- Org.nr.
- 923 184 376
- Adresse
- Ormlibakken 32, 2074 Eidsvoll Verk
- Hovedeier
- PER NEBBENES HOLDING AS, 100 %
Driftsresultat−21 829ikke oppgitt
Årsresultat−1 919ikke oppgitt
Egenkapital258 43818,5 % av eiendelene
Ormlia VS 3 og VS 4 AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 184 376
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 06.06.2019
- Registrert
- 12.08.2019
- Adresse
- Ormlibakken 32, 2074 Eidsvoll Verk
- Kommune
- Eidsvoll
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Eidsvoll (270)
- Aksjekapital
- 34 172
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investering i aksjer og eiendom, yte konsulenttjenester, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 21 829 | - | - | 21 834 | 16 634 |
| Sum driftskostnader | 21 829 | 28 550 | 18 275 | 21 834 | 16 634 |
| Driftsresultat | −21 829 | −28 550 | −18 275 | −21 834 | −16 634 |
| Resultat før skatt | −21 829 | −28 550 | −18 275 | −21 834 | −16 634 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −21 834 | - |
| Skattekostnad på resultat | −19 910 | 0 | 0 | - | −11 638 |
| Årsresultat | −1 919 | −28 550 | −18 275 | −21 834 | −4 996 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −1 919 | - | - | −21 834 | - |
| Totalresultat | −1 919 | - | - | −21 834 | - |
| Overført fra annen egenkapital | −1 919 | - | - | −21 834 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −1 919 | - | - | −21 834 | - |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomter, bygninger o.a. fast eiendom | 1 306 114 | - | - | 1 202 114 | - |
| Sum varige driftsmidler | 1 306 114 | - | - | 1 202 114 | - |
| Sum anleggsmidler | 1 306 114 | 1 202 114 | 1 202 114 | 1 202 114 | 1 202 114 |
| Konsernfordringer | 90 500 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 90 500 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 506 | - | - | 7 128 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 506 | - | - | 7 128 | - |
| Sum omløpsmidler | 91 006 | 1 987 | 928 | 7 128 | 65 909 |
| Sum eiendeler | 1 397 120 | 1 204 101 | 1 203 042 | 1 209 242 | 1 268 023 |
| Aksjekapital | 34 172 | - | - | 34 172 | - |
| Annen innskutt egenkapital | 41 262 | - | - | 41 262 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 75 434 | 75 434 | 75 434 | 75 434 | 75 434 |
| Annen egenkapital | 183 004 | - | - | 161 158 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 183 004 | 114 333 | 142 883 | 161 158 | 182 992 |
| Sum egenkapital | 258 438 | 189 767 | 218 317 | 236 592 | 258 426 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 806 | - | - | - | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 1 137 876 | - | - | 972 650 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 138 682 | 1 014 334 | 984 725 | 972 650 | 1 009 597 |
| Sum gjeld | 1 138 682 | 1 014 334 | 984 725 | 972 650 | 1 009 597 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 397 120 | - | - | 1 209 242 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,08▲ | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,07 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 4,41▼ | 5,35 | 4,51 | 4,11 | 3,91 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,7 %▲ | −2,4 % | −1,5 % | −1,8 % | −1,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 18,5 %▲ | 15,8 % | 18,1 % | 19,6 % | 20,4 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Per Nebbenes | 1952 |
| Styrets leder | Per Nebbenes | 1952 |
| Revisor | BDT VIKEN AS980 995 151 | - |
| Regnskapsfører | AIDER AS922 633 452 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- PER NEBBENES HOLDING AS100,0 %Eidsvoll Verk · 34 172 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- PER NEBBENES HOLDING AS
- Nebbenes AS100,0 %
- Ormlia VS 5 AS100,0 %
- Nebbenes Energi AS100,0 %
- NEBBENES ORMLIA TB1 AS100,0 %
- NEBBENES ORMLIA TB2 AS100,0 %
- NEBBENES ORMLIA TB3 AS100,0 %
- Ormlia VS 3 og VS 4 AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.