- Org.nr.
- 930 482 730
- Adresse
- Fetveien 2242, 1910 Enebakkneset
Driftsresultat−41 555ikke oppgitt
Årsresultat10 658 457ikke oppgitt
Egenkapital58 067 83984,4 % av eiendelene
NGI AS er et aksjeselskap innen produksjon av dører og vinduer av metall, stiftet 2022.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 930 482 730
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 05.12.2022
- Registrert
- 22.12.2022
- Adresse
- Fetveien 2242, 1910 Enebakkneset
- Kommune
- Lillestrøm
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Kapital- og eiendomsforvaltning og alt som står i forbindelse med dette, herunder deltagelse i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 41 555 | 37 986 | 16 477 |
| Driftsresultat | −41 555 | −37 986 | −16 477 |
| Sum finansinntekter | 10 700 011 | 2 100 010 | 1 400 000 |
| Sum finanskostnader | - | - | 1 595 |
| Netto finans | 10 700 012 | 2 100 010 | 1 398 405 |
| Resultat før skatt | 10 658 457 | 2 062 024 | 1 381 929 |
| Årsresultat | 10 658 457 | 2 062 024 | 1 381 929 |
| Sum anleggsmidler | 57 971 000 | 57 971 000 | 57 971 000 |
| Sum omløpsmidler | 10 823 759 | 2 814 620 | 2 122 596 |
| Sum eiendeler | 68 794 759 | 60 785 620 | 60 093 596 |
| Sum innskutt egenkapital | 57 947 359 | 57 947 359 | 57 947 359 |
| Sum opptjent egenkapital | 120 481 | 62 024 | - |
| Sum egenkapital | 58 067 839 | 58 009 383 | 57 947 359 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 10 726 920 | 2 776 238 | 2 146 238 |
| Sum gjeld | 10 726 920 | 2 776 238 | 2 146 238 |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,01 | 1,01 | 0,99 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,18▲ | 0,05 | 0,04 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 16,5 %▲ | 3,4 % | 2,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 84,4 %▼ | 95,4 % | 96,4 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Jan Remy Taaje | 1973 |
| Styrets leder | Tommy Andrè Taaje | 1972 |
| Styremedlem | Jan Remy Taaje | 1973 |
| Revisor | SLM REVISJON AS972 412 112 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- CAVOK AS50,0 %Aurskog · 50 ordinære aksjer
- Licentia AS50,0 %Enebakkneset · 50 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- APPON AS100,0 %928 823 644 · 30 000 ordinære aksjer
- 965 475 303 · 50 ordinære aksjer
- NGE AS100,0 %912 015 076 · 30 ordinære aksjer
- Possess AS50,2 %922 767 084 · 402 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.