 | - | - | −4 210 | −4 149 |
| Overføringer annen egenkapital | 0 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −1 787 | - | - | −4 210 | −4 149 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Salgsinntekt | - | 0 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | - | 0 | - | - | - |
| Utsatt skattefordel | 7 633 | - | - | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 7 633 | - | - | - | - |
| Investering i datterselskap | 0 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 7 633 | 7 129 | 0 | 0 | 0 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | 6 347 | 10 557 |
| Andre kortsiktige fordringer | 0 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 10 041 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 10 041 | - | - | 6 347 | 10 557 |
| Sum omløpsmidler | 10 041 | 831 | 1 862 | 6 347 | 10 557 |
| Sum eiendeler | 17 674 | 7 960 | 1 862 | 6 347 | 10 557 |
| Selskapskapital | 30 000 | - | - | - | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 0 | - | - | - | - |
| Udekket tap | 27 063 | - | - | 23 653 | 19 443 |
| Sum opptjent egenkapital | −27 063 | −25 276 | −28 138 | −23 653 | −19 443 |
| Sum egenkapital | 2 937 | 4 724 | 1 862 | 6 347 | 10 557 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 14 736 | - | - | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 14 736 | - | - | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 14 736 | 3 236 | 0 | 0 | 0 |
| Sum gjeld | 14 736 | 3 236 | 0 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 17 673 | - | - | 6 347 | 10 557 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | - | - | - | 30 000 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | - | 0 | - | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 5,02▲ | 0,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −17,9 %▲ | −86,9 % | −109,3 % | −49,8 % | −39,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 16,6 %▼ | 59,3 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Finn Larsen Dahl | 1977 |
| Styrets leder | Finn Larsen Dahl | 1977 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MALIN LARSEN50,0 %f. 1979 · Stabekk · 15 000 ordinære aksjer
- FINN LARSEN DAHL50,0 %f. 1977 · Stabekk · 15 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.