- Org.nr.
- 923 874 496
- Telefon
- 924 91 699
- Adresse
- Hovfaret 4, 0275 Oslo
- Bransje
- Flyttetransport
Driftsresultat−11 916ikke oppgitt
Årsresultat−13 400ikke oppgitt
Egenkapital−84 898−166,5 % av eiendelene
PIL OG BUE VENTURES AS er et aksjeselskap innen flyttetransport, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 874 496
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 12.09.2026
- Stiftet
- 13.11.2019
- Registrert
- 27.11.2019
- Adresse
- Hovfaret 4, 0275 Oslo
- Telefon
- 924 91 699
- Kommune
- Oslo
- Næring
- 49.420 FlyttetransportFlyttetransport i Oslo (191)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Å investere i, eie, utvikle og forvalte selskaper og prosjekter, samt å drive annen virksomhet som står i naturlig sammenheng med dette. Selskapet kan også investere i eiendom, finansielle instrumenter, teknologi og annen næringsvirksomhet.
Tidligere navn
- NGO HOLDING AS27.11.2019 til 02.12.2025
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 11 916 | - | - | 70 738 | 1 230 |
| Sum driftskostnader | 11 916 | 13 965 | 8 770 | 70 738 | 1 230 |
| Driftsresultat | −11 916 | −13 965 | −8 770 | −70 738 | −1 230 |
| Annen rentekostnad | 1 484 | - | - | 253 | 59 |
| Sum finanskostnader | 1 484 | 505 | - | 253 | 59 |
| Netto finans | −1 484 | −505 | 0 | −253 | −59 |
| Resultat før skatt | - | −14 470 | −8 770 | −70 991 | −1 289 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | −70 991 | −1 289 |
| Resultat før skattekostnad | −13 400 | - | - | - | - |
| Årsresultat | −13 400 | −14 470 | −8 770 | −70 991 | −1 289 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −13 400 | - | - | −70 991 | −1 289 |
| Totalresultat | −13 400 | - | - | −70 991 | −1 289 |
| Udekket tap | −13 400 | - | - | −70 991 | −1 289 |
| Sum overføringer og disponeringer | −13 400 | - | - | −70 991 | −1 289 |
| Sum driftsinntekter | - | 0 | 0 | - | - |
| Investering i datterselskap | 30 000 | - | - | 21 000 | 21 000 |
| Investeringer i aksjer og andeler | 21 000 | - | - | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 51 000 | - | - | 21 000 | 21 000 |
| Sum anleggsmidler | 51 000 | 21 000 | 21 000 | 21 000 | 21 000 |
| Konsernfordringer | - | - | - | - | 2 935 |
| Andre kortsiktige fordringer | - | - | - | 2 935 | - |
| Sum fordringer | - | - | - | 2 935 | 2 935 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | 680 | −1 205 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | 680 | −1 205 |
| Sum omløpsmidler | - | 0 | 2 935 | 3 615 | 1 731 |
| Sum eiendeler | 51 000 | 21 000 | 23 935 | 24 615 | 22 731 |
| Aksjekapital | 30 000 | - | - | 30 000 | 30 000 |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Udekket tap | 114 898 | - | - | 78 260 | 7 269 |
| Sum opptjent egenkapital | −114 898 | −101 499 | −87 029 | −78 260 | −7 269 |
| Sum egenkapital | −84 898 | −71 499 | −57 029 | −48 260 | 22 731 |
| Langsiktig konserngjeld | 88 894 | - | - | 63 874 | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 45 800 | - | - | 9 000 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 134 694 | - | - | 72 874 | - |
| Sum langsiktig gjeld | 134 694 | 88 269 | 79 124 | 72 874 | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 1 205 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 205 | 4 230 | 1 840 | - | - |
| Sum gjeld | 135 898 | 92 499 | 80 964 | 72 874 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 51 000 | - | - | 24 615 | 22 731 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | 0,00 | 1,60 | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −1,60▼ | −1,29 | −1,42 | −1,51 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −33,1 %▲ | −62,2 % | −36,1 % | −298,8 % | −5,4 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −166,5 %▲ | −340,5 % | −238,3 % | −196,1 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Thanh Quang Ngo | 1992 |
| Styrets leder | Thanh Quang Ngo | 1992 |
| Regnskapsfører | RANDI REGNSKAP AS925 337 757 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- THANH QUANG NGO100,0 %f. 1992 · Oslo · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- SPADE AS100,0 %936 805 035 · 30 000 ordinære aksjer
- LØFT RELOCATION AS70,0 %924 499 028 · 21 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.