- Org.nr.
- 917 071 772
Driftsresultat−54 697ikke oppgitt
Årsresultat926 642ikke oppgitt
Egenkapital10 535 85994,2 % av eiendelene
NI-MO AS er et aksjeselskap innen andre egeninvesteringsselskaper, stiftet 2016.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 917 071 772
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 30.09.2026
- Stiftet
- 01.02.2016
- Registrert
- 20.04.2016
- Adresse
- Ikke oppgitt
- Kommune
- Austevoll
- Aksjekapital
- 132 736
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investeringsvirksomhet og alt som står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen driftskostnad | - | - | - | 25 460 | 25 552 |
| Sum driftskostnader | 54 697 | 85 546 | 96 766 | 25 460 | 25 552 |
| Driftsresultat | −54 697 | −85 546 | −96 766 | −25 460 | −25 552 |
| Sum finansinntekter | 1 027 837 | 2 116 703 | 1 233 068 | 1 005 283 | 634 343 |
| Sum finanskostnader | 212 | −310 | 412 | 31 096 | 37 040 |
| Netto finans | 1 027 625 | 2 117 013 | 1 232 656 | 974 187 | 597 303 |
| Resultat før skatt | 972 929 | 2 031 467 | 1 135 890 | 948 727 | 571 751 |
| Skattekostnad | - | - | - | 7 379 | 1 720 |
| Årsresultat | 926 642 | 2 021 176 | 1 135 890 | 941 348 | 570 031 |
| Sum anleggsmidler | 6 200 615 | 6 150 849 | 6 150 849 | 3 027 528 | 2 324 193 |
| Sum omløpsmidler | 4 986 886 | 4 368 190 | 2 736 723 | 1 708 110 | 1 468 127 |
| Sum eiendeler | 11 187 501 | 10 519 039 | 8 887 572 | 4 735 638 | 3 792 320 |
| Sum innskutt egenkapital | 132 736 | 132 736 | 132 736 | 132 736 | 132 736 |
| Sum opptjent egenkapital | 10 403 123 | 10 376 481 | 8 355 305 | 4 595 992 | 3 654 175 |
| Sum egenkapital | 10 535 859 | 10 509 217 | 8 488 041 | 4 728 728 | 3 786 911 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 651 642 | 9 822 | 399 531 | 6 910 | 5 409 |
| Sum gjeld | 651 642 | 9 822 | 399 531 | 6 910 | 5 409 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 7,65▼ | 444,74 | 6,85 | 247,19 | 271,42 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,06▲ | 0,00 | 0,05 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 9,0 %▼ | 20,9 % | 16,7 % | 23,0 % | 16,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 94,2 %▼ | 99,9 % | 95,5 % | 99,9 % | 99,9 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Nina Møgster | 1978 |
| Regnskapsfører | ENORA AS935 701 430 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- NINA MØGSTER100,0 %f. 1978 · Kolbeinsvik · 132 736 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Hardhaus Holding AS5,89 %935 410 134 · 520 ordinære aksjer
- Trollholm AS4,83 %825 759 212 · 384 ordinære aksjer
- Hardhaus Eigedom AS3,51 %925 759 228 · 279 ordinære aksjer
- EASYX AS0,32 %924 736 089 · 367 ordinære aksjer
- Sjøtroll Havbruk AS0,03 %929 363 833 · 11 000 A-aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.