- Org.nr.
- 997 904 818
- Telefon
- 913 52 936
- Adresse
- Strandvegen 1, 7224 Melhus
- Bransje
- Drift av restauranter
Driftsresultat108 2892,5 % margin
Årsresultat299 4287,0 % margin
Egenkapital−1 027 913−58,2 % av eiendelene
Ansatte6i Aa‑registeret
Mamarosa Melhus AS er et aksjeselskap innen drift av restauranter, stiftet 2012.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 997 904 818
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 12.10.2026
- Stiftet
- 01.01.2012
- Registrert
- 13.02.2012
- Adresse
- Strandvegen 1, 7224 Melhus
- Telefon
- 913 52 936
- Kommune
- Melhus
- Aksjekapital
- 30 000
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Mamarosa Melhus AS997 976 916 · MELHUS7 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Pizzeria og restaurant virksomhet samt tjenester tilknyttet dette
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | - | - | - | - | 4 279 530 |
| Annen driftsinntekt | - | - | - | - | 1 839 |
| Sum driftsinntekter | 4 288 434 | 4 233 581 | 4 330 762 | 3 846 679 | 4 281 368 |
| Varekostnad | - | 1 679 787 | 1 576 592 | 1 598 943 | 1 454 096 |
| Lønnskostnad | - | 1 701 683 | 1 405 752 | 1 973 229 | 2 107 800 |
| Avskrivning på driftsmidler og immaterielle eiendeler | - | 97 100 | 80 585 | 98 330 | 124 483 |
| Annen driftskostnad | - | 1 208 035 | 842 942 | 884 214 | 1 083 228 |
| Sum driftskostnader | 4 180 145 | 4 686 606 | 3 905 870 | 4 554 716 | 4 769 607 |
| Driftsresultat | 108 289 | −453 025 | 424 892 | −708 037 | −488 239 |
| Annen renteinntekt | - | - | - | - | 4 456 |
| Sum finansinntekter | 1 121 135 | - | 41 | 2 | 4 456 |
| Annen rentekostnad | - | - | - | - | 16 312 |
| Sum finanskostnader | 929 996 | 22 016 | 28 597 | 22 146 | 16 312 |
| Netto finans | 191 139 | −22 016 | −28 556 | −22 144 | −11 855 |
| Resultat før skatt | 299 428 | −475 041 | 396 336 | −730 181 | −500 094 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −500 094 |
| Årsresultat | 299 428 | −475 041 | 396 336 | −730 181 | −500 094 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −500 094 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | −500 094 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | - | - | - | - | 471 776 |
| Sum varige driftsmidler | - | - | - | - | 471 776 |
| Sum anleggsmidler | 333 724 | 475 761 | 312 861 | 373 446 | 471 776 |
| Varer | - | - | - | - | 131 149 |
| Sum varer | - | - | - | - | 131 149 |
| Kundefordringer | - | - | - | - | 49 368 |
| Sum fordringer | - | - | - | - | 49 368 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 34 037 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 34 037 |
| Sum omløpsmidler | 1 431 887 | 170 007 | 330 342 | 252 291 | 214 554 |
| Sum eiendeler | 1 765 611 | 645 768 | 643 203 | 625 737 | 686 330 |
| kr 1 000,00) | - | - | - | - | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −10 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 538 453 |
| Sum opptjent egenkapital | −1 047 913 | −1 347 339 | −872 298 | −1 268 635 | −538 453 |
| Sum egenkapital | −1 027 913 | −1 327 339 | −852 298 | −1 248 635 | −518 453 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | - | - | 379 699 |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | - | - | 379 699 |
| Sum langsiktig gjeld | 641 550 | 191 018 | 275 998 | 371 609 | 379 699 |
| Leverandørgjeld | - | - | - | - | 347 018 |
| Skyldige offentlige avgifter | - | - | - | - | 282 126 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 195 940 |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 151 974 | 1 782 090 | 1 219 504 | 1 502 763 | 825 085 |
| Sum gjeld | 2 793 524 | 1 973 108 | 1 495 502 | 1 874 372 | 1 204 784 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 686 330 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,67▲ | 0,10 | 0,27 | 0,17 | 0,26 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −2,72▼ | −1,49 | −1,75 | −1,50 | −2,32 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 102,0 %▲ | −70,3 % | 67,0 % | −107,9 % | −70,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 2,5 %▲ | −10,7 % | 9,8 % | −18,4 % | −11,4 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 7,0 %▲ | −11,2 % | 9,2 % | −19,0 % | −11,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −58,2 %▲ | −205,5 % | −132,5 % | −199,5 % | −75,5 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 714 739
- Resultat per ansatt, kroner
- 18 048
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Mamarosa Melhus AS2,5 %
4,3 mill. 6 ansatte 2025
0,0 %2,55,07,510,0
ZERO FIVE AS1,6 % 844,5 mill.1 294 ansatte 2025
Mamarosa Melhus AS2,5 % 4,3 mill.6 ansatte 2025
Select Service Partner AS3,8 % 2 154,5 mill.2 287 ansatte 2025
KING FOOD AS8,5 % 1 784,8 mill.28 ansatte 2025
0,0 %2,55,07,510,0
De tre andre er de største selskapene i næringskode 56.110.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Bulent Kücükyavuz | 1974 |
| Styrets leder | Bulent Kücükyavuz | 1974 |
| Varamedlem | Gülay Kücükyavuz | 1977 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- GÜLAY KÜCÜKYAVUZ100,0 %f. 1977 · Heimdal · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.