- Org.nr.
- 830 240 322
- Adresse
- Smedhusåsen 8, 1570 Dilling
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−8 791ikke oppgitt
Årsresultat−8 791ikke oppgitt
Egenkapital5 7502,8 % av eiendelene
Premar Holding AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 830 240 322
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 25.09.2026
- Stiftet
- 28.10.2022
- Registrert
- 16.11.2022
- Adresse
- Smedhusåsen 8, 1570 Dilling
- Kommune
- Moss
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Moss (418)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Alene, eller sammen med andre, å investere i teknologiselskaper, aksjer, fast eiendom og andre kapitalvarer, samt alt som hører naturlig til dette.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 8 791 | 5 120 | 4 770 | - |
| Sum driftskostnader | 8 791 | 5 120 | 4 770 | 0 |
| Driftsresultat | −8 791 | −5 120 | −4 770 | 0 |
| Sum finansinntekter | 0 | 0 | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | - | - |
| Netto finans | 0 | 0 | - | - |
| Resultat før skatt | −8 791 | −5 120 | −4 770 | 0 |
| Årsresultat | −8 791 | −5 120 | −4 770 | 0 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | −8 791 | −5 120 | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | 0 | - | - |
| Totalresultat | −8 791 | −5 120 | - | - |
| Udekket tap | −8 791 | −5 120 | −4 770 | 0 |
| Sum overføringer og disponeringer | −8 791 | −5 120 | −4 770 | 0 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 0 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 200 146 | 200 146 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 200 146 | 200 146 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 200 146 | 200 146 | 0 | 0 |
| Sum varer | 0 | 0 | - | - |
| Sum fordringer | 0 | 0 | - | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 5 750 | 14 541 | 19 660 | 24 430 |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 5 750 | 14 541 | 19 660 | 24 430 |
| Sum omløpsmidler | 5 750 | 14 541 | 19 660 | 24 430 |
| Sum eiendeler | 205 896 | 214 687 | 19 660 | 24 430 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen innskutt egenkapital | - | - | 0 | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
| Udekket tap | 24 250 | 15 459 | 10 340 | 0 |
| Sum opptjent egenkapital | −24 250 | −15 459 | −10 340 | 0 |
| Sum egenkapital | 5 750 | 14 541 | 19 660 | 24 430 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 200 146 | 200 146 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 200 146 | 200 146 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 200 146 | 200 146 | 0 | 0 |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | 0 | - | - |
| Sum gjeld | 200 146 | 200 146 | 0 | 0 |
| Sum egenkapital og gjeld | 205 896 | 214 687 | 19 660 | 24 430 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 34,81▲ | 13,76 | 0,00 | 0,00 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −4,2 %▲ | −4,4 % | −21,6 % | 0,0 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 2,8 %▼ | 6,8 % | 100,0 % | 100,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Sølvi Halsebø | 1979 |
| Styrets leder | Sølvi Halsebø | 1979 |
| Styremedlem | Hege Halsebø | 1977 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- SØLVI HALSEBØ100,0 %f. 1979 · Dilling · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- Wittario AS0,26 %915 979 025 · 681 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.