- Org.nr.
- 824 208 352
- Adresse
- c/o Ina Kvam Leraand, Ramsharts vei 6C, 7020 Trondheim
- Hovedeier
- DEEP CONNECTIONS AS, 100 %
MYKRE AS er et aksjeselskap innen fysioterapi- og ergoterapitjenester, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 824 208 352
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 22.09.2026
- Stiftet
- 26.11.2019
- Registrert
- 16.12.2019
- Adresse
- c/o Ina Kvam Leraand, Ramsharts vei 6C, 7020 Trondheim
- Kommune
- Trondheim
- Næring
- 86.950 Fysioterapi- og ergoterapitjenesterFysioterapi- og ergoterapitjenester i Trondheim (279)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- MYKRE AS924 399 716 · TRONDHEIM5 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Helserelatert virksomhet, foredrag og eventer, digitale tjenester, kunnskapsformidling, yoga og gruppetrening, personlig utvikling, livsstilsveiledning, forvaltning av selskapets kapital og ressurser i form av investeringer i eiendom, verdipapirer og andre finansielle instrumenter.
Tidligere navn
- Funkmed AS16.12.2019 til 20.09.2025
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 5 963 906 | 5 029 843 | 1 948 929 | 674 934 | 493 780 |
| Annen driftsinntekt | 3 405 | 10 749 | - | 129 424 | 20 000 |
| Sum driftsinntekter | 5 967 312 | 5 040 592 | 1 948 929 | 804 358 | 513 780 |
| Varekostnad | 2 961 629 | 2 823 773 | 862 446 | 142 289 | 14 800 |
| Lønnskostnad l, | - | - | - | - | 334 944 |
| Lønnskostnad Il, | 1 383 179 | 328 773 | 727 026 | 469 096 | - |
| Annen driftskostnad | 1 484 488 | 778 353 | 253 081 | 174 810 | 106 195 |
| Sum driftskostnader | 5 829 295 | 3 930 898 | 1 842 553 | 786 195 | 455 939 |
| Driftsresultat | 138 017 | 1 109 694 | 106 376 | 18 163 | 57 841 |
| Inntekt på investering i datterselskap og tilknyttet selskap | - | - | - | 0 | - |
| Annen renteinntekt | 40 464 | 17 326 | 36 | - | - |
| Annen finansinntekt | - | - | 971 | - | - |
| Annen finansinntekt (0) | - | 272 | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 40 464 | 17 598 | 1 007 | 0 | - |
| Annen rentekostnad | 192 | - | 1 | - | - |
| Annen finanskostnad | 6 572 | 1 287 | 9 301 | 127 974 | - |
| Sum finanskostnader | 6 764 | 1 287 | 9 302 | 127 974 | - |
| Netto finans | 33 700 | 16 311 | −8 295 | −127 974 | - |
| Resultat før skatt | - | - | - | −109 810 | 57 841 |
| Skattekostnad på ordinært resultat | - | - | - | - | 13 231 |
| Resultat før skattekostnad | 171 716 | 1 126 005 | 98 081 | - | - |
| Skattekostnad | 49 769 | 249 452 | 25 210 | 5 302 | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −115 113 | 44 610 |
| Årsresultat | 121 947 | 876 552 | 72 871 | −115 112 | 44 610 |
| Udekket tap | - | - | 58 712 | −58 712 | - |
| Annen egenkapital | 121 947 | 876 552 | 14 160 | −56 400 | 44 610 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 72 872 | −115 112 | 44 610 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | 0 | 10 000 | 105 000 |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 105 000 |
| Sum anleggsmidler | 0 | - | 0 | 10 000 | 105 000 |
| Kundefordringer | 20 000 | 129 277 | 12 129 | 5 380 | 8 400 |
| Andre fordringer | - | - | - | - | 12 600 |
| Andre kortsiktige fordringer | 60 704 | - | 30 790 | 111 | - |
| Sum fordringer | 80 704 | 451 630 | 42 919 | 5 491 | 21 000 |
| Sum investeringer | 0 | - | 0 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 367 044 | 1 133 214 | 200 734 | 69 871 | 51 651 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 367 044 | 1 133 214 | 200 734 | 69 871 | 51 651 |
| Sum omløpsmidler | 1 447 748 | 1 584 844 | 243 653 | 75 362 | 72 651 |
| Sum eiendeler | 1 447 748 | 1 584 844 | 243 653 | 85 362 | 177 651 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | 30 000 | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Annen egenkapital | 1 012 659 | 890 712 | 14 160 | 0 | 56 401 |
| Udekket tap | - | - | 0 | 58 712 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 1 012 659 | 890 712 | 14 160 | −58 712 | 56 401 |
| Sum egenkapital | 1 037 089 | 915 142 | 38 590 | −34 282 | 80 831 |
| Utsatt skatt | - | - | 25 | 42 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 25 | 42 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 25 | 42 | 0 |
| Leverandørgjeld | 59 240 | - | 2 953 | 178 | - |
| Betalbar skatt | 49 769 | 249 477 | 25 227 | 5 260 | 13 231 |
| Skyldige offentlige avgifter | 58 769 | - | 92 268 | 33 789 | 8 921 |
| Kortsiktig konserngjeld | 4 579 | 0 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 238 302 | 98 721 | 84 591 | 80 375 | 74 667 |
| Sum kortsiktig gjeld | 410 659 | 669 702 | 205 039 | 119 602 | 96 820 |
| Sum gjeld | 410 659 | 669 702 | 205 064 | 119 644 | 96 820 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 447 748 | 1 584 844 | 243 653 | 85 362 | 177 651 |
| Selskapskapital | - | - | - | 30 000 | - |
| å kr 100,00) | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 3,53▲ | 2,37 | 1,19 | 0,63 | 0,75 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,40▼ | 0,73 | 5,31 | −3,49 | 1,20 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 11,8 %▼ | 123,3 % | 65,3 % | 13,8 % | 32,6 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 2,3 %▼ | 22,0 % | 5,5 % | 2,3 % | 11,3 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 2,0 %▼ | 17,4 % | 3,7 % | −14,3 % | 8,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 71,6 %▲ | 57,7 % | 15,8 % | −40,2 % | 45,5 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 86.950.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Ina Kvam Leraand | 1988 |
| Styrets leder | Margrethe Sunnset | 1988 |
| Styremedlem | Ina Kvam Leraand | 1988 |
| Regnskapsfører | KARLGÅRD REGNSKAP AS929 772 113 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- DEEP CONNECTIONS AS100,0 %Trondheim · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- DEEP CONNECTIONS AS
- MYKRE AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.