- Org.nr.
- 927 144 670
- Adresse
- Tennvägen 15, Se-439 34 Onsala
- Bransje
- Annen undervisning ellers
Driftsresultat−166 943−15,6 % margin
Årsresultat−181 203−16,9 % margin
Egenkapital−149 297−24,8 % av eiendelene
Mountainstar NUF er et norskregistrert utenlandsk foretak innen annen undervisning ellers.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 927 144 670
- Organisasjonsform
- Norskregistrert utenlandsk foretak
- Status
- Aktiv per 09.10.2026
- Stiftet
- Ikke oppgitt
- Registrert
- 16.06.2021
- Adresse
- Tennvägen 15, Se-439 34 Onsala
- Aksjekapital
- Ikke oppgitt
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Mountainstar NUF927 276 151
Kilde: Enhetsregisteret.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 071 088 | 1 146 876 | 1 041 571 | 844 514 | 144 306 |
| Varekostnad | - | 183 157 | 142 538 | 117 004 | 11 735 |
| Annen driftskostnad | - | 973 383 | 748 974 | 486 391 | 412 496 |
| Sum driftskostnader | 1 238 031 | 1 156 540 | 891 511 | 603 395 | 424 231 |
| Driftsresultat | −166 943 | −9 664 | 150 060 | 241 119 | −279 926 |
| Sum finansinntekter | 305 | 806 | 252 | 345 | - |
| Sum finanskostnader | 14 564 | 8 118 | 43 828 | 3 571 | 1 783 |
| Netto finans | −14 259 | −7 312 | −43 576 | −3 226 | −1 783 |
| Resultat før skatt | −181 203 | −16 976 | 106 484 | 237 893 | −281 709 |
| Skattekostnad | - | - | 13 786 | - | - |
| Årsresultat | −181 203 | −16 976 | 92 698 | 237 893 | −281 709 |
| Sum anleggsmidler | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum omløpsmidler | 602 750 | 318 850 | 585 246 | 471 674 | 212 617 |
| Sum eiendeler | 602 750 | 318 850 | 585 246 | 471 674 | 212 617 |
| Sum opptjent egenkapital | −149 297 | 31 906 | 48 882 | −43 816 | −281 709 |
| Sum egenkapital | −149 297 | 31 906 | 48 882 | −43 816 | −281 709 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 752 047 | 286 944 | 536 364 | 515 490 | 494 326 |
| Sum gjeld | 752 047 | 286 944 | 536 364 | 515 490 | 494 326 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,80▼ | 1,11 | 1,09 | 0,92 | 0,43 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −5,04▼ | 8,99 | 10,97 | −11,76 | −1,75 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −36,2 %▼ | −2,0 % | 28,4 % | 70,6 % | −131,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −15,6 %▼ | −0,8 % | 14,4 % | 28,6 % | −194,0 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −16,9 %▼ | −1,5 % | 8,9 % | 28,2 % | −195,2 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −24,8 %▼ | 10,0 % | 8,4 % | −9,3 % | −132,5 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Mountainstar NUF−15,6 %
1,1 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−20 %02040
Mountainstar NUF−15,6 % 1,1 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Maersk Training AS10,7 % 174,2 mill.190 ansatte 2025
Trainor Elsikkerhet AS22,7 % 187,2 mill.85 ansatte 2025
Calian Europe AS25,4 % 195,6 mill.16 ansatte 2025
−20 %02040
De tre andre er de største selskapene i næringskode 85.597.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | RESSURS REGNSKAP AS917 446 083 | - |
| Forretningsfører | Ulf Michael Bergenstjerna | 1976 |
| Oppl om foretaket i hjemlandet | MOUNTAINSTAR AB927 276 089 | - |