- Org.nr.
- 931 119 281
- Adresse
- Åsveien 21C, 1369 Stabekk
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−9 078ikke oppgitt
Årsresultat89 809ikke oppgitt
Egenkapital166 83714,1 % av eiendelene
Rakett Invest AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2023.
Omsetning, tre regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 931 119 281
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 14.09.2026
- Stiftet
- 15.03.2023
- Registrert
- 28.03.2023
- Adresse
- Åsveien 21C, 1369 Stabekk
- Kommune
- Bærum
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Bærum (2 569)
- Aksjekapital
- 100 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Annen driftskostnad | 9 078 | - | - |
| Sum driftskostnader | 9 078 | 4 648 | 7 880 |
| Driftsresultat | −9 078 | −4 648 | −7 880 |
| Annen finansinntekt | 51 239 | - | - |
| Verdiøkning av finansielle instrumenter vurdert til virkelig verdi | 47 648 | - | - |
| Sum finansinntekter | 98 887 | - | - |
| Sum finanskostnader | 0 | 0 | 4 873 |
| Netto finans | 98 887 | 0 | −4 873 |
| Resultat før skatt | 89 809 | −4 648 | −12 753 |
| Årsresultat | 89 809 | −4 648 | −12 753 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 89 809 | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - |
| Totalresultat | 89 809 | - | - |
| Udekket tap | 0 | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 89 809 | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 89 809 | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 1 000 013 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 000 013 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 1 000 013 | 0 | 0 |
| Sum varer | 0 | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - |
| Markedsbaserte aksjer | 179 080 | - | - |
| Sum investeringer | 179 080 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 1 785 | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 1 785 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 180 865 | 85 085 | 85 085 |
| Sum eiendeler | 1 180 878 | 85 085 | 85 085 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 100 000 | - | - |
| Annen innskutt egenkapital | 0 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 100 000 | 94 430 | 94 430 |
| Annen egenkapital | 66 837 | - | - |
| Udekket tap | 0 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 66 837 | −17 401 | −12 753 |
| Sum egenkapital | 166 837 | 77 029 | 81 677 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 1 000 000 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 1 000 000 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 1 000 000 | 0 | 0 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner, kortsiktig | 10 168 | - | - |
| Leverandørgjeld | 3 872 | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 14 041 | 8 056 | 3 408 |
| Sum gjeld | 1 014 041 | 8 056 | 3 408 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 180 878 | - | - |
Nøkkeltall 2023 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 12,88▲ | 10,56 | 24,97 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 6,08▲ | 0,10 | 0,04 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 14,2 %▲ | −5,5 % | −9,3 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 14,1 %▼ | 90,5 % | 96,0 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Ovin Christoffer Havig | 1988 |
| Styrets leder | Ovin Christoffer Havig | 1988 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- OVIN CHRISTOFFER HAVIG100,0 %f. 1988 · Stabekk · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- CONTA GROUP HOLDING AS0,20 %994 102 761 · 16 498 A-aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.