- Org.nr.
- 928 438 872
- Adresse
- Karihaugveien 89, 1086 Oslo
- Bransje
- Maler- og glassarbeid
Driftsresultat−65 530−0,6 % margin
Årsresultat−445 557−4,1 % margin
Egenkapital3 337 72542,8 % av eiendelene
Ansatte9i Aa‑registeret
MALERFIRMA SINGH AS er et aksjeselskap innen maler- og glassarbeid, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 928 438 872
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 22.09.2026
- Stiftet
- 26.11.2021
- Registrert
- 24.12.2021
- Adresse
- Karihaugveien 89, 1086 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Aksjekapital
- 30 000
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- MALERFIRMA SINGH AS928 318 303 · OSLO8 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Selge tjenester og varer innen maler, gulvlegger, flisteppe, epoxy og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | 9 276 923 | 6 736 063 | 2 874 886 | 30 047 |
| Annen driftsinntekt | - | - | 33 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 10 938 982 | 9 276 923 | 6 736 096 | 2 874 886 | 30 047 |
| Varekostnad | - | 674 710 | 730 223 | 102 433 | 0 |
| Lønnskostnad Il, | - | 5 335 979 | 3 264 926 | 1 034 399 | 0 |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | 197 640 | 123 307 | 39 950 | - |
| Annen driftskostnad | - | 1 139 433 | 857 241 | 425 594 | 2 455 |
| Sum driftskostnader | 11 004 513 | 7 347 762 | 4 975 697 | 1 602 376 | 2 455 |
| Driftsresultat | −65 530 | 1 929 161 | 1 760 399 | 1 272 509 | 27 592 |
| Annen renteinntekt | - | 28 | - | - | - |
| Annen finansinntekt | - | 250 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 19 495 | 278 | 0 | - | - |
| Annen rentekostnad | - | 53 749 | 75 020 | 22 131 | 0 |
| Annen finanskostnad | - | - | 3 190 | 4 964 | - |
| Sum finanskostnader | 14 349 | 53 749 | 78 210 | 27 095 | 0 |
| Netto finans | 5 146 | −53 471 | −78 210 | −27 095 | 0 |
| Resultat før skatt | −60 385 | - | - | 1 245 414 | 27 592 |
| Resultat før skattekostnad | - | 1 875 690 | 1 682 189 | - | - |
| Skattekostnad | - | 423 562 | 374 034 | 279 984 | 6 070 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 965 431 | 21 522 |
| Årsresultat | −445 557 | 1 452 128 | 1 308 155 | 965 430 | 21 522 |
| Annen egenkapital | - | 1 452 128 | 1 308 155 | 965 430 | 21 522 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | 1 452 128 | 1 308 155 | 965 430 | 21 522 |
| Utvikling | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Konsesjoner, patenter, lisenser, varemerker ol. | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Utsatt skattefordel | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maskiner og anlegg | - | 0 | - | 0 | 0 |
| Skip, rigger, fly og lignende | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | - | 1 427 238 | 1 007 673 | 950 980 | 0 |
| Sum varige driftsmidler | - | 1 427 238 | 1 007 673 | 950 980 | - |
| Andre langsiktige fordringer | - | 9 690 | 0 | 0 | 0 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | 9 690 | 0 | 0 | 0 |
| Sum anleggsmidler | 2 291 603 | 1 436 928 | 1 007 673 | 950 980 | 0 |
| Kundefordringer | - | 2 047 913 | 1 808 917 | 418 250 | 30 047 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | 0 | 0 | 9 868 | 0 |
| Sum fordringer | - | 2 047 913 | 1 808 917 | 428 118 | 30 047 |
| Sum investeringer | - | 0 | 0 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | 3 696 488 | 1 898 934 | 1 465 812 | 24 430 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | 3 696 488 | 1 898 934 | 1 465 812 | 24 430 |
| Sum omløpsmidler | 5 498 123 | 5 744 400 | 3 707 850 | 1 893 930 | 54 477 |
| Sum eiendeler | 7 789 726 | 7 181 328 | 4 715 524 | 2 844 910 | 54 477 |
| Aksjekapital | - | 30 000 | 30 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
| Annen egenkapital | - | 3 753 282 | 2 301 154 | 992 999 | 27 570 |
| Sum opptjent egenkapital | 3 307 725 | 3 753 282 | 2 301 154 | 992 999 | 27 570 |
| Sum egenkapital | 3 337 725 | 3 783 282 | 2 331 154 | 1 022 999 | 52 000 |
| Pensjonsforpliktelser | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Utsatt skatt | - | 109 338 | 70 430 | 46 049 | 0 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | 109 338 | 70 430 | 46 049 | 0 |
| Konvertible lån | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | 429 932 | 677 837 | 934 518 | 0 |
| Langsiktig konserngjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Øvrig langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | 429 932 | 677 837 | 934 518 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 539 270 | 748 267 | 980 567 | - |
| Leverandørgjeld | - | 223 263 | 96 480 | 28 032 | 2 455 |
| Betalbar skatt | - | 384 654 | 349 653 | 229 112 | 22 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | 711 151 | 584 013 | 341 533 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | 1 539 707 | 605 957 | 242 667 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 574 658 | 2 858 776 | 1 636 103 | 841 344 | - |
| Sum gjeld | 4 452 001 | 3 398 046 | 2 384 370 | 1 821 911 | 2 477 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | 7 181 328 | 4 715 524 | 2 844 910 | 54 477 |
| Selskapskapital | - | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | 0 | −5 570 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,54▼ | 2,01 | 2,27 | 2,25 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 1,33▲ | 0,90 | 1,02 | 1,78 | 0,05 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,6 %▼ | 32,4 % | 46,6 % | 87,8 % | 50,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −0,6 %▼ | 20,8 % | 26,1 % | 44,3 % | 91,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −4,1 %▼ | 15,7 % | 19,4 % | 33,6 % | 71,6 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 42,8 %▼ | 52,7 % | 49,4 % | 36,0 % | 95,5 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 1 215 442
- Resultat per ansatt, kroner
- −7 281
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
MALERFIRMA SINGH AS−0,6 %
10,9 mill. 9 ansatte 2025
−5 %0510
MALERFIRMA SINGH AS−0,6 % 10,9 mill.9 ansatte 2025
MALERCOMPAGNIET OSLO AS2,9 % 166,7 mill.65 ansatte 2025
Malerfirma Monsen AS8,7 % 162,1 mill.80 ansatte 2025
MALERMESTER BUER DRAMMEN AS9,9 % 168,7 mill.73 ansatte 2025
−5 %0510
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.340.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Nirmal Jit Singh | 1985 |
| Styrets leder | Nirmal Jit Singh | 1985 |
| Revisor | REVISO AS927 364 557 | - |
| Regnskapsfører | TALLHUSET AS922 159 203 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- NIRMAL JIT SINGH100,0 %f. 1985 · Oslo · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Mesteralliansen AS1,00 %915 469 418 · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.