- Org.nr.
- 893 350 292
- Adresse
- Høgtunveien 2, 1458 Fjellstrand
Driftsresultat−37 855ikke oppgitt
Årsresultat−2 525 410ikke oppgitt
Egenkapital5 587 49499,9 % av eiendelene
MIGA HOLDING AS er et aksjeselskap innen kjøp og salg av egen fast eiendom, stiftet 2008.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 893 350 292
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 26.09.2026
- Stiftet
- 18.11.2008
- Registrert
- 01.12.2008
- Adresse
- Høgtunveien 2, 1458 Fjellstrand
- Kommune
- Nesodden
- Aksjekapital
- 130 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i finansielle instrumenter og i fast eiendom og hva som herved står i forbindelse.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 37 855 | - | - | 13 065 | 13 067 |
| Sum driftskostnader | 37 855 | 24 071 | 23 477 | 13 065 | 13 067 |
| Driftsresultat | −37 855 | −24 071 | −23 477 | −13 065 | −13 067 |
| Annen renteinntekt | 667 | - | - | 3 | - |
| Annen finansinntekt | 84 807 | - | - | 2 726 951 | - |
| Sum finansinntekter | 85 474 | 63 630 | 1 362 729 | 2 726 954 | - |
| Nedskrivning av andre finansielle anleggsmidler | 2 522 209 | - | - | - | 107 167 |
| Annen rentekostnad | 79 | - | - | - | - |
| Annen finanskostnad | 45 661 | - | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 2 567 949 | 21 169 | 709 407 | - | 107 167 |
| Netto finans | −2 482 475 | 42 461 | 653 322 | 2 726 954 | −107 167 |
| Resultat før skatt | - | 18 390 | 629 846 | 2 713 889 | −120 234 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | 2 713 889 | −120 234 |
| Resultat før skattekostnad | −2 520 330 | - | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 5 080 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −2 525 410 | 14 532 | 552 732 | 2 713 889 | −120 234 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −2 525 410 | - | - | 2 713 889 | −120 234 |
| Totalresultat | −2 525 410 | - | - | 2 713 889 | −120 234 |
| Avsatt til annen egenkapital | - | - | - | 2 713 889 | - |
| Overført fra annen egenkapital | −2 525 410 | - | - | - | −120 234 |
| Sum overføringer og disponeringer | −2 525 410 | - | - | 2 713 889 | −120 234 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 1 520 235 | - | - | 20 977 | 2 009 880 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 520 235 | - | - | 20 977 | 2 009 880 |
| Sum anleggsmidler | 1 520 235 | 4 067 431 | 4 069 269 | 20 977 | 2 009 880 |
| Andre kortsiktige fordringer | 11 895 | - | - | 4 715 854 | - |
| Sum fordringer | 11 895 | - | - | 4 715 854 | - |
| Andre markedsbaserte finansielle instrumenter | 3 979 215 | - | - | 2 787 438 | 2 787 438 |
| Sum investeringer | 3 979 215 | - | - | 2 787 438 | 2 787 438 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 81 228 | - | - | 22 084 | 35 146 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 81 228 | - | - | 22 084 | 35 146 |
| Sum omløpsmidler | 4 072 339 | 4 049 631 | 4 106 216 | 7 525 376 | 2 822 583 |
| Sum eiendeler | 5 592 574 | 8 117 062 | 8 175 486 | 7 546 353 | 4 832 464 |
| Aksjekapital | 130 000 | - | - | 130 000 | 130 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 130 000 | 130 000 | 130 000 | 130 000 | 130 000 |
| Annen egenkapital | 5 457 494 | - | - | 7 415 639 | 4 701 750 |
| Sum opptjent egenkapital | 5 457 494 | 7 982 904 | 7 968 372 | 7 415 639 | 4 701 750 |
| Sum egenkapital | 5 587 494 | 8 112 904 | 8 098 372 | 7 545 639 | 4 831 750 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | 713 | 713 |
| Betalbar skatt | 5 080 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 5 080 | 4 158 | 77 114 | 713 | 713 |
| Sum gjeld | 5 080 | 4 158 | 77 114 | 713 | 713 |
| Sum egenkapital og gjeld | 5 592 574 | - | - | 7 546 353 | 4 832 464 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 801,64▼ | 973,94 | 53,25 | 10 554,52 | 3 958,74 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 0,7 %▲ | 0,5 % | 17,0 % | 43,8 % | −0,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 99,9 % | 99,9 % | 99,1 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Claudia Vargas Maira | 1963 |
| Styrets leder | Claudia Vargas Maira | 1963 |
| Varamedlem | Josefa Maira Martorell | 1987 |
| Varamedlem | Camila Maira Martorell | 1989 |
| Regnskapsfører | CROWE PARTNER REVISJON AS922 829 845 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- CLAUDIA VARGAS MAIRA100,0 %f. 1963 · Fjellstrand · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Kaldvik AS0,10 %924 824 913 · 172 754 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.