- Org.nr.
- 933 204 367
- Adresse
- Svanholmen 7, 4313 Sandnes
- Hovedeier
- Nunataq Holding AS, 100 %
- Bransje
- Maler- og glassarbeid
Driftsresultat−278 652ikke oppgitt
Årsresultat−2 908 652ikke oppgitt
Egenkapital−319 514−168,1 % av eiendelene
MEIK GRUPPEN AS er et aksjeselskap innen maler- og glassarbeid, stiftet 2024.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 933 204 367
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 04.09.2026
- Stiftet
- 13.03.2024
- Registrert
- 21.03.2024
- Adresse
- Svanholmen 7, 4313 Sandnes
- Kommune
- Sandnes
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- MEIK GRUPPEN AS933 206 572 · SANDNES
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av aksjer og andre verdipapirer, herunder deltakelse i andre virksomheter.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 278 652 | - |
| Sum driftskostnader | 278 652 | 40 861 |
| Driftsresultat | −278 652 | −40 861 |
| Annen finanskostnad | 2 630 000 | - |
| Sum finanskostnader | 2 630 000 | - |
| Netto finans | −2 630 000 | 0 |
| Resultat før skatt | −2 908 652 | −40 861 |
| Årsresultat | −2 908 652 | −40 861 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −2 908 652 | - |
| Totalresultat | −2 908 652 | - |
| Udekket tap | −419 514 | - |
| Overført til annen egenkapital | −2 489 139 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −2 908 652 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 |
| Investeringer i tilknyttet selskap | 12 750 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 12 750 | - |
| Sum anleggsmidler | 12 750 | 2 630 000 |
| Andre kortsiktige fordringer | 159 800 | - |
| Sum fordringer | 159 800 | - |
| Bankinnskudd | 17 558 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 17 558 | - |
| Sum omløpsmidler | 177 358 | 37 652 |
| Sum eiendeler | 190 108 | 2 667 652 |
| Aksjekapital | 100 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 100 000 | 2 589 139 |
| Udekket tap | 419 514 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −419 514 | - |
| Sum egenkapital | −319 514 | 2 589 139 |
| Leverandørgjeld | 39 980 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 360 874 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 108 767 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 509 621 | 78 513 |
| Sum gjeld | 509 621 | 78 513 |
| Sum egenkapital og gjeld | 190 108 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,35▼ | 0,48 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,59▼ | 0,03 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −19,5 %▼ | −1,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −168,1 %▼ | 97,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Kenneth Andersen | 1977 |
| Varamedlem | Marit Hjorthaug Andersen | 1978 |
| Revisor | REVISJON RYFYLKE AS983 549 896 | - |
| Regnskapsfører | JANSSON & LARSEN REGNSKAP AS979 713 894 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Nunataq Holding AS100,0 %Stavanger · 100 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Nunataq Holding AS
- MEIK GRUPPEN AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- MEIK STAVANGER AS34,0 %936 176 402 · 102 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.