- Org.nr.
- 926 317 571
- Adresse
- Helsethagan 35, 1353 Bærums Verk
- Bransje
- Annen undervisning ellers
Driftsresultat−20 923ikke oppgitt
Årsresultat−3 031 335ikke oppgitt
Egenkapital−4 659 352−376,8 % av eiendelene
PANOV CO. AS er et aksjeselskap innen annen undervisning ellers, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 317 571
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 02.10.2026
- Stiftet
- 01.12.2020
- Registrert
- 04.01.2021
- Adresse
- Helsethagan 35, 1353 Bærums Verk
- Kommune
- Bærum
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Dette er et holdingselskap
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 20 923 | 677 674 | 12 214 | 105 200 | 23 078 |
| Sum driftskostnader | 20 923 | 677 674 | 12 214 | 105 200 | 23 078 |
| Driftsresultat | −20 923 | −677 674 | −12 214 | 197 017 | 587 619 |
| Annen finansinntekt | - | 638 815 | 1 500 000 | - | - |
| Sum finansinntekter | - | 638 815 | 1 500 000 | 0 | 6 082 |
| Nedskrivning av andre finansielle anleggsmidler | - | 2 607 130 | - | - | - |
| Nedskrivning av finansielle eiendeler | 3 010 343 | - | - | - | - |
| Annen rentekostnad | 69 | 6 250 | 251 | 302 | - |
| Annen finanskostnad | - | 1 | 513 | 5 417 | - |
| Sum finanskostnader | 3 010 412 | 2 613 381 | 764 | 5 719 | 345 |
| Netto finans | −3 010 412 | −1 974 566 | 1 499 236 | −5 719 | 5 737 |
| Resultat før skatt | −3 031 335 | −2 652 240 | 1 487 022 | 191 298 | 593 356 |
| Skattekostnad | - | - | −41 052 | 41 052 | 129 313 |
| Årsresultat | −3 031 335 | −2 652 240 | 1 528 074 | 150 246 | 464 043 |
| Tilleggsutbytte | - | - | 679 000 | 0 | - |
| Annen egenkapital | - | - | 849 074 | 150 246 | - |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −3 031 335 | −2 652 240 | - | - | - |
| Totalresultat | −3 031 335 | −2 652 240 | - | - | - |
| Overført fra annen egenkapital | −3 031 335 | −2 652 240 | - | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −3 031 335 | −2 652 240 | 1 528 074 | 150 246 | - |
| Salgsinntekt | - | - | 0 | 302 217 | - |
| Sum driftsinntekter | - | - | 0 | 302 217 | 610 697 |
| Lønnskostnad | - | - | 0 | 0 | - |
| Investering i datterselskap | 256 676 | 3 267 019 | 3 010 344 | 15 000 | - |
| Lån til foretak i samme konsern | - | - | 0 | 0 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | 24 899 | 27 863 | - |
| Lån til tilknyttet selskap og felles kontrollert virksomhet | 15 000 | 15 000 | - | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 545 580 | 631 804 | 3 491 732 | 0 | - |
| Andre langsiktige fordringer | 37 070 | 37 070 | 37 070 | 37 070 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 854 326 | 3 950 893 | 6 564 045 | 79 933 | - |
| Sum anleggsmidler | 854 326 | 3 950 893 | 6 564 045 | 79 933 | 27 862 |
| Kundefordringer | 186 022 | 186 022 | - | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 159 532 | 99 532 | 1 544 830 | 524 430 | - |
| Sum fordringer | 345 554 | 285 554 | 1 544 830 | 524 430 | - |
| Sum investeringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 160 784 | 72 355 | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 36 818 | 4 481 | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 36 818 | 4 481 | 160 784 | 72 355 | - |
| Sum omløpsmidler | 382 372 | 290 035 | 1 705 614 | 596 785 | 784 866 |
| Sum eiendeler | 1 236 698 | 4 240 928 | 8 269 659 | 676 718 | 812 728 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum varige driftsmidler | - | - | 0 | 0 | - |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | −4 689 352 | −1 658 017 | 994 223 | 150 718 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −4 689 352 | −1 658 017 | 994 223 | 150 718 | 473 |
| Sum egenkapital | −4 659 352 | −1 628 017 | 1 024 223 | 180 718 | 30 473 |
| Pensjonsforpliktelser | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | - | - | 0 | 0 | - |
| Konvertible lån | - | - | 0 | 0 | - |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | 0 | 0 | - |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | 0 | 0 | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 459 650 | 459 650 | 459 650 | 459 650 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 459 650 | 459 650 | 459 650 | 459 650 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 459 650 | 459 650 | 459 650 | 459 650 | 0 |
| Leverandørgjeld | 5 | - | 5 570 | −4 702 | - |
| Betalbar skatt | - | - | 0 | 41 052 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 5 436 400 | 5 230 400 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | 178 895 | 6 780 216 | 0 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 5 436 400 | 5 409 295 | 6 785 786 | 36 350 | 782 256 |
| Sum gjeld | 5 896 050 | 5 868 945 | 7 245 436 | 496 000 | 782 256 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 236 698 | 4 240 928 | 8 269 659 | 676 718 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,07▲ | 0,05 | 0,25 | 16,42 | 1,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,27▲ | −3,60 | 7,07 | 2,74 | 25,67 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −0,8 %▼ | −0,6 % | 33,3 % | 26,5 % | 73,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | 65,2 % | 96,2 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | 49,7 % | 76,0 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −376,8 %▼ | −38,4 % | 12,4 % | 26,7 % | 3,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Maksim Polupanov | 1998 |
| Styrets leder | Maksim Polupanov | 1998 |
Aksjeeiere
Ingen aksjeeiere i aksjonærregisteret.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Agency Academy AS100,0 %928 127 346 · 2 000 ordinære aksjer
- Beauty Academy AS10,0 %931 885 715 · 3 000 ordinære aksjer
- OLIO HOLDING AS1,80 %923 107 126 · 14 771 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.