- Org.nr.
- 926 015 621
- Adresse
- Verksgata 42, 4013 Stavanger
- Bransje
- Uspesifisert engroshandel
Driftsresultat−14 336ikke oppgitt
Årsresultat−14 336ikke oppgitt
Egenkapital−37 466100,0 % av eiendelene
Period AS er et aksjeselskap innen uspesifisert engroshandel, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 926 015 621
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 17.09.2026
- Stiftet
- 29.10.2020
- Registrert
- 23.11.2020
- Adresse
- Verksgata 42, 4013 Stavanger
- Kommune
- Stavanger
- Aksjekapital
- 60 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Utvikling og salg av helseprodukter, samt alt som står i forbindelse med dette. Virksomheten kan skje direkte i egen regi eller gjennom datterselskaper eller gjennom deltakelse i andre selskaper, og kan omfatte finansiering av disse ved innskudd av eierkapital eller ved lån, avgivelse av garantier, kjøp og salg av verdipapirer, investering i eiendom og anleggsmidler samt annet som står i forbindelse med dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 14 336 | - | - | 31 865 | 27 359 |
| Sum driftskostnader | 14 336 | 11 373 | 12 533 | 31 865 | 27 359 |
| Driftsresultat | −14 336 | −11 373 | −12 533 | −31 865 | −27 359 |
| Resultat før skatt | - | −11 373 | −12 533 | −31 865 | −27 359 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −31 865 | −27 359 |
| Resultat før skattekostnad | −14 336 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −14 336 | −11 373 | −12 533 | −31 865 | −27 359 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −14 336 | - | - | −31 865 | −27 359 |
| Totalresultat | −14 336 | - | - | −31 865 | −27 359 |
| Udekket tap | −14 336 | - | - | −31 865 | −27 359 |
| Sum overføringer og disponeringer | −14 336 | - | - | −31 865 | −27 359 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Netto finans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Konsernfordringer | −37 466 | - | - | 776 | 14 400 |
| Sum fordringer | −37 466 | - | - | 776 | 14 400 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 18 241 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 18 241 |
| Sum omløpsmidler | −37 466 | −23 130 | −11 757 | 776 | 32 641 |
| Sum eiendeler | −37 466 | −23 130 | −11 757 | 776 | 32 641 |
| Sum anleggsmidler | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aksjekapital | 60 000 | - | - | 60 000 | 4 |
| Sum innskutt egenkapital | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 |
| Udekket tap | 97 466 | - | - | 59 224 | 27 359 |
| Sum opptjent egenkapital | −97 466 | −83 130 | −71 757 | −59 224 | −27 359 |
| Sum egenkapital | −37 466 | −23 130 | −11 757 | 776 | 32 641 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | −37 466 | - | - | 776 | 32 641 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | - | −0,00 | −0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 47,3 %▼ | 65,2 % | 228,3 % | −190,7 % | −83,8 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Camilla Berg | 1984 |
| Styremedlem | Monica Berg | 1984 |
| Regnskapsfører | JANSSON & LARSEN REGNSKAP AS979 713 894 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- M.B. Holding AS50,0 %Stavanger · 30 000 ordinære aksjer
- C.B. Holding AS50,0 %Stavanger · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.