- Org.nr.
- 999 659 217
- Telefon
- 46 26 37 92
- Adresse
- Trudvangvegen 129, 2123 Bruvoll
- Bransje
- Snekkerarbeid
Driftsresultat270 59351,8 % margin
Årsresultat251 19348,1 % margin
Egenkapital−19 135−773,4 % av eiendelene
NC CON AS er et aksjeselskap innen snekkerarbeid, stiftet 2013.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 999 659 217
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 02.09.2026
- Stiftet
- 02.01.2013
- Registrert
- 13.02.2013
- Adresse
- Trudvangvegen 129, 2123 Bruvoll
- Telefon
- 46 26 37 92
- Kommune
- Nord-odal
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- NC CON AS996 033 805 · NORD-ODAL
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Oppussingstjenester, byggearbeid og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, samt deltagelse og investering i andre virksomheter
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 57 844 | - | - | - | - |
| Annen driftsinntekt | 464 334 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 522 178 | 306 337 | 891 050 | 0 | 596 145 |
| Varekostnad | 0 | - | - | 0 | 45 640 |
| Lønnskostnad | 140 284 | - | - | 0 | 441 397 |
| Annen driftskostnad | 111 301 | - | - | - | 173 542 |
| Sum driftskostnader | 251 585 | 505 917 | 883 943 | 0 | 672 022 |
| Driftsresultat | 270 593 | −199 580 | 7 107 | 0 | −75 877 |
| Resultat før skatt | 270 593 | −199 580 | 7 107 | 0 | −75 936 |
| Skattekostnad | 19 400 | - | - | 0 | - |
| Årsresultat | 251 193 | −199 580 | 302 | 0 | −75 936 |
| Udekket tap | 251 193 | - | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 0 | - | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 251 193 | - | - | - | - |
| Avskrivninger | - | - | - | - | 11 444 |
| Sum finanskostnader | - | - | - | - | 59 |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | 0 | −59 |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner og lignende | 0 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Andre fordringer | 0 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 15 995 | 20 931 | −865 | 36 238 |
| Sum fordringer | 0 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 474 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 474 | - | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 2 474 | 223 680 | 506 914 | 404 773 | 264 800 |
| Sum eiendeler | 2 474 | 239 675 | 527 845 | 403 908 | 301 038 |
| Selskapskapital | 30 000 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 49 135 | - | - | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −49 135 | −301 006 | −103 276 | −133 309 | −227 508 |
| Sum egenkapital | −19 135 | −271 006 | −73 276 | −103 309 | −197 508 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 678 | 3 777 | 0 | 0 |
| Betalbar skatt | 22 428 | - | - | - | - |
| Skyldige offentlige avgifter | −819 | - | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 0 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 21 609 | 510 003 | 597 345 | 507 217 | 498 545 |
| Sum gjeld | 21 609 | 510 681 | 601 122 | 507 217 | 498 545 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 474 | - | - | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,11▼ | 0,44 | 0,85 | 0,80 | 0,53 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,13▲ | −1,88 | −8,20 | −4,91 | −2,52 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 223,5 %▲ | −52,0 % | 1,5 % | 0,0 % | −25,2 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 51,8 %▲ | −65,2 % | 0,8 % | - | −12,7 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 48,1 %▲ | −65,2 % | 0,0 % | - | −12,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −773,4 %▼ | −113,1 % | −13,9 % | −25,6 % | −65,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
NC CON AS51,8 %
0,5 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−50 %−250255075
Nivako AS−41,7 % 437,2 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
MODULVEGGER OSLO AS−0,6 % 305,3 mill.115 ansatte 2025
HANDE AS11,3 % 311,7 mill.37 ansatte 2025
NC CON AS51,8 % 0,5 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
−50 %−250255075
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.320.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Bartosz Maciej Matysiak | 1977 |
| Styrets leder | Bartosz Maciej Matysiak | 1977 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- NORBERT JERZY CIUK100,0 %f. 1978 · Bærums Verk · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.