- Org.nr.
- 932 258 846
- Adresse
- Faldalsveien 94, 1900 Fetsund
- Hovedeier
- Arturo Invest AS, 100 %
- Bransje
- Gulvlegging og tapetsering
Membran-Teknikk AS er et aksjeselskap innen gulvlegging og tapetsering, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 932 258 846
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 27.09.2026
- Stiftet
- 29.09.2023
- Registrert
- 16.10.2023
- Adresse
- Faldalsveien 94, 1900 Fetsund
- Kommune
- Lillestrøm
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Membran-Teknikk AS915 433 553 · LILLESTRØM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Membran på våtrom, tak og terrasse. Generelle håndverkstjenester som maling, flislegging, snekkerarbeider og blikkenslagerarbeider. Andre tjenester som naturlig hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift av fast eiendom.
Tidligere navn
- AFAS 290923-07 AS16.10.2023 til 06.11.2023
- ARTURO INVEST BIS AS06.11.2023 til 05.03.2024
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 7 442 876 | - | - |
| Annen driftsinntekt | 102 067 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 7 544 943 | 11 610 533 | - |
| Endring i beholdning av varer under tilvirkning og ferdig tilvirkede varer | −109 430 | - | - |
| Varekostnad | 2 958 591 | - | - |
| Lønnskostnad | 3 073 886 | - | - |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 43 370 | - | - |
| Annen driftskostnad | 1 626 942 | - | - |
| Sum driftskostnader | 7 593 359 | 10 161 081 | - |
| Driftsresultat | −48 416 | 1 449 452 | - |
| Annen renteinntekt | 1 072 | - | - |
| Annen finansinntekt | 47 | - | - |
| Sum finansinntekter | 1 119 | 363 | - |
| Annen rentekostnad | 517 | - | - |
| Annen finanskostnad | 467 | - | - |
| Sum finanskostnader | 984 | 3 784 | - |
| Netto finans | 135 | −3 421 | - |
| Resultat før skatt | −48 281 | 1 446 031 | - |
| Skattekostnad på resultat | −9 281 | - | - |
| Årsresultat | −39 000 | 1 114 450 | 0 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −39 000 | - | - |
| Totalresultat | −39 000 | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | −39 000 | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −39 000 | - | - |
| Ordinært resultat før skattekostnad | - | - | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 0 |
| Maskiner og anlegg | 24 583 | - | - |
| Driftsløsøre, inventar o. a. utstyr | 94 300 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 118 883 | - | - |
| Andre langsiktige fordringer | 16 875 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 16 875 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 135 758 | 172 705 | 0 |
| Sum varer | 204 470 | - | - |
| Kundefordringer | 927 350 | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 29 557 | - | - |
| Konsernfordringer | 1 324 451 | - | 24 430 |
| Sum fordringer | 2 281 358 | - | 24 430 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 1 456 109 | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 456 109 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 3 941 937 | 4 910 266 | 24 430 |
| Sum eiendeler | 4 077 694 | 5 082 970 | 24 430 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | 4 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
| Annen egenkapital | 2 708 536 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 2 708 536 | 2 747 536 | - |
| Sum egenkapital | 2 738 536 | 2 777 536 | 24 430 |
| Utsatt skatt | 5 715 | - | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 5 715 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 5 715 | 14 996 | 0 |
| Leverandørgjeld | 342 259 | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 277 081 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 714 103 | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 333 443 | 2 290 438 | - |
| Sum gjeld | 1 339 158 | 2 305 434 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 4 077 694 | - | 24 430 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,96▲ | 2,14 | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,49▼ | 0,83 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,0 %▼ | 56,8 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −0,6 %▼ | 12,5 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −0,5 %▼ | 9,6 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 67,2 %▲ | 54,6 % | 100,0 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.330.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Artur Janusz Mysiara | 1978 |
| Revisor | SIGNATUR REVISJON AS935 921 902 | - |
| Regnskapsfører | EX PROFESSO - AUTORISERT REGNSKAPSBYRÅ AS912 668 835 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Arturo Invest AS100,0 %Fetsund · 3 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Arturo Invest AS
- Membran-Teknikk AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.