- Org.nr.
- 933 597 210
- Adresse
- Teistveien 12, 1367 Snarøya
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−55 955ikke oppgitt
Årsresultat7 303 611ikke oppgitt
Egenkapital81 566 146100,0 % av eiendelene
MVC Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2024.
Omsetning, to regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 933 597 210
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 29.09.2026
- Stiftet
- 22.03.2024
- Registrert
- 11.06.2024
- Adresse
- Teistveien 12, 1367 Snarøya
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Bærum (2 565)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- MVC Invest AS933 598 845 · BÆRUM
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Å drive investeringsvirksomhet, herunder ved aksjeerverv eller på annen måte delta i andre selskaper med et hvilket som helst formål, eie og forvalte fast eiendom samt drive konsulentvirksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Andre driftskostnader | 55 955 | 32 969 |
| Sum driftskostnader | 55 955 | 32 969 |
| Driftsresultat | −55 955 | −32 969 |
| Annen renteinntekt | 19 250 | 445 394 |
| Andre finansinntekter | 9 555 | 58 768 485 |
| Verdiøkning markedsbaserte omløpsmidler | 7 408 520 | 6 829 503 |
| Sum finansinntekter | 7 437 325 | 66 043 382 |
| Annen rentekostnad | 77 759 | - |
| Sum finanskostnader | 77 759 | - |
| Netto finans | 7 359 566 | 66 043 382 |
| Resultat før skatt | 7 303 611 | 66 010 413 |
| Skattekostnad på resultat | - | 90 734 |
| Årsresultat | 7 303 611 | 65 919 679 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 7 303 611 | 65 919 679 |
| Totalresultat | 7 303 611 | 65 919 679 |
| Avsatt til annen egenkapital | 7 303 611 | 65 919 679 |
| Sum overføringer og disponeringer | 7 303 611 | 65 919 679 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Markedsbaserte aksjer | 81 171 694 | 73 829 503 |
| Sum investeringer | 81 171 694 | 73 829 503 |
| Bankinnskudd | 398 380 | 524 957 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 398 380 | 524 957 |
| Sum omløpsmidler | 81 570 074 | 74 354 460 |
| Sum eiendeler | 81 570 074 | 74 354 460 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | 8 312 856 | 8 312 856 |
| Sum innskutt egenkapital | 8 342 856 | 8 342 856 |
| Annen egenkapital | 73 223 290 | 65 919 679 |
| Sum opptjent egenkapital | 73 223 290 | 65 919 679 |
| Sum egenkapital | 81 566 146 | 74 262 535 |
| Leverandørgjeld | 3 928 | 1 191 |
| Betalbar skatt | - | 90 734 |
| Sum kortsiktig gjeld | 3 928 | 91 925 |
| Sum gjeld | 3 928 | 91 925 |
| Sum egenkapital og gjeld | 81 570 074 | 74 354 460 |
Nøkkeltall 2024 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 20 766,31▲ | 808,86 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 9,5 %▼ | 88,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 100,0 %▲ | 99,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Marie Vestnes Candreia | 1978 |
| Revisor | NITSCHKE AS914 658 314 | - |
| Regnskapsfører | TANDEM AS947 857 169 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- MARIE VESTNES CANDREIA100,0 %f. 1978 · Snarøya · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.