- Org.nr.
- 925 240 044
- Adresse
- Bjerkehagen 7, 1544 Vestby
PHARMA HELSE AS er et aksjeselskap innen detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 240 044
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 01.04.2020
- Registrert
- 30.06.2020
- Adresse
- Bjerkehagen 7, 1544 Vestby
- Kommune
- Vestby
- Næring
- 47.270 Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellersDetaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers i Vestby (10)
- Aksjekapital
- 900 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- PHARMA HELSE AS925 299 723 · VESTBY
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Salg og handel, markedsføring med helseprodukter, kosttilskudd og andre handelsvarer og andre tjenester og produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 8 442 726 | 6 134 221 | - | - | 32 042 |
| Annen driftsinntekt | 35 | - | - | - | - |
| Sum driftsinntekter | 8 442 761 | 6 134 221 | 2 543 772 | 1 487 508 | 32 042 |
| Endring i beholdning av varer under tilvirkning og ferdig tilvirkede varer | −153 422 | 323 303 | - | - | - |
| Varekostnad | 4 842 087 | 2 944 323 | 2 285 788 | 1 493 797 | 175 117 |
| Lønnskostnad | 0 | 1 300 | 8 555 | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 2 783 145 | 3 474 518 | 525 629 | 449 917 | 78 596 |
| Sum driftskostnader | 7 471 809 | 6 743 444 | 1 965 949 | 1 921 128 | 253 713 |
| Driftsresultat | 970 952 | −609 223 | 577 822 | −433 620 | −221 671 |
| Annen renteinntekt | 8 997 | 1 426 | - | - | - |
| Annen finansinntekt | 27 765 | 23 260 | - | - | 16 |
| Sum finansinntekter | 36 762 | 24 686 | 2 997 | −4 552 | 16 |
| Annen rentekostnad | 269 355 | 241 184 | - | - | - |
| Annen finanskostnad | 274 466 | 62 135 | - | - | - |
| Sum finanskostnader | 543 821 | 303 319 | 141 163 | 136 | - |
| Netto finans | −507 059 | −278 633 | −138 166 | −4 688 | 16 |
| Resultat før skatt | - | - | 439 656 | −438 308 | −221 655 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −221 655 |
| Resultat før skattekostnad | 463 893 | −887 856 | - | - | - |
| Årsresultat | 463 893 | −887 856 | 439 656 | −438 308 | −221 655 |
| Udekket tap | 463 893 | −887 856 | - | - | −221 655 |
| Sum overføringer og disponeringer | 463 893 | −887 856 | - | - | −221 655 |
| Andre fordringer | 15 750 | 15 750 | - | - | 9 402 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 15 750 | 15 750 | - | - | - |
| Sum anleggsmidler | 15 750 | 15 750 | 15 750 | 15 750 | 0 |
| Varer | 3 222 347 | 3 068 925 | - | - | 156 280 |
| Sum varer | 3 222 347 | 3 068 925 | - | - | 156 280 |
| Kundefordringer | 1 255 426 | 1 761 992 | - | - | - |
| Sum fordringer | 1 930 676 | 3 034 298 | - | - | 9 402 |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | −3 819 448 | −4 083 033 | - | - | 85 133 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | −3 819 448 | −4 083 033 | - | - | 85 133 |
| Sum omløpsmidler | 1 333 575 | 2 020 190 | 2 179 042 | 319 079 | 250 815 |
| Sum eiendeler | 1 349 325 | 2 035 940 | 2 194 792 | 334 829 | 250 815 |
| Selskapskapital | 900 000 | 900 000 | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 900 000 | 900 000 | 900 000 | 100 000 | 100 000 |
| Udekket tap | 700 385 | 1 164 278 | - | - | 277 770 |
| Sum opptjent egenkapital | −700 385 | −1 164 278 | −276 422 | −716 078 | −277 770 |
| Sum egenkapital | 199 615 | −264 278 | 623 578 | −616 078 | −177 770 |
| Øvrig langsiktig gjeld | 864 107 | 779 112 | - | - | 412 576 |
| Sum annen langsiktig gjeld | 864 107 | 779 112 | - | - | 412 576 |
| Sum langsiktig gjeld | 864 107 | 779 112 | 1 047 059 | 334 765 | 412 576 |
| Leverandørgjeld | 944 093 | 2 186 473 | - | - | 14 670 |
| Skyldige offentlige avgifter | −64 402 | −379 819 | - | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | −594 088 | −285 548 | - | - | 1 339 |
| Sum kortsiktig gjeld | 285 603 | 1 521 106 | 524 155 | 616 142 | 16 009 |
| Sum gjeld | 1 149 710 | 2 300 218 | 1 571 214 | 950 907 | 428 584 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 349 325 | 2 035 940 | - | - | 250 815 |
| aksjer å kr 100,00) | - | - | - | - | 100 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 4,67▲ | 1,33 | 4,16 | 0,52 | 15,67 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 5,76▲ | −8,70 | 2,52 | −1,54 | −2,41 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 59,5 %▲ | −27,6 % | 45,9 % | −149,6 % | −88,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 11,5 %▲ | −9,9 % | 22,7 % | −29,2 % | −691,8 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 5,5 %▲ | −14,5 % | 17,3 % | −29,5 % | −691,8 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 14,8 %▲ | −13,0 % | 28,4 % | −184,0 % | −70,9 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
De tre andre er de største selskapene i næringskode 47.270.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Tina Cecilie Foss Ibriqi | 1988 |
| Styrets leder | Tina Cecilie Foss Ibriqi | 1988 |
| Revisor | MOLTZAU REVISJON AS984 445 180 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Labinot Ibriqi23,7 %f. 1987 · Vestby · 2 130 ordinære aksjer
- IMRAN ASGHAR23,7 %f. 1977 · Vestby · 2 130 ordinære aksjer
- TINA CECILIE FOSS IBRIQI23,7 %f. 1988 · Vestby · 2 130 ordinære aksjer
- Kastriot Ibriqi15,0 %f. 1985 · Vestby · 1 350 ordinære aksjer
- Mentor Ibriqi14,0 %f. 1982 · Vestby · 1 260 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.