- Org.nr.
- 920 316 328
- Adresse
- Verpetveien 56, 1543 Vestby
- Hovedeier
- Sentire Holding AS, 100 %
Driftsresultat976 46419,8 % margin
EBITDA999 889før av- og nedskrivninger
Årsresultat660 17013,4 % margin
Egenkapital304 7889,9 % av eiendelene
Rehabpartner AS er et aksjeselskap innen detaljhandel med bredt vareutvalg ellers, stiftet 2018.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 920 316 328
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 19.08.2026
- Stiftet
- 12.01.2018
- Registrert
- 31.01.2018
- Adresse
- Verpetveien 56, 1543 Vestby
- Postadresse
- Postboks 35
- Kommune
- Vestby
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- 5
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Rehabpartner AS932 504 405 · VESTBY5 ansatte
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Drive salg av produkter og tjenester relatert til fitness og helse og all lignende virksomhet.
Tidligere navn
- Gymsupport AS31.01.2018 til 18.10.2022
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 4 928 462 | - | 5 061 653 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 4 928 462 | 3 462 126 | 5 061 653 | 1 997 423 | 0 |
| Endring i beholdning av varer under tilvirkning og ferdig tilvirkede varer | - | - | −81 406 | - | - |
| Varekostnad | 2 837 570 | - | 3 273 147 | - | - |
| Lønnskostnad | 381 642 | - | - | - | - |
| Avskrivning av driftsmidler og immaterielle eiendeler | 23 425 | - | 38 400 | - | 37 100 |
| Annen driftskostnad | 709 361 | - | 907 603 | - | 128 747 |
| Sum driftskostnader | 3 951 998 | 3 245 905 | 4 137 745 | 1 342 462 | 165 847 |
| Driftsresultat | 976 464 | 216 221 | 923 908 | 654 961 | −165 847 |
| Annen renteinntekt | 4 | - | 541 | - | - |
| Annen finansinntekt | 2 472 | - | 14 236 | - | - |
| Sum finansinntekter | 2 476 | 3 073 | 14 777 | 7 595 | 3 081 |
| Annen rentekostnad | 22 156 | - | 13 535 | - | - |
| Annen finanskostnad | 107 527 | - | 75 750 | - | - |
| Sum finanskostnader | 129 683 | 76 685 | 89 284 | 13 123 | 20 103 |
| Netto finans | −127 207 | −73 612 | −74 507 | −5 528 | −17 022 |
| Resultat før skatt | - | 142 609 | 849 401 | 649 434 | −182 868 |
| Resultat før skattekostnad | 849 257 | - | - | - | - |
| Skattekostnad på resultat | 189 087 | - | 188 581 | - | - |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | 660 820 | - | - |
| Årsresultat | 660 170 | 109 738 | 660 820 | 640 700 | −182 868 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 660 170 | - | 660 820 | - | - |
| Totalresultat | 660 170 | - | 660 820 | - | - |
| Avsatt til annen egenkapital | 660 170 | - | 660 820 | - | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 660 170 | - | 660 820 | - | - |
| Driftsløsøre, inventar o. a. utstyr | 152 700 | - | 95 100 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 152 700 | - | 95 100 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 152 700 | 76 125 | 95 125 | 133 525 | 148 500 |
| Sum varer | 250 198 | - | 202 944 | - | - |
| Kundefordringer | 464 666 | - | 457 842 | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 35 113 | - | 35 113 | - | - |
| Sum fordringer | 499 778 | - | 492 954 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 2 161 463 | - | 763 222 | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 2 161 463 | - | 763 222 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 2 911 440 | 1 776 402 | 1 459 120 | 1 268 728 | 124 974 |
| Sum eiendeler | 3 064 140 | 1 852 527 | 1 554 245 | 1 402 253 | 273 474 |
| Goodwill | - | - | 25 | - | - |
| Sum immaterielle eiendeler | - | - | 25 | - | - |
| Aksjekapital | 30 000 | - | 30 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 274 788 | - | 144 480 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | 274 788 | 160 618 | 144 480 | 29 661 | −611 039 |
| Sum egenkapital | 304 788 | 190 618 | 174 480 | 59 661 | −581 039 |
| Utsatt skatt | 10 170 | - | 22 660 | - | - |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 10 170 | - | 22 660 | - | - |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | - | - | 60 767 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | - | - | 60 767 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | 10 170 | 9 431 | 83 427 | 660 831 | 813 837 |
| Leverandørgjeld | 963 493 | - | 62 733 | - | - |
| Betalbar skatt | 29 370 | - | 17 297 | - | - |
| Skyldig offentlige avgifter | 705 008 | - | 633 916 | - | - |
| Kortsiktig konserngjeld | 975 526 | - | 582 392 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 75 783 | - | - | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 2 749 181 | 1 652 478 | 1 296 338 | 681 761 | 40 676 |
| Sum gjeld | 2 759 351 | 1 661 909 | 1 379 765 | 1 342 592 | 854 513 |
| Sum egenkapital og gjeld | 3 064 140 | - | 1 554 245 | - | - |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 1,06▼ | 1,07 | 1,13 | 1,86 | 3,07 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 9,05▲ | 8,72 | 7,91 | 22,50 | −1,47 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 39,8 %▲ | 12,9 % | 63,5 % | 79,1 % | −59,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | 19,8 %▲ | 6,2 % | 18,3 % | 32,8 % | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | 13,4 %▲ | 3,2 % | 13,1 % | 32,1 % | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 9,9 %▼ | 10,3 % | 11,2 % | 4,3 % | −212,5 % |
Per ansatt 2025
- Omsetning per ansatt, kroner
- 985 692
- Resultat per ansatt, kroner
- 195 293
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Rehabpartner AS19,8 %
4,9 mill. 5 ansatte 2025
−10 %01020
ODA NORWAY AS−2,8 % 4 032,8 mill.1 193 ansatte 2025
CLAS OHLSON AS4,2 % 4 695,0 mill.1 984 ansatte 2025
Europris Butikkdrift AS4,7 % 9 048,5 mill.3 906 ansatte 2025
Rehabpartner AS19,8 % 4,9 mill.5 ansatte 2025
−10 %01020
De tre andre er de største selskapene i næringskode 47.120.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Svend Ruben Ervik | 1972 |
| Styrets leder | Svend Ruben Ervik | 1972 |
| Regnskapsfører | ARGUS CONSULTING AS933 465 144 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Sentire Holding AS100,0 %Vestby · 30 000 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eierstruktur
- Sentire Holding AS
- Sentire AS100,0 %
- Rehabpartner AS100,0 %
Eierandeler over 50 %. Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.