- Org.nr.
- 914 972 507
- Adresse
- c/o Hace AS, Youngstorget 2, 0181 Oslo
- Hovedeier
- JRM Utvikling AS, 100 %
Driftsresultat−6 626ikke oppgitt
Årsresultat−6 626ikke oppgitt
Egenkapital−201 958−581,2 % av eiendelene
PAR 2 AS er et aksjeselskap innen utvikling og salg av byggeprosjekter, stiftet 2015.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 914 972 507
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 05.10.2026
- Stiftet
- 30.01.2015
- Registrert
- 13.02.2015
- Adresse
- c/o Hace AS, Youngstorget 2, 0181 Oslo
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 68.120 Utvikling og salg av byggeprosjekterUtvikling og salg av byggeprosjekter i Oslo (2 439)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Kjøp og utvikling av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lønnskostnad | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 6 626 | 27 780 | 23 092 | 96 046 | 19 237 |
| Sum driftskostnader | 6 626 | 27 780 | 23 092 | 96 046 | 19 237 |
| Driftsresultat | −6 626 | −27 780 | −23 092 | −96 046 | −19 237 |
| Sum finansinntekter | - | - | 0 | 0 | 217 |
| Annen rentekostnad | 0 | 351 | 150 | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 351 | 150 | 0 | 6 |
| Netto finans | 0 | −351 | −150 | 0 | 211 |
| Resultat før skatt | −6 626 | −28 132 | −23 242 | −96 046 | −19 026 |
| Skattekostnad | 0 | 1 456 | - | - | - |
| Årsresultat | −6 626 | −29 588 | −23 242 | −96 046 | −19 026 |
| Udekket tap | −6 626 | −29 588 | −23 242 | −96 046 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | −6 626 | −29 588 | −23 242 | −96 046 | - |
| Sum driftsinntekter | - | - | 0 | - | 0 |
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 34 750 | 34 750 | 34 750 | 34 750 | - |
| Sum varige driftsmidler | 34 750 | 34 750 | 34 750 | 34 750 | - |
| Investering i datterselskap | - | - | 0 | 0 | - |
| Investering i annet foretak i samme konsern | - | - | 0 | 0 | - |
| Lån til foretak i samme konsern | - | - | 0 | 0 | - |
| Investeringer i tilknyttet selskap | - | - | 0 | - | - |
| Andre langsiktige fordringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 34 750 | 34 750 | 34 750 | 34 750 | 34 750 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Konsernfordringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum fordringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Aksjer og andeler i foretak i samme konsern | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum investeringer | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum omløpsmidler | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Sum eiendeler | 34 750 | 34 750 | 34 750 | 34 750 | 34 750 |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 0 | 0 | - |
| Selskapskapital | 30 000 | 30 000 | - | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | −8 791 | −8 791 | −8 791 | −8 791 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 21 209 | 21 209 | 21 209 | 21 209 | 21 209 |
| Udekket tap | 223 167 | 216 541 | 186 954 | 181 922 | - |
| Sum opptjent egenkapital | −223 167 | −216 541 | −186 954 | −181 922 | −85 876 |
| Sum egenkapital | −201 958 | −195 332 | −165 745 | −160 713 | −64 667 |
| Utsatt skatt | 1 456 | 1 456 | - | - | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 1 456 | 1 456 | 0 | 0 | - |
| Langsiktig konserngjeld | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 1 456 | 1 456 | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 2 694 | 2 694 | 0 | 3 719 | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 232 558 | 225 932 | 200 495 | 173 534 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | 0 | 18 211 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 235 252 | 228 626 | 200 495 | 195 463 | 99 417 |
| Sum gjeld | 236 708 | 230 082 | 200 495 | 195 463 | 99 417 |
| Sum egenkapital og gjeld | 34 750 | 34 750 | 34 750 | 34 750 | - |
| Aksjekapital | - | - | 30 000 | 30 000 | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,17▲ | −1,18 | −1,21 | −1,22 | −1,54 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −19,1 %▲ | −79,9 % | −66,5 % | −276,4 % | −54,7 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −581,2 %▼ | −562,1 % | −477,0 % | −462,5 % | −186,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Stefan Johan Jansen | 1977 |
| Styremedlem | Paal Iver Mangerud | 1980 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- JRM Utvikling AS100,0 %Oslo · 1 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- TA S JANSEN AS
- JRM Utvikling AS53,9 %
- PAR 2 AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.