- Org.nr.
- 929 416 112
- Adresse
- Meieristubben 1B, 2056 Algarheim
Driftsresultat−99 906−7,7 % margin
EBITDA−98 102før av- og nedskrivninger
Årsresultat−156 921−12,1 % margin
Egenkapital−25 748−7,0 % av eiendelene
Romerike Fuging AS er et aksjeselskap innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted, stiftet 2022.
Omsetning, fire regnskapsår
Foretaket
- Organisasjonsnummer
- 929 416 112
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Status
- Aktiv per 05.10.2026
- Stiftet
- 02.06.2022
- Registrert
- 24.06.2022
- Adresse
- Meieristubben 1B, 2056 Algarheim
- Kommune
- Ullensaker
- Næring
- 43.990 Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet stedAnnen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted i Ullensaker (24)
- Aksjekapital
- 30 000
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Hjemmeside
- Ikke oppgitt
Underenheter
1
- Romerike Fuging AS929 432 991 · ULLENSAKER
Kilde: Enhetsregisteret.
Vedtektsfestet formål
Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet.
Regnskap
Beløp i 1 000 krBeløp i kr
| Post | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Salgsinntekt | 1 301 611 | 1 095 427 | - | - |
| Sum driftsinntekter | 1 301 611 | 1 095 427 | 1 174 465 | 224 171 |
| Varekostnad | 178 828 | 129 801 | 153 437 | 20 184 |
| Lønnskostnad Il, | 524 083 | 559 600 | - | - |
| Avskrivning på varige driftsmidler og immaterielle eiendeler | 1 804 | 14 432 | - | - |
| Annen driftskostnad | 696 802 | 457 420 | 285 959 | 42 332 |
| Sum driftskostnader | 1 401 517 | 1 161 253 | 1 047 522 | 104 449 |
| Driftsresultat | −99 906 | −65 826 | 126 943 | 119 721 |
| Annen renteinntekt | 1 501 | 1 913 | - | - |
| Sum finansinntekter | 1 501 | 1 913 | 719 | 4 |
| Annen rentekostnad | 58 516 | 21 975 | - | - |
| Sum finanskostnader | 58 516 | 21 975 | 312 | 0 |
| Netto finans | −57 015 | −20 062 | 407 | 4 |
| Resultat før skatt | −156 921 | −85 888 | 127 350 | 119 725 |
| Årsresultat | −156 921 | −85 888 | 98 019 | 93 385 |
| Udekket tap | −55 748 | 0 | - | - |
| Annen egenkapital | −101 172 | −85 888 | - | - |
| Skattekostnad | - | - | 29 331 | 26 340 |
| Sum immaterielle eiendeler | 0 | 0 | - | - |
| Driftsløsøre, inventar, verktøy, kontormaskiner, ol. | 0 | 202 044 | - | - |
| Sum varige driftsmidler | 0 | 202 044 | - | - |
| Andre langsiktige fordringer | 0 | 0 | - | - |
| Sum finansielle anleggsmidler | 0 | 0 | - | - |
| Sum anleggsmidler | 0 | 202 044 | 0 | 0 |
| Varer | 36 203 | 34 691 | - | - |
| Kundefordringer | 185 993 | 66 166 | - | - |
| Andre kortsiktige fordringer | 5 455 | 30 453 | - | - |
| Sum fordringer | 191 448 | 96 619 | - | - |
| Sum investeringer | 0 | 0 | - | - |
| Bankinnskudd, kontanter og lignende | 140 803 | 158 380 | - | - |
| Sum bankinnskudd, kontanter og lignende | 140 803 | 158 380 | - | - |
| Sum omløpsmidler | 368 454 | 289 691 | 416 333 | 197 801 |
| Sum eiendeler | 368 454 | 491 735 | 416 333 | 197 801 |
| Aksjekapital | 30 000 | 30 000 | - | - |
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Annen egenkapital | 0 | 101 172 | - | - |
| Udekket tap | 55 748 | 0 | - | - |
| Sum opptjent egenkapital | −55 748 | 101 172 | 187 060 | 87 815 |
| Sum egenkapital | −25 748 | 131 172 | 217 060 | 117 815 |
| Sum avsetninger for forpliktelser | 0 | 0 | - | - |
| Gjeld til kredittinstitusjoner | 237 462 | 228 000 | - | - |
| Sum annen langsiktig gjeld | 237 462 | 228 000 | - | - |
| Leverandørgjeld | 36 359 | 29 333 | - | - |
| Skyldige offentlige avgifter | 57 510 | 37 792 | - | - |
| Annen kortsiktig gjeld | 62 871 | 65 438 | - | - |
| Sum kortsiktig gjeld | 156 740 | 132 563 | 199 273 | 79 986 |
| Sum gjeld | 394 202 | 360 563 | 199 273 | 79 986 |
| Sum egenkapital og gjeld | 368 454 | 491 735 | - | - |
| Sum langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 |
Nøkkeltall 2022 til 2025
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Likviditetsgrad 1omløpsmidler / kortsiktig gjeld | 2,35▲ | 2,19 | 2,09 | 2,47 |
| Gjeldsgradgjeld / egenkapital | −15,31▼ | 2,75 | 0,92 | 0,68 |
| Totalrentabilitet(driftsresultat + finansinntekter) / gjennomsnittlig totalkapital | −22,9 %▼ | −14,1 % | 41,6 % | 60,5 % |
| Driftsmargindriftsresultat / driftsinntekter | −7,7 %▼ | −6,0 % | 10,8 % | 53,4 % |
| Resultatmarginårsresultat / driftsinntekter | −12,1 %▼ | −7,8 % | 8,3 % | 41,7 % |
| Egenkapitalandelegenkapital / sum eiendeler | −7,0 %▼ | 26,7 % | 52,1 % | 59,6 % |
Driftsmargin mot tre navngitte selskaper
Romerike Fuging AS−7,7 %
1,3 mill. ansatte ikke oppgitt 2025
−10 %−5051015
Romerike Fuging AS−7,7 % 1,3 mill.ansatte ikke oppgitt 2025
Recover AS1,0 % 1 852,1 mill.961 ansatte 2025
TOTAL BETONG AS8,1 % 1 865,2 mill.148 ansatte 2025
CRANE NORWAY VEST AS10,8 % 1 077,0 mill.330 ansatte 2025
−10 %−5051015
De tre andre er de største selskapene i næringskode 43.990.
Roller og styre
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Lars Marius Næss | 1991 |
| Styrets leder | Lars Marius Næss | 1991 |
| Regnskapsfører | STATERA ACCOUNTING AS919 033 800 | - |
Aksjeeiere
per 31.12.2025- LARS MARIUS NÆSS100,0 %f. 1991 · Algarheim · 30 ordinære aksjer
Kilde: Skatteetatens aksjonærregister.