- Org.nr.
- 827 578 762
- Adresse
- Solveien 6A, 1415 Oppegård
- Bransje
- Uoppgitt
Driftsresultat−10 144ikke oppgitt
Årsresultat1 612 714ikke oppgitt
Egenkapital1 970 444100,0 % av eiendelene
Ringen Holding AS er et aksjeselskap innen uoppgitt, stiftet 2021.
Omsetning, fem regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 827 578 762
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 30.09.2026
- Stiftet
- 26.07.2021
- Registrert
- 24.08.2021
- Adresse
- Solveien 6A, 1415 Oppegård
- Kommune
- Nordre Follo
- Næring
- 00.000 UoppgittUoppgitt i Nordre Follo (684)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Vedtektsfestet formål
Investere i aksjer og andeler, eiendom, og deltakelse i andre selskaper samt hva hermed står i forbindelse.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | - | - |
| Lønnskostnad | 5 000 | - | - | - | - |
| Annen driftskostnad | 5 144 | - | - | - | - |
| Sum driftskostnader | 10 144 | 4 650 | 11 | - | - |
| Driftsresultat | −10 144 | −4 650 | −11 | 0 | - |
| Annen finansinntekt | 1 534 486 | - | - | - | - |
| Verdiøkning av finansielle instrumenter vurdert til virkelig verdi | 88 372 | - | - | - | - |
| Sum finansinntekter | 1 622 858 | 142 080 | 111 605 | 0 | - |
| Sum finanskostnader | 0 | - | - | - | - |
| Netto finans | 1 622 858 | 142 080 | 111 605 | 0 | - |
| Resultat før skatt | 1 612 714 | 137 430 | 111 594 | 0 | - |
| Årsresultat | 1 612 714 | 137 430 | 111 594 | - | 0 |
| Årsresultat etter minoritetsinteresser | 1 612 714 | - | - | - | - |
| Sum resultatkomponenter for IFRS-foretak | 0 | - | - | - | - |
| Totalresultat | 1 612 714 | - | - | - | - |
| Overføringer til/fra annen egenkapital | 1 612 714 | - | - | 0 | - |
| Sum overføringer og disponeringer | 1 612 714 | - | - | 0 | - |
| Ordinært resultat før skattekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Ordinært resultat etter skattekostnad | - | - | - | - | 0 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | - | - | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | - | - | - | - |
| Investeringer i aksjer og andeler | 1 436 978 | - | - | 0 | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 1 436 978 | - | - | 0 | 446 650 |
| Sum anleggsmidler | 1 436 978 | 860 674 | 860 674 | 0 | 446 650 |
| Sum varer | 0 | - | - | - | - |
| Sum fordringer | 0 | - | - | - | - |
| Markedsbaserte aksjer | 508 196 | - | - | - | - |
| Sum investeringer | 508 196 | - | - | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter o. l. | 25 270 | - | - | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 25 270 | - | - | - | - |
| Sum omløpsmidler | 533 466 | 426 | 0 | 0 | 0 |
| Sum eiendeler | 1 970 444 | 861 100 | 860 674 | 0 | 446 650 |
| Investering i datterselskap | - | - | - | - | 0 |
| Investeringer i aksjer og andeler Scelto AS | - | - | - | - | 446 650 |
| Aksjekapital (selskapskapital) | 30 000 | - | - | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 0 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 1 940 444 | - | - | 0 | - |
| Sum opptjent egenkapital | 1 940 444 | 327 730 | 190 300 | 0 | - |
| Sum egenkapital | 1 970 444 | 357 730 | 220 300 | 0 | 30 000 |
| Lån fra eier | - | - | - | - | 416 650 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | - | - | - | - |
| Øvrig langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 0 | - | - | 0 | 416 650 |
| Sum langsiktig gjeld | 0 | 503 369 | 640 369 | 0 | 416 650 |
| Gjeld til kredittinstitusjoner, kortsiktig | - | - | - | 0 | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 0 | - | 5 | 0 | - |
| Sum gjeld | 0 | 503 369 | 640 374 | 0 | 416 650 |
| Sum egenkapital og gjeld | 1 970 444 | - | - | 0 | 446 650 |
| Selskapskapital | - | - | - | - | 30 000 |
Nøkkeltall 2021 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | - | - | 0,00 | - | - |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | 0,00▼ | 1,41 | 2,91 | - | 13,89 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | 113,9 %▲ | 16,0 % | 25,9 % | 0,0 % | - |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | - | - | - | - | - |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | 100,0 %▲ | 41,5 % | 25,6 % | - | 6,7 % |
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Jørgen Ringen | 1986 |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- Jørgen Ringen100,0 %f. 1986 · Oppegård · 100 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.
Eier aksjer i
per 31.12.2025- INIVA HOLDING AS0,26 %932 435 853 · 8 268 C-aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.