- Org.nr.
- 927 519 232
- Adresse
- Nordre Toppe 3, 5136 Mjølkeråen
- Bransje
- Murerarbeid
Driftsresultat87 15212,1 % margin
Årsresultat71 3109,9 % margin
Egenkapital106 01480,7 % av eiendelene
MAX MURSERVICE AS er et aksjeselskap innen murerarbeid, stiftet 2021.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 927 519 232
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 06.07.2021
- Registrert
- 10.08.2021
- Adresse
- Nordre Toppe 3, 5136 Mjølkeråen
- Kommune
- Bergen
- Næring
- 43.910 MurerarbeidMurerarbeid i Bergen (69)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- MAX MURSERVICE AS927 535 580 · BERGEN
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 719 321 | 295 867 | 349 082 |
| Sum driftskostnader | 632 169 | 309 384 | 359 734 |
| Driftsresultat | 87 152 | −13 517 | −10 652 |
| Sum finansinntekter | 950 | 991 | 35 |
| Sum finanskostnader | 0 | 25 572 | 195 |
| Netto finans | 950 | −24 581 | −160 |
| Resultat før skatt | 88 102 | −38 098 | −10 812 |
| Årsresultat | 71 310 | −36 847 | −5 242 |
| Sum anleggsmidler | 14 740 | 30 813 | 46 880 |
| Sum omløpsmidler | 116 606 | 84 823 | 35 911 |
| Sum eiendeler | 131 346 | 115 636 | 82 791 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 76 014 | 4 703 | 41 549 |
| Sum egenkapital | 106 014 | 34 703 | 71 549 |
| Sum langsiktig gjeld | 3 241 | 0 | 1 251 |
| Sum kortsiktig gjeld | 22 091 | 80 933 | 9 990 |
| Sum gjeld | 25 332 | 80 933 | 11 241 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 5,28▲ | 1,05 | 3,59 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,24▼ | 2,33 | 0,16 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 71,3 %▲ | −12,6 % | −12,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 12,1 %▲ | −4,6 % | −3,1 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 9,9 %▲ | −12,5 % | −1,5 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 80,7 %▲ | 30,0 % | 86,4 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
MAX MURSERVICE AS12,1 %
0,7 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %−5051015
SL Stenlegging AS−7,8 % 172,0 mill.89 ansatte 2025
MJØNDALEN MUR OG PUSS AS1,3 % 213,6 mill.109 ansatte 2025
FRONT ENTREPRENØR AS10,0 % 189,0 mill.50 ansatte 2025
MAX MURSERVICE AS12,1 % 0,7 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %−5051015
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.910.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Frank Holger Nielsen | 1976 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- FRANK HOLGER NIELSEN100,0 %f. 1976 · Mjølkeråen · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.