- Org.nr.
- 923 704 418
- Adresse
- c/o Terje Hamar, Nystedveien 6, 4460 Moi
Driftsresultat−30 204ikke oppgitt
Årsresultat−30 204ikke oppgitt
Egenkapital280 40713,7 % av eiendelene
Planteskogvegen 9 AS er et aksjeselskap innen utleie av egen eller leid fast eiendom, stiftet 2019.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 923 704 418
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 04.10.2026
- Stiftet
- 07.10.2019
- Registrert
- 28.10.2019
- Adresse
- c/o Terje Hamar, Nystedveien 6, 4460 Moi
- Kommune
- Lund
- Næring
- 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendomUtleie av egen eller leid fast eiendom i Lund (38)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Planteskogvegen 9 AS934 704 231 · LUND
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg og utleie av eiendommer samt utvikling av eiendomsprosjekter.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | 2 250 000 | 0 | 0 |
| Varekostnad | - | - | 1 817 803 | 0 | - |
| Annen driftskostnad | 30 204 | 27 474 | 13 424 | 8 126 | 6 594 |
| Sum driftskostnader | 30 204 | 27 474 | 1 831 226 | 8 126 | 6 594 |
| Driftsresultat | −30 204 | −27 474 | 418 774 | −8 126 | −6 594 |
| Annen renteinntekt | - | - | 2 080 | - | - |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | 2 080 | 0 | - |
| Annen rentekostnad | 0 | 2 267 | 2 | 0 | 26 |
| Sum finanskostnader | 0 | 2 267 | 2 | 0 | 26 |
| Netto finans | 0 | −2 267 | 2 078 | 0 | −26 |
| Resultat før skatt | - | - | - | - | −6 620 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −6 620 |
| Resultat før skattekostnad | −30 204 | −29 741 | 420 852 | −8 126 | - |
| Skattekostnad | - | - | 87 535 | 0 | - |
| Årsresultat | −30 204 | −29 741 | 333 317 | −8 126 | −6 620 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −6 620 |
| Udekket tap | - | - | 22 965 | −8 126 | −6 620 |
| Annen egenkapital | −30 204 | −29 741 | 310 352 | 0 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | 333 317 | −8 126 | −6 620 |
| Salgsinntekt | - | - | 2 250 000 | 0 | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Tomter, bygninger og annen fast eiendom | 2 031 603 | 1 435 554 | 1 038 764 | 165 925 | 165 925 |
| Sum varige driftsmidler | 2 031 603 | 1 435 554 | 1 038 764 | 165 925 | 165 925 |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum anleggsmidler | 2 031 603 | 1 435 554 | 1 038 764 | 165 925 | 165 925 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 151 |
| Sum fordringer | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 15 966 | 39 126 | 393 232 | 0 | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 15 966 | 39 126 | 393 232 | 0 | 151 |
| Sum omløpsmidler | 15 966 | 39 126 | 393 232 | 0 | 151 |
| Sum eiendeler | 2 047 569 | 1 474 681 | 1 431 996 | 165 925 | 166 076 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 250 407 | 280 611 | 310 352 | 0 | - |
| Udekket tap | - | - | 0 | 22 965 | 14 839 |
| Sum opptjent egenkapital | 250 407 | 280 611 | 310 352 | −22 965 | −14 839 |
| Sum egenkapital | 280 407 | 310 611 | 340 352 | 7 035 | 15 161 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Leverandørgjeld | 1 022 867 | 419 774 | 827 080 | 0 | - |
| Betalbar skatt | - | - | 87 535 | 0 | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 744 295 | 744 295 | 177 029 | 158 890 | 150 915 |
| Sum kortsiktig gjeld | 1 767 162 | 1 164 069 | 1 091 644 | 158 890 | 150 915 |
| Sum gjeld | 1 767 162 | 1 164 069 | 1 091 644 | 158 890 | 150 915 |
| Sum egenkapital og gjeld | 2 047 569 | 1 474 681 | 1 431 996 | 165 925 | 166 076 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,01▼ | 0,03 | 0,36 | 0,00 | 0,00 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 6,30▲ | 3,75 | 3,21 | 22,59 | 9,95 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −1,7 %▲ | −1,9 % | 52,7 % | −4,9 % | −4,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | 18,6 % | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | 14,8 % | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 13,7 %▼ | 21,1 % | 23,8 % | 4,2 % | 9,1 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Terje Hamar | 1974 |
| Regnskapsfører | REGNSKAP-SERVICE FLEKKEFJORD AS986 299 467 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- TERJE HAMAR100,0 %f. 1974 · Moi · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.