- Org.nr.
- 925 271 632
- Adresse
- c/o Carlsen, Ødegårdsveien 4B, 1545 Hvitsten
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−72 290ikke oppgitt
Årsresultat−97 261ikke oppgitt
Egenkapital243 39585,1 % av eiendelene
PML International AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2020.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 925 271 632
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 09.09.2026
- Stiftet
- 13.05.2020
- Registrert
- 30.06.2020
- Adresse
- c/o Carlsen, Ødegårdsveien 4B, 1545 Hvitsten
- Kommune
- Vestby
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Vestby (191)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Drive kurs og foredragsvirksomhet på ulike plattformer, arrangere reiser, tilby programleder- og konfransiertjenester, samt annen virksomhet som naturlig hører til, herunder deltakelse i andre selskaper.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Annen driftskostnad | - | - | - | 17 184 | 18 369 |
| Sum driftskostnader | 72 290 | 49 078 | 57 792 | 17 184 | 18 369 |
| Driftsresultat | −72 290 | −49 078 | −57 792 | −17 184 | −18 369 |
| Resultat før skatt | −97 261 | 399 567 | −47 609 | −17 183 | −18 369 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | −18 369 |
| Årsresultat | −97 261 | 399 567 | −47 609 | −17 183 | −18 369 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | - | - | - | - | −18 369 |
| Totalresultat | - | - | - | - | −18 369 |
| Udekket tap | - | - | - | - | −18 369 |
| Sum overføringer og disponeringer | - | - | - | - | −18 369 |
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Sum finansinntekter | 33 | 448 645 | 10 183 | 2 | - |
| Sum finanskostnader | 25 004 | - | - | 1 | - |
| Netto finans | −24 971 | 448 645 | 10 183 | 1 | 0 |
| Investeringer i aksjer og andeler | - | - | - | - | 120 600 |
| Sum finansielle anleggsmidler | - | - | - | - | 120 600 |
| Sum anleggsmidler | 260 600 | 285 600 | 260 600 | 245 600 | 120 600 |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | - | - | - | - | 1 452 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | - | - | - | - | 1 452 |
| Sum omløpsmidler | 25 419 | 55 056 | 41 926 | 4 536 | 1 452 |
| Sum eiendeler | 286 019 | 340 656 | 302 526 | 250 136 | 122 052 |
| Aksjekapital | - | - | - | - | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | - | - | −5 570 |
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Udekket tap | - | - | - | - | 18 549 |
| Sum opptjent egenkapital | 218 965 | 316 226 | −83 341 | −35 732 | −18 549 |
| Sum egenkapital | 243 395 | 340 656 | −58 911 | −11 302 | 5 882 |
| Sum langsiktig gjeld | - | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annen kortsiktig gjeld | - | - | - | - | 116 170 |
| Sum kortsiktig gjeld | 42 624 | - | 361 437 | 261 437 | 116 170 |
| Sum gjeld | 42 624 | 0 | 361 437 | 261 437 | 116 170 |
| Sum egenkapital og gjeld | - | - | - | - | 122 052 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 0,60 | - | 0,12 | 0,02 | 0,01 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,18▲ | 0,00 | −6,14 | −23,13 | 19,75 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −23,1 %▼ | 124,2 % | −17,2 % | −9,2 % | −15,1 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 85,1 %▼ | 100,0 % | −19,5 % | −4,5 % | 4,8 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Prinsesse Märtha Louise | 1971 |
| Revisor | BDO AS993 606 650 | - |
| Regnskapsfører | REGNSKAPSRINGEN SOON AS980 614 107 | - |
Aksjeeiere
Ingen aksjeeiere i aksjonærregisteret.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- CANO AS50,0 %930 274 631 · 20 000 ordinære aksjer
- Martha-Louise AS30,0 %927 363 259 · 30 ordinære aksjer
- HÉST AS29,9 %913 885 139 · 128 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.